Blagodarya ce vi ima!!!

  • 939
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 262
            Blagodarya, ce Vi ima. Otkrih vi predi sedmitsi, t.e. mnogo otskoro i vece moga da se pohvalya sis zavidni postijeniya blagodarenie na foruma. Vinagi sim obicala da gotvya, no mi lipsvase opit i se ogranicavah do nyakolko mandji. Sega moga da se pohvalya sas strahotni pilneni tikvicki, krem-supi i t.n. Grinning

# 1
  • Мнения: 22 867
Радвам се за тебе! Поздравления, че се справяш!  bouquet Най-важното е, че имаш желание. А, иначе, си права, че форумът е страхотен помощник! И аз съм много благодарна на момичетата!  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
И аз съм от благодарните!  bouquet
Пък даже мога да кажа, че до неотдавна не обичах да готвя.. , а сега... и то заради всички тук .. и там .. и насам-натам Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 495
И аз така  bouquetСтавам все по-добра в готвенето Simple Smile

# 4
  • Мнения: 262
  I nay- interesnoto e ce ima otgovor na vsicko, koeto me interesuva - i gotvene, i zamrazyavane i, i saveti......Prosto strahotno! Moje da vi se struvam smesna, no dosega ne sim se rovila v podobni forumi i ucudvaneto mi e ogromno, a pomostta Vi oste po-golyama, koy ti dava bezplatni saveti v dnesno vreme?! newsm78 Blush

# 5
  • Вече на село
  • Мнения: 569
На мен изключително много ми харесва добрия тон във форума  newsm10

# 6
  • Мнения: 22 867
На мен изключително много ми харесва добрия тон във форума  newsm10

Това хич не е за пренебрегване.  Grinning Доброжелателното отношение, готовността за помощ и подкрепа създават едно усещане за съпричастност, което лично аз много ценя.  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 182
На мен изключително много ми харесва добрия тон във форума  newsm10

На мен също!!!Винаги ми е приятно да влизам тук!На всички момичета-благодаря и много  bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • Мнения: 5 577
  chef Аз също се научих да готвя от тук. До преди 4 месеца незнаех фурната как се пуска, а сега смея да кажа, че съм много добра.  bowuu

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
На мен изключително много ми харесва добрия тон във форума  newsm10

На мен също!!!Винаги ми е приятно да влизам тук!На всички момичета-благодаря и много  bouquet  bouquet  bouquet

В тази графа ме пишете и мен.  Laughing
Благодарско на всички  smile3525

# 10
  • Мнения: 2 825
И аз съм от благодарните!  bouquet
Пък даже мога да кажа, че до неотдавна не обичах да готвя.. , а сега... и то заради всички тук .. и там .. и насам-натам Simple Smile

 Laughing Laughing Laughing
И аз така. До скоро мъжо готвеше в нас, а напоследък е направо изумен от кулинарните ми подвизи  Peace

# 11
  • Мнения: 231
Нека и аз използвам благодарствената тема и изкажа възхищението си към вас! Simple Smile Много благодаря на всички за съветите и идеите, които всекидневно споделяте! Бъдете все така креативни и насърчителни към начинаещите, като мен.
А авторката на темата мога само да посъветвам нещо - Su Arzu, ако имаш възможност пиши на кирилица. Така много повече хора ще се зачетат в написаното от теб - по-лесно се чете. Надявам се няма да ми се обидиш - просто добронамерен съвет... Hug

# 12
  • Мнения: 5 313
И аз благодаря на всички от сърце.  bouquet

# 13
  • Мнения: 262
 smile3521 Ok!За кирилицата!

Общи условия

Активация на акаунт