триизмерна ехография

  • 2 191
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Момичета,
аз съм в 10 гестационна от последния цикъл:)-обърках се с тия гестационни.Доки ми вика 8-ма,аз съм в 10 знам,че едното е от оплождането,а другото от последната дата на цикъла.
Та,въпроса е,ако отида началото на октомври на 3Д,дали ще видят дали бебо е добре.в смисъл със сигурност ли ще ми кажат дали всичко е Ок или да почакам до по-късен момент.
Съжалявам за некомпетентността Weary

# 16
  • Мнения: 106
hristina,
не си некомпетентна.и на мен ако ти кажа,че двама лекари ми казват различни седм.ако броя от последен цикъл-на 16Юни-съм 14-15седм,единият лекар/според който съм 13г.с./ брои от оплождането-което според него е възможно 1седм след датата на цикъла,другият ме изкарва в 12г.с.-защото брои две седмици след датата.и аз се омотах.поне ми дават почти еднаква дата за раждане-22 или 23.03. Wink.по калкулатора в сайта съм излезла от първи триместър на 08.09.питах вече в някоя рубрика,но нямам отговор.това значи ли,че съм в 4-ти месец?
а за ехограф-на мен ми казаха, че е най-сигурно да ида към 17-18г.с.

# 17
  • Мнения: 511
Момичета да ви кажа честно, 2 пъти поисках да си видя бебето на 3d  но и двата пъти лекарите ми ме разубедиха с аргумента, че това е само една скъпа атракция за майката, и че лекарят не получавал повече инфо от нормалния ехограф.Аз обаче настоявах заради пола на бебето, защото всички баби ми казваха че ще е момче че коремът ми бил остър. Crazy, но все пак ако специалистът е добър той ще разпознае бебето без 3d.Така че Ния е на 4 месеца и лекарите си познаха че ще вързваме панделки.

Общи условия

Активация на акаунт