Какво да направя с ревността си?

  • 2 686
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 220
От описаните ситуации не виждам абсолютно никакъв повед за ревност... Напълно нормални реакции от страна на приятеля ти и недоумявам какво в тях те тревожи? А това, че е изнервен е обяснимо, ако го тормозиш с излишни подозрения...
Колкото до врачките, ще ти кажа какво ще стане - те ще видят, че нещо те тормози и естествено ще предположат, че имаш любовен проблем и оттам лицето ти ще им диктува какво да говорят. Ти прецени дали да вярваш...

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Намери си работа.  Peace

# 17
Най-вероятно го ласкаеш с ревността си към тази жена. Кажи ми познавал ли я е преди теб?Ако е така и нищо не е станало между тях значи най-вероятно и сега няма да стане, просто мъжете обичат да са заобиколени от мадами, нали  знаеш Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 4 866
защо ми се струва, че си по-склонна да се довериш на врачки някакви, отколкото на мъжа до себе си?!
остави го да диша спокойно, а ти си намери нещо, с което да запълваш времето и мислите си.

# 19
  • Мнения: 5 317
Направо пак ми се ходи на врачка

 CrazyЩо за глупост е това newsm78Как мислиш,че ще ти помогне врачката?

# 20
  • Мнения: 3 715
Вместо да ходиш при врачка, която само ще ти вземе парите, отиди на психолог. 

# 21
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Не се концентрирай само върху него. Трябва да си имаш свой живот. Когато той разбере, че си независима от него, даже леко го пренебрегваш- сам ще започне да ти обръща внимание. Колкото повече се зацикляш около него, толкова повече на него няма да му пука, а ти ще се побъркваш.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Преди да станем гаджета с мъжът ми бяхме повече от година колеги и всеки от нас си имаше сериозна връзка. Сближихме се много, станахме нещо като приятели, но никога и през ум не ми е минавало, както и на него за нещо повече...Доста време, след като скъсахме с тогавашните си гаджета /просто по случайност стана почти едновременно/ се получиха и друг вид отношения между нас...
От него знам, че и на предишната си работа е имал подобни чисто приятелски отношения с жена и това му е донесло много проблеми с тогавашната му приятелка - тя даже е ходила до работата му да се запознае с нея, което съвсем е оплескало нещата, понеже тя за беда била доста хубава...
Недей да се измъчваш излишно, ревността ти само ще го отблъсне. Дори да има нещо, с подобно поведение ще го тикнеш още повече в ръцете й.

# 23
  • Мнения: 819
И моето мнение е да не се занимаваш с глупости!  Shocked Не случайно в началото някой те попита на колко си години-аз също се чудех! Да не би случайно да си зодия скорпион?  Wink
А сега сериозно: всеки човек има нужда от лично пространство-това,че ти е мъж /или гадже,не разбрах точно/ не означава,че ти е собственост.Аз имах навремето едно гадже/ скорпион беше/,което напуснах след 3-годишна връзка именно заради ревността му-просто ме изтормози с неоснователни подозрения и убийствена ревност! Ужасно обсебващо е и ако продължаваш по същия начин-ще го загубиш. Както те посъветваха-намери си работа.Нямаш ли  си среда, приятели,компания...с две думи личен живот?

# 24
Знам, че всички сте прави..Но е доста трудно. Истината може би се крие и в това, че работата ми не е много натоварена и интересна и ми остава доста време за "размисли". Ето днес имах друго занимание и почти не се сетих за него...
За протокола - рак и скорпион сме (аз съм рака).
Иначе снощи така ме беше стиснала нервата за гушата, че се обадих на брат му да си поговорим.. И момчето ми каза, че по - скоро моят човек ме ревнува, а не ми изневерява. И дори съвсем малко да се е издразнил от нещо, може да го държи дълго време, без да осъзнава... Което, разбира се, ми подейства доста освежаващо. Едно е да си мислиш дали се държи малко дръпнато, защото има друга жена и друго е да си мислиш, че той те ревнува и затова се държи така. Това определено ми помогна да се почувствам по - добре. Разбира се, целта ми не е да го карам да ревнува, даже напротив. Но, когато съм спокойна, се държа по съвсем различен начин..
За врачките също сте прави, но понякога човек има нужда да чуе нещо уж сигурно...
А за психолог също съм си мислела. Дори веднъж ходих. След разговора си направих тест за бременност и понеже се оказа положителен, повече не отидох на консултация. Разбрах от къде произлизат нервичките ми Wink Ще ми се и сега да съм нервна затова, но все още няма шанс...

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Не си добре, честно Joy

# 26
  • Мнения: 819
Не разбирам за какво искаш да си нервна и за какво нямаш шанс? Хич не ми стана ясно,честно! Бременна си,така ли? Ако да-честито и гледай да не мислиш за тези неща,не си внушавай глупости, ами излизай по-често и се разнообразявай!

# 27
Не разбирам за какво искаш да си нервна и за какво нямаш шанс? Хич не ми стана ясно,честно! Бременна си,така ли? Ако да-честито и гледай да не мислиш за тези неща,не си внушавай глупости, ами излизай по-често и се разнообразявай!

Не искам да съм нервна Simple Smile По принцип в момента  правим опити за бебе и се надявам ако ще съм нервна, някой от опитите да е успял Wink

# 28
  • Мнения: 819
Е нали каза,че тестът бил положителен?!?  newsm78

# 29
Е нали каза,че тестът бил положителен?!?  newsm78

Това беше преди няколко месеца, когато за пръв път ходих на психолог...
След това направих спонтанен аборт и сега пак започнахме с опитите за бебче.

Общи условия

Активация на акаунт