От кога АМ 2

  • 799
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 733
Мами от кога почнахте да давате АМ 2. Ние сега караме 6 месец и се чудя дали да не почна с АМ 2  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 15 219
Кое мляко даваш?

# 2
  • Мнения: 27 524
На кутийте си пише. Повечето са след навършване на 4-ти месец и се минава на двойката.

# 3
  • Мнения: 733
Нутрилон 1 сме за сега и на него пише до 6 месец, а на Нутрилон 2 от 6 месец. Да ама навършени 6 или не? Аз си мисля, че и от сега може да дам 2

# 4
  • София
  • Мнения: 2 967
Мами от кога почнахте да давате АМ 2. Ние сега караме 6 месец и се чудя дали да не почна с АМ 2  newsm78

можеш спокойно да започнеш

# 5
  • Мнения: 27 524
Нутрилон 1 сме за сега и на него пише до 6 месец, а на Нутрилон 2 от 6 месец. Да ама навършени 6 или не? Аз си мисля, че и от сега може да дам 2

Означава от навършени вече 6 и започнати 7. И да дадеш отсега, едва ли ще му стане нещо.

Доста ми е странно защо по света същите тези млека са до 4-ти месец, пък у нас и още някъде сигурно са до 6-ти... Никаква логика не виждам, ама...  Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 663
по принцип е за навършени 6 месеца (аз си спазвам това което пише на кутията, въпреки че сме на хумана)

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 146
И ние сме на Нутрилон. Двойката започнах да я давам на навършени 6 месеца.  Peace

# 8
  • Мнения: 114
Дава се като навърши 6 месеца, но ако ви остават десетина дни до навършването мисля, че няма да му навреди

# 9
  • Мнения: 733
Аз мислях сега да почна, че той яде 4 пъти на ден, а нали 2-ката е по-хранителна, т.е. има повече вещества.

# 10
  • Мнения: 114
да , 2-ката е обогатена с повече белтъчини и затова се дава след 6-тия месец. по-хранителна е

Общи условия

Активация на акаунт