За кожата на седалището

  • 757
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 480
Момичета помагайте! Хич не си харесвам кожата на дупето Cry Имам някакви петна като завехнали пъпки и по този начин ниската част на седалището и под него изглежда като на синкави и червеникави точки. Преди си го обяснявах със запарване в следствие седенето пред компютъра в офиса, обаче сега не е така, а кожата е същата.  Embarassed
Какво да направя, дайте ми съвет? Hug Ще ходя на море и ме е срам да се съблека по бански...

# 1
  • Мнения: 201
Пробвай да ексфолираш и после мажи с крем, предполагам, че ще има подобрение  Wink

# 2
  • Мнения: 811
най-вероятно ти се изсушава кожата-пробвай да я мажеш с еудермол-5 на талодерма-това за сухотата,а за петната -ексфолиращия тоник на биотрейд Peace

но белезите се махат бавно-особено ако са стари Sick

това ми е личен опит,аз се консултирах с Веси-Талодерма какво да правя Peace

# 3
  • Мнения: 510
Нещо бързо и лесно - ексфолираш с утайка от кафе, докато взимаш душ и после мажеш с някой по-мазничък крем/лосион.
При мен имаше ефект  Peace

# 4
  • Мнения: 220
Съгласна съм с maqica.

# 5
  • Мнения: 739
също така мисля че можеш да приложиш и масажор, ако имаш под ръка, за подобряване кръвоснабдяването /и цвета на кожата/ и масаж същевременно.  Wink Не знам дали ще помогне, но няма да навреди.
Кремчетата винаги правят кожата по-мека и гладка, независимо какви са точно.

# 6
  • Мнения: 201
Също можеш да използваш и ексфолираща масажна гъба луфа от естествени влакна Освен, че ексфолират те подобряват и кръвоснабдяването  Wink

# 7
  • Мнения: 169
бебешко олио

# 8
  • София
  • Мнения: 1 480
Благодаря ви за отговорите Simple Smile Аз редовно при душ си правя масаж на тялото с гъбата от естествени влакна и дори наблягам с повече усилия на ханша. Обаче в момента след баня се мажа с антицелулитен гел и не знам в такъв случай колко време след това може да се маже другия крем или олиото  newsm78

# 9
  • Мнения: 811
мисля най-малко 1 час разлика да има newsm78 между двете мазания Thinking

Общи условия

Активация на акаунт