Говорите ли с половинките за "бившите"?

  • 6 867
  • 119
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 914
аз съм го питала и той всичко си каза...ама той мен не иска да ме пита Crazy

# 31
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 367
Говорим, споделяме - нормално е. Всеки от нас е живял преди да срещне другия и не живеем с илюзии, че сме били под стъклен похлупак. Все пак, срещнахме се на 25 г. и всеки беше сменил по няколко гаджета, но нали сме се избрали един-друг. Т.е. бившите са само част от миналото и етап от живота ни, който няма защо да крием (аз не се срамувам от предишните си връзки, нито половинката ми).
Дори с някои от бившите ни гаджета поддържаме контакти - в смисъл, че не сме първи приятели, но попадаме понякога в обща компания.
Щом има обич и доверие, няма проблеми.
Както си разказваме за училището, съучениците навремето, приятелите от детството, разни положителни и отрицателни емоции - така и това.
Разбира се, не говорим нон-стоп, но и не крием. В началото навръзката ни говорихме повече. Сега споменаваме, само ако срещнем някого от миналото.


azaf наистина звучи превъзходно. Браво на вас  Peace

# 32
  • Мнения: 4 621
Колкото по-малко знаеш, толкова по-щастливо живееш.
Абсолютно подкрепям Peace
Говорили сме, но това не е от най -приятните теми за обсъждане и обикновено води до отрицателни емоции.

# 33
  • Мнения: 5 577
Не, никога, не се интересува изобщо.

# 34
  • Майничка
  • Мнения: 12 570
Специално не говорим, но ги познаваме, присещаме се отвреме-навреме да честитим именни дни на тях, половинките им, децата.

# 35
  • Мнения: 1 959
Не не сме говорили и не мислим да почваме сега

# 36
  • Мнения: 2 663
Да,доста често.И двамата познаваме бившите си и се подбъзикваме един друг ,смееме се ,обсъждаме кой какви грешки е правил и т.н. Много се забавляваме на тема "бивши"

# 37
  • Мнения: 1 492
Казали сме си Кой,какво,кога и по колко Mr. Greenв началото, повече не е повдиган въпроса. Нито аз ,нито той се дразним от такъв разговор.

# 38
  • Мнения: 1 446
Говоря, когато реша да го подразня Mr. Green
Peace

# 39
  • Мнения: 5 647
Преди сме говорили, но не сме се впускали в подробности, а и не мисля, че е толкова важно кой какво е правил преди да се срещнем.

# 40
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
няма как да не си говорим, макар, 4е никога без да е възникнал проблем с бившия, така, 4е е основателно да се обсъди; ина4е -неееееееее!

# 41
  • Мнения: 798
Ами да. В началото на връзката сме обсъждали както моите, така и неговите бивши. Не се дразним от това. Аз се дразня от една единствена особа, но поради опити за намеса в на4алото.

# 42
  • София
  • Мнения: 6 793
В началото сме говорили малко, вече не говорим, дразним се и двамата. Не виждам какво ма да обсъждаме всъщност.

# 43
  • Мнения: 217
Не.
Струва ми се много некоректно да обсъждам интимни неща, които се отнасят за други хора, особено, когато единият от тях ми е чужд. А като си представя, че някой от моите бивши гаджета би тръгнало да споделя интимни неща за мен с непозната, направо ми се повдига.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 493
В началото на връзката ни, основно аз разпитвах и то по-повод на едни приказки от общи познати. Изясних си каквото ме интересуваше и това беше. Той явно не смее да ме пита, сигурно не иска да знае, дразни се  Wink
Говорили сме по скоро за грешките които сме допускали в минали връзки и които не искаме да се повтарят  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт