Отговори
  • Мнения: 560
Здравейте, момичета!
Направа не съм на себе си от бяс, тъга и отчаяние!
Повода е вчерашния брой на вестник Труд. Не знам дали сте го чели, момичета, но аз го прочетох днес и в момента плача от отчаяние! На първа страница има личице на едно тъжно момченце, което умира. Просто не знам, ако видите снимката ще ви се скъса сърцето. А има и още две дечица, чиито живот виси на косъм. Момичета, боя се, че единственото, което мога да направя е да плача от безсилие, защото нямам пари да помогна, и да отида в църквата да запаля свещичка за тези деца... Само това мога, нищо повече. Но ако има между вас такива, които са готови да помогнат, направете го, моля ви! Трябват 270 000 лева за трите дечица - за трансплантация на черен дроб - и трите са с цироза, а Ивайло е най - зле, вече не може да стои на крачетата си...Намерени са донори - родителите им, има и специалисти от болница Лозенец, но няма пари. И държавата не дава...
МОЛЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ, НЕКА ДА ПОМОГНЕМ!!!

# 1
  • Мнения: 4 806
Mia, и аз искам да помогна, но има пречки - всъщност никъде няма обявени сметки, не е ясна цялата работа - има ли пари, няма ли,,, само да се изясни и съм на линия..

# 2
  • Мнения: 4 324
Аз доколкото разбрах, вчера по БТВ в "тази сутрин", министъра на здравеопазването каза че министерството ще поеме разходите по трансплантациите на децата.
Дано да е така!

# 3
  • Мнения: 560
Здравейте момичета  bouquet
Сметките са
БАНКА ДСК, ФЦ КАЛОЯН
BIC КОД: STSABGSF
IBAN: BG26STSA93000006291236
АСОЦИАЦИЯ ЗА ЧЕРНОДРОБНО ТРАНСПЛАНТИРАНЕ
Сметките ги преписах от петъчния брой на "Труд".
Доколкото разбрах, много хора искат да помогнат и парите вече са почти събрани Grinning
Дано и операциите да са успешни и с малките всичко да е наред Praynig Hug

# 4
  • Мнения: 7 263
Днес пишеше, че ще оперират в четвъртък или в петък малкия Ивайло.
Дано всичко мине успешно  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Това което ме впечатли е, че майката ще бъде и донор на детето, но и тя сама го отглежда. Не ставаше ясно от публикацията дали е самотна майка или разведена, но това в случая няма никакво значение - въпроса е, че най-вероятно жената ще се нуждае от помощ и след самата трансплантация.
Ще се опитам да намеря нейни координати и да и помогнем с каквото е възможно ако сте съгласни?

Общи условия

Активация на акаунт