посъветвайте ме какъв стягащ крем за след раждане

  • 1 373
  • 9
  •   1
Отговори
  • pomorie
  • Мнения: 848
утре ми е термина и вече започвам да мисля за след това.дай боже всичко да е наред. Praynigкакъв стягащ крем за след раждане ще ми препоръчате да си взема  newsm78и кога да започна да го ползвам може ли още в болницата #Crazyа за коланите и клиновете за след раждане #Crazyто е ясно че без тичане по плажа и коремни преси няма да стане но все пак да подпомогна процеса. #Crazy

# 1
  • Мнения: 1 947
   Може да продължиш със същия крем или олио, които си използвала по време на бременността. Аз поне така смятам да направя. Simple Smile   Спокойно раждане и кротко бебе ти желая!! Simple Smile

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Влез и разгледай в "Красива мама".Лично аз съм ползвала на Avon и съм доволна,но както сама си казала без коремни преси не става.

# 3
  • Мнения: 27 524
Зависи от финансовите ти възможности - ако са по-големи - Мустела, ако са нормални  Grinning - Дав  Hug

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 926
Aз ползвах на Мустела за след раждане Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 3 392
Аз се плесках и с Мустела и с Нивея и със зехтина на бебка, изобщо- с каквото ми е под ръка по 10 пъти на ден Simple Smile
Не ми беше проблем да се прибере корема, страхувах се за кожата, но всичко е наред сега Simple Smile
Леко раждане, скъпа Simple Smile

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Мустела .Леко раждане!

# 7
  • pomorie
  • Мнения: 848
а колко долу-горе струва този на мустела и къде да го търся в аптеките ли Thinking

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Между 25 и 30 лв. струва, търси го в аптеките.

# 9
  • Мнения: 743
Чико Peace за след раждане,в момента е в промоция с подарък крем за гърди и двете са за 29лв.Поне аз за толкова го купих в Стара Загора

Общи условия

Активация на акаунт