Пръстен на крака

  • 2 400
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 949
Аз нося,единият даже не съм го махала от 3-4 години

# 17
  • Мнения: 27 524
Не нося.Рядко ми харесва и на чужд крак.За това трябват идеални стъпала и пръсти.

 Peace

Освен това и подходящ цялостен външен вид  Sunglasses

# 18
  • Мнения: 200
Аз тази година реших да си купя, обаче за мой късмет  Simple Smile  се счупи още при първото слагане,  no  дори не можах да изляза от нас.

# 19
  • Мнения: 1 493
Не съм виждала !   Embarassed
Явно гледам хората в очите, а не в краката !  Party
Моля ви , дайте снимки !  Praynig

# 20
  • Мнения: 653
не ми харесва особено, а и наистина трябва перфектен педикюр за тая работа
но виж гривните ги харесвам...

# 21
  • Мнения: 509
Не нося защото подобни дрънкулки не са мой стил,но ина4е ми харесва как стои на 4ужд крак.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 908
харесвам, одобрявам, нося рядко `щот не ми е удобен. Сребърна халка с гравиран контур от двете страни е моят. И гривни харесвам, но и тях почти никак не нося newsm78 и аз не зням защо...

# 23
  • Popovo
  • Мнения: 571
Харесва ми, но не нося, виж гривна имах и си я носих докато не се скъса, но пак ще си купя.

# 24
  • Мнения: 32
Ама защо те гледат странно newsm78,аз носех такъв още преди пет години,във Варна този род бижута бяха много модерни.

# 25
Имам по 1 на всяко краче. Сложих ги преди 3год. и оттогава не сам ги махала! В началото малко ми пречеха в по-тесни, затворени обувки, но отдавна вече изобщо не ги усещам. Предполагам, че ще ги нося докато не се счупят и не паднат сами.  yes Wink

# 26
  • Мнения: 1 384
И аз си имам и много му се радвам  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 110
За първи път си взех преди повече от 5 години,по-късно го загубих Sad
С малка пауза си накупих няколко...А това лято съм с нови 3.Много са нежни и сладки,нося ги по цяло лято.Вървят ми на всичко-сребърни-едното е със син камък,другото -с делфинче,а третото-с мида.
Съгласна съм,че украсяват добре изглеждащи пръсти и ходила Simple Smile..Иначе би било гротескно.. Stop

Гривни за крака носех много отдавна,каня се да подновя Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт