ВЯРВАТЕ ЛИ НА ЯСНОВИДКИ?

  • 1 675
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Много пъти като са ми гледали на кафе са ми казвали, че второто ми дете ще е момиче. А чичо доктор ми предрече момченце. Дали не се е объркал, тъй като съм още в петия месец?
Само се моля да не се случи нещо с бебето ми Praynig

# 1
  • Мнения: 7 186
На ясновидки- твърдо нйе. Wink

# 2
  • Мнения: 2 550
Чудно...кой е по-прав...ясновидките или чичо доктор  newsm78 Турдна дилема.

# 3
  • Мнения: 174
Не Naughty, и никога няма да повярвам Joy

# 4
  • Мнения: 14 133
Не вярвам. По-вероятно е докторът да излезе прав, ако е добър специалист. Моят някъде по същото време за първи път каза, че ще е момче и позна Peace!!!

# 5
  • Мнения: 2 631
И ясновидките и докторите могат да те объркат!
На ясновидки не се доверявай за такива неща!!!
Изобщо не им се доверявай за никакви неща...Само шашкат!  Naughty

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Ясновидката може да ги е броила отзад напред.
Ако искаш да направиш нещо за детето си, радвай му се, говори с него, бъди усмихната и добра и мисли за бъдещето и неговата душа, колко обичано и обичащо ще порасне и т.н.. Желая ти лека и безпроблемна бременност и едно прекрасно детенце след около 4 месеца Grinning

# 7
  • Мнения: 5 622
 Тц  Naughty

Ама не съм и ходила де..щото не вярвам  Crossing Arms

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И чичо доктор на кафе ли ти го предрече? Mr. Green Ако е така, аз не бих вярвала и на двамата.

# 9
  • София
  • Мнения: 38 401
Мене пък на кафе един път всичко казано ми се сбъдна.
А докторите ми разправяха че ще имам момче...
Главното е спокойна и лека бременност и да не си мислиш за глупости...

# 10
  • Мнения: 1 288
аз пък вярвам. познавам една жена, която е доста точна с прогнозите си.
в твоя случай бих се доверила на чичо доктор.

# 11
  • Мнения: 4 806
VELLA, добре дошла във форума... запаси се с търпение и здрави нерви, защото първата ти тема е доста любима и е част от форумския фолклор...

Мами, държа да ви обръна внимание, че VELLA е бременна и реакциите следва да се съобразяват с деликтаното положение, в което се намира

за такова нещо 100% бих се доверила на доктора.

# 12
  • Мнения: 46 477
Не, не вярвам, ти по-добре си карай бременността и не мисли за глупости  Grinning

# 13
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Глупости на търкалета. И двамата има вероятност да са познали също толкова, колкото и да не са. Шансът е 50/50. Но все пак докторът е с приоритет.
Долу-горе по същото време ми казаха, че имам момиче ( прочут доктор, не гадателка), И не позна. Но това беше през 1999 г. Технологиите и техниката  напредват, ама гадаенето- едва ли.

# 14
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Не се психясвай за глупости! Както ясновидките, така и докторът може да са в грешка (като все пак бих се доверила на доктора). Гледай си здравето и ти желая здраво и хубаво бебе, без значение от пола му!

# 15
  • Мнения: 765
 
Много пъти като са ми гледали на кафе са ми казвали, че второто ми дете ще е момиче. А чичо доктор ми предрече момченце. Дали не се е объркал, тъй като съм още в петия месец?
Само се моля да не се случи нещо с бебето ми Praynig
Ясновидки , гадателки , феи, магьосници , контактьорки , ходжи , баячки и т.н. не познавам . Това за кафето и бебето сериозно ли те мъчи? На мен ми звучи като нямам друга работа и си измислям проблеми . Радвай се на бременността си и не му мисли толкова .  Peace

# 16
  • Мнения: 253
Не вярвам на ясновидки,а и на доктори много не вярвам. no

# 17
# 18
  • Мнения: 2 019
Чудно...кой е по-прав...ясновидките или чичо доктор  newsm78 Турдна дилема.
hahaha Joyне

# 19
  • Мнения: 1 800
Не, не вярвам Naughty

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Е, да, но едната от тях ми е познавала най-възловите моменти в живота ми, дори лични неща, които с никого не съм споделяла. #Crazy newsm78

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Определено е по-вероятно да бърка ясновидката.
Имай предвид, че понякога бебетата застават лошо и не се показват, та пола може да се "смени" по време на бременността изненадващо:)))


VELLA, добре дошла във форума... запаси се с търпение и здрави нерви, защото първата ти тема е доста любима и е част от форумския фолклор...

На мен темата ми е особена слабост, но ей на...стиснах си пръстите в менгемето ....

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
Вярвам,особено на една.Доста неща позна в живота ми.
Според мен ако са ви казали 5/6 неща и 4 от тях се с бъднат,надали няма да почнете и вие да вярвате.

# 23
  • Мнения: 2 253
като тийнейджърка съм ходила да ми гледат 2-3 пъти,но така и не се случи някоя да ме разбие с информация.
а една моя приятелка си купи карти ТАРО от Франция,редеше ги нещо там,наговаряше ми разни неща и те ставаха така-хихихх  .тя не знае френски,изхвърли там упътвания разни  и описанията на картите...  newsm78

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Вярвам,особено на една.Доста неща позна в живота ми.
Според мен ако са ви казали 5/6 неща и 4 от тях се с бъднат,надали няма да почнете и вие да вярвате.
Например: 1.след малко ще си лягам; 2.утре ще се събудя; 3.съпругът ще отиде на работа;4.ще приготвя закуска на децата; 5.ще нахраня малкото(голямото може и само); 6. на обяд ще отида да взема кухнята и т.н. Ако сега има една ясновидка и ми ги каже тези 6 неща, то поне 4 от тях ще се сбъднат, но това не означава, че ще й повярвам. Ако щат целия ми живот да напишат, пак им нямам вяра. Търся д-во. А ясно е май, че тази специално се е объркала, освен  доктора, ако  е гледал на кафе, а не през ехограф.

Общи условия

Активация на акаунт