Секстуризъм в България

  • 5 836
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Преди време бях за няколко дни в Сандански. Една главна улица, един
парк, един универсален магазин. А денят дълъг. Напред-назад тегели по
главната, няма как да не му направи впечатление на човек, че е
пълно със супердобре облечени девойчета, скъпи парцалки от глава до
пети. Погледите им предизвикателни, свянът си е заминал с девствената
ципа. А през уикенда жужат гърци из града и се усмихват подканящо
на девойчетата.

Нали съм върхът на деликатността, попитах директно моята позната, дето
живее в жежкия град, дали тези момиченца не са само за украса на
главната улица на Сандански, но от тях се възползват гръмогласните
отвъдгранични чичковци. Та познатата ми каза, че много от гърците
идват да си начешат крастата, после да овършеят магазините и,
крещейки, да си се приберат у дома.

Не знам, дали е истина. Вие на какво мнение сте?
Има ли секстуризъм у нас? За гларусите по морето знаем.
Другаде?


# 1
  • Мнения: 13 512
Това за Сандански е вярно, даже си спомням,че гърците филма бяха направили по този повод. Другото място,за което се сещам е Хасково. Там пък турци ходят много/предимно от Одрин/ за уикендите.

# 2
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
еее, чак пък секстуризъм Confused
та да не сме Тайланд....

# 3
  • Мнения: 2 495
Виййй пък ся Simple SmileНали уж по новините казват че на туризма се падат около 15%от БНП.Чакайте малко да се вдигнат процентите, де Mr. Green

# 4
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Има, и то не от вчера.
Просто сега повече бие на очи.

# 5
  • Мнения: 3 423
Това за Сандански е вярно, даже си спомням,че гърците филма бяха направили по този повод. Другото място,за което се сещам е Хасково. Там пък турци ходят много/предимно от Одрин/ за уикендите.

Добре, а момичетата сами ли се продават или имат сводници?

А властта спи ли, питам. Или си зарива главата в пясъка? Или може би взема процент.

Не може да не знаят. Аз, дето за няколко часа се врътнах по
главната, и веднага съзрях кво-що става, а родители, учители,
власт, какво правят. Сандански все пак не е огромен град.


еее, чак пък секстуризъм Confused
та да не сме Тайланд....

Малко OFF: Гледах филм за Тайланд, там има дори малолетни сводници,
дето продават още по-малолетните си приятелчета. Много от немците,
дето ходят там, дори осиновяват по някое и друго дете, за да си
задоволяват легално извратените потребности.




# 6
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Властите, според мен, го отчитат като ефект за икономиката на фона на безработицата в малките градове.

За какво, мислиш, беше и дивата радост вследствие разполагането на военни бази тук?
Някои от тези момичета виждат в това и шанс да се измъкнат от България, друг такъв нямат.
Тъжно, но факт.

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Приемам, че властта и нейните представители са две различни неща. приемам, че властта има против, но представителите (да не генерализирам-не всички), бъркат в меда и получават % срещу дискретна защита. Няма как всички да знаят къде са наредени момичетата и само в края на сезона да се организира хайка. Да не говорим, че във Варна са на централен булевард и покрай тях минават малки и големи.
Криво ми е, защото ни приемат като Туземландия и че могат да безчинстват на воля.
Гледам чужбинците прихващат от нашите правила за каране на автомобил, което ме навежда на мисълта, че хората са еднакви навсякъде, просто другаде глобите са солени и ги налагат.

# 8
  • Мнения: 2 292
Властите, според мен, го отчитат като ефект за икономиката на фона на безработицата в малките градове.

За какво, мислиш, беше и дивата радост вследствие разполагането на военни бази тук?
Някои от тези момичета виждат в това и шанс да се измъкнат от България, друг такъв нямат.
Тъжно, но факт.

аз съм за - всички циганчици , които са решили да не учат или работят, а да правят кариера на булевардни или джебчийки или многодетни майки с деца висящи по тротоарите да просят - да хващат по един американец от базите и да се изселват поживо поздраво подивре му.
А Франзелката е права - мулетата са си все мулета, но осела е различен

# 9
  • Мнения: 534
Определено има.В селото на дядо ми,което е на пътя за ферибота Оряхово доста момичета от така да се каже добри семейства спират тировете и освен че взимат пари от шофьорите,някои дори раждат деца от тях,а бащите им не са българи и въобще нямат представа,че някъде в българско село се е родило и живее тяхно дете.Това вече не мога да го разбера и ми е много болно от този факт.В крайна сметка тези деца ще отраснат без баща или по домовете.Това на какво прилича?! Sad

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Секстуризмът цъфти и скорост набира, плодове да бере! Welcome to Златни пясъци и Слънчев бряг! Германски тийнове идат на тълпи за хубавото и ефтинко! Да не говорим за ирланци, англичани и розовички северняци! Айде на гърлите! Ако в Сандански прави впечатление заради малкия град, елате в големите КУРорти! Тайланд им идва далечко, затова пък БГ е тук!

# 11
И в Свиленград нещата стоят почти така,за съжаление.

# 12
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Освен за морето имам  наблюдения за Благоевград и Стара Загора ...за жалост цялата страна е обзета от бързото заработване и припечелване

Който го може си го може..
Вас да не ви е яд???

# 13
  • Мнения: 714
Чувала съм, че не само момичета вървят, ами и момчета ... newsm78

# 14
  • Paradise
  • Мнения: 3 103

еее, чак пък секстуризъм Confused
та да не сме Тайланд....

Малко OFF: Гледах филм за Тайланд, там има дори малолетни сводници,
дето продават още по-малолетните си приятелчета. Много от немците,
дето ходят там, дори осиновяват по някое и друго дете, за да си
задоволяват легално извратените потребности.

и аз съм гледала такива филми - дори и за Чехия съм гледала подобен - в селце, отдалечено на около 15 км. от германо-чешката граница, на журналист, представящ се за секстурист, момче на възраст около 14 години, а може и по-малко, предлагаше собствената си сестричка, която била на 7 Sick Sick Sick

а иначе, според мен, тези момичета чрез секса търсят надежда за измъкване извън БГ. Знам ли вече....

Общи условия

Активация на акаунт