Парфюмът на Ивана???

  • 2 068
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 626
Здравейте, красиви мами!
Гледах по ТВ Планета, предаването Фолкмаратон. Беше на гости Ивана и разбрах, че имало нейн парфюм!
Та се чудех дали някоя от вас вече го има! А и ми е интересно в кои по-точно парфюмерии се продава, дали в тези с марковите парфюми или в другите тип "будка на пазара"!

# 1
  • Мнения: 730
Мисля,че още не е на пазара,но съвсем скоро ще е,но и аз незнам къде ще се продава newsm78

# 2
  • Мнения: 51
Някъде четох, че вече е пуснат в продажба, цената му била между 17 -19 лв, купувал се много. Аз не съм го виждала все още.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 626
Е, щом е на тази цена, явно няма да е в скъпите парфюмерии.
А за това, че се купува много, може и да е вярно, защото в предаването го определиха като парфюм, който би подхождал на всяка жена. Ставал и за тийнейджърки и за по-улегнали жени. Ще видим!

# 4
  • Мнения: 147
Да и аз му гледах рекламата на тоя парфюм по Планета, но не съм го виждала още по магазините. Сигурно ще има успех, ако е хубав аромата пък и Ивана си има много почитатели   Peace

# 5
  • New Zealand
  • Мнения: 871
парфюмът е сполучлив, но напомня малко на сапун...

# 6
  • Мнения: 5 622
парфюмът е сполучлив, но напомня малко на сапун...

Ми това е супер според мен. Значи мирише на чисто, както казвам аз  Wink

# 7
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
парфюмът е сполучлив, но напомня малко на сапун...

Ми това е супер според мен. Значи мирише на чисто, както казвам аз  Wink

И аз много обичам да ми мирише на чисто. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 183
Добре зву4и

# 9
  • Мнения: 157
Toва го чувам за сефте!!

# 10
  • Мнения: 426
А как се казва?Как да го търся по магазините.

# 11
  • Мнения: 3 360
Toва го чувам за сефте!!
И аз!Сега пък и парфюм Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 1 243
Хммм,и аз го гледах това предаване...но тогава Ивана подари един флакон на водещата и каза,че само тя и самата Ивана имат такъв парфюм и водещата беше трогната от жеста...т.е.според предаването съществуват само 2 такива парфюма и няма да бъдат произвеждани повече.Така че ако има такива на пазара,ще са абсолютни ментета....

# 13
  • София
  • Мнения: 1 626
А как се казва?Как да го търся по магазините.

Аз доколкото видях от рекламата на шишето пише IVANA, но в предаването се коментираше и друго име като че ли, ама не си спомням.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 626
Хммм,и аз го гледах това предаване...но тогава Ивана подари един флакон на водещата и каза,че само тя и самата Ивана имат такъв парфюм и водещата беше трогната от жеста...т.е.според предаването съществуват само 2 такива парфюма и няма да бъдат произвеждани повече.Така че ако има такива на пазара,ще са абсолютни ментета....

А аз разбрах, че това били първите две бройки които са произведени, и ги дали на Ивана. Единият си го запазила за нея, а втория го даде на водещата!

Общи условия

Активация на акаунт