Отворено писмо в подкрепа на кърменето!

  • 2 370
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
подкрепих,но за съжаление съм само N: 226, 4естно казано очаквах доста повече гласове
ще разпратя на познатите си линка ,за да се включат и те...
277 са вече Grinning
Все пак петицията тръгна в събота, т.е. почивно време. Надявам се искрено да набере инерция и да съберем повече подписи до края на ССК.

Нещо важно: тази петиция е основно за правото на информиран избор, т.е. да има достъпна и адекватна информация за всички. Да има подкрепа и насърчаване. А после, тъй надлежно информирана, дали майката ще реши да кърми или не, е друга бира.

В този ред на мисли - не е нужно да е кърмещ/кърмил/искащ да кърми човек, за да подкрепи петицията.

# 16
  • Мнения: 1 503
Аз съм 284 Mr. Green

# 17
  • Мнения: 35 962
подкрепих и аз Simple Smile

# 18
  • Мнения: 118
И аз подкрепих успешно! Въпреки е вече не кърмя съм за breastfeeding с двете ръце и двата крака ще включа newsm62 ако може да съберем повече гласове.
 
Наближават 300!

# 19
  • Мнения: 1 271
само да попитам - когато съпругът ми иска да се подпише му се изписва съобщение че вече е гласувал а не е - но пише същия е-маил - ами ние имаме един семеен е-маил адрес
защо такаааааааааааа? ако не беше той да ме подкрепя може би нямаше да кърмя вече 5 месеца
може ли да се направи нещо по въпроса
надявам се че ме разбрахте?

# 20
  • Мнения: 35 962
освен да си регистрира друг имейл друго решение май няма

# 21
  • Мнения: 250
и аз подписах отвореното писмо. Кърмих сина си 1г. и 5 мес. и съм ЗА кърменето  Peace

# 22
  • Мнения: 138
Един глас и от мен, утре заран и мъж ми ще го подпише. Стискам палци да ни чуят Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Един глас и от мен!

# 24
  • Мнения: 185
и аз съм 100% ”за”

# 25
  • Мнения: 942
И един от мене Hug

# 26
  • Мнения: 1 735
Гласувахме с мъжа ми ,а също така разпратих по скайп адреса с петицията на всичките си познати , които не са никак малко. В такива моменти много се радвам на това. Mr. Green

Кунето ,регистрирайте още една поща ,то лошо няма! И нека мъжът ти да гласува пак.

# 27
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Странно, аз се вписах още първият ден, бях някъде накрая/началото на първата страница с подписи, а сега не си виждам името  newsm78

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Странно, аз се вписах още първият ден, бях някъде накрая/началото на първата страница с подписи, а сега не си виждам името  newsm78
Имената в петицията се подреждат по ред на гласуване, а не по ред на потвърждаване на подписа от ел. поща. Т.е. ако преди теб са гласували други хора, които са потвърдили след теб, имената им са отишли преди твоето Peace

# 29
  • Германия
  • Мнения: 8 099

Имената в петицията се подреждат по ред на гласуване, а не по ред на потвърждаване на подписа от ел. поща. Т.е. ако преди теб са гласували други хора, които са потвърдили след теб, имената им са отишли преди твоето Peace
Нц! Сега прегледах пак и го няма.
И да не пропусна да ви похваля за мероприятията, тук досега нищо не намерих отнасящо се за седмицата на кърменето Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт