утре ми е термина вече нямам търпение но ме обзема паника

  • 2 119
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 242
Стискам палци! Дано всичко е наред! И нека Създателят ти се усмихне с най-готиното бебе LaughingКакто и...си поискай упойка още щом те приемат.

# 31
  • pomorie
  • Мнения: 848
неможе тук не слагат упойка.иначе щеше да е по-лесно Rolling Eyes Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 14 133
напълно те разбирам но е по добре въобще да не мислиш за раждането а само за момента в който ще видиш бебенцето.изтрии раждането от мислите си ще си много по спокойна ище мине по бързо.мисли си колко ще ви е хубаво когато бебо се появи.важно е да не се паникъосваш и всичко ще е ок.болката се забравя на втория час.леко ... ти пожелавам и бързо възтановяване
Леко раждане и от мен и скоро да гушкаш бебчо!!!  bouquet

# 33
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 700
Успех! Не се притеснявай - всички казват, че колкото си по-притеснена, толкова по лошо! И на мен ми се иска да е така, въпреки, че още от сега съм започнала ад се притеснявам.

Стискам палци всичко да е ОК!  bouquet

# 34
  • Мнения: 216
Успех мила,мисли си за това 4е ще гушнеш бебо. smile3541

# 35
  • Мнения: 5 313
Леко раждане!  bouquetВсичко ще е наред!

# 36
  • Мнения: 176
Хей, горе главата!
1/ Това, че терминът ти е утре не означава, че бебе ще се появи точно по плана на лекарите  Laughing На мен през целия 8-ми и 9-ти месец ми повтаряха, че ще родя преди термин, но девойка Калина сама реши кога ще ми се представи. Преносих я 6 дни и да ти кажа честно чакането беше доста по-изтощителната и изнервяща част...
2/ Притеснението за самото раждане е напълно нормално. Няма как да знаеш какво е преди да ти се случи а и всеки разказва едни истории....Затова опитай да не мислиш за самият родов процес. Не е страшно и все пак има цял отбор лекарски персонал, който ще се грижи за теб и бебче. Всичко ще бъде наред  Hug
3/ Цели 9 месеца чакаш този момент, отдай се на щастието от предстоящата първа среща с малкото съкровище. Какво по-хубаво от това че скоро ще сте заедно ?
Желая много късмет и спокойствие  Peace


# 37
  • Мнения: 603
Леко раждане!Всичко ще е наред! Peace

# 38
  • pomorie
  • Мнения: 848
мерси за подкрепата и окуражителните думи на всички  bouquetвече два дни след термина и бебчо още го няма Embarassedвсички ме питат аиде няма ли да раждаш вече и аз се нееерррвввяяяя #Cussing outама да взема да им тегля по една хубава нашенска та да ме оставят на мира ли #2gunfire #2gunfireблагодарско на всички  bouquet

# 39
  • Мнения: 992
ами първо леко раждане ако все еще не е минало
второ - като идеш в болницата да раждаш ти минава и паника и страх и всчкакви такива емоции, така че споко това са си нормални чувства  Peace

# 40
  • Мнения: 4 621
Леко раждане и само позитивни мисли Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт