какво си измислих

  • 1 318
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 584
много обичам тиквички, но бавно се пържат, снощи като се прибрах от работа си измислих нещо което стана много вкусно, в 9 и нещо не ми се пържеха тиквички и да ви кажа как ги направих.
тиквички
извара
1 домат
в тавичка с мазнина ( сложих краве масло) наредих един ред тиквички на кръгчета, сложих извара и няколко кръгчета домат и отгоре отново тиквички, малко вода и подправки и ги метнах във фурната след 20мин. им сложих отгоре малко топено сирене, може и кашкавал и ги пекох още 10мин. Стана много вкусно, намах яйца но следващия път ще ги залея с кисело мляко и яйца. Това е, става бързо и  лесно

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Как за 20-ина минути ви се опичат тиквичките - не знам  Rolling Eyes При мен отнема повече време.... и пак не става без предварителна обработка... newsm78

# 2
  • Мнения: 2 584
режа ги на тънки кръгчета и пека на 300 градуса, а и бяха 3 тиквички

# 3
  • Мнения: 2 825
Как за 20-ина минути ви се опичат тиквичките - не знам  Rolling Eyes При мен отнема повече време.... и пак не става без предварителна обработка... newsm78
Киса, зависи от тиквичките. При мен по някога стават много бързо, друг път им трябва около час и накрая стават едни лигави  Sad
Затова и аз винаги ги запържвам поне за малко  Peace

Рут, много вкусно звучи рецептичката  Peace

# 4
  • Мнения: 712
Не само от тиквичките. Понякога и токът е ужасно слаб и отнема повече време.

Общи условия

Активация на акаунт