Относно плитките с прежда

  • 44 145
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 544
Аз пък искам да ви попитам от къде се купува тази бързо съхнещата прежда /в София/ и колко горе долу струва?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз пък искам да кажа, че с видлон (изкуствена прежда в различни цветове, продават я във всеки магазин за прежди) е много леко и прохладно. Косата като е спусната, дори естествена, пак отоплява. А от вълна се плетат пуловери. Затуй тряба се вземе предвид кой какво сий турил на туйто...
Плитките си връзвам на конска опашка или сплитам на голяма плитка, връзвам по всевъзможни начини и ми е много удобно. Вчера ходих на ремонтиране на някоъ от плитките. Нормално е да има свлечени, размъкнати, особено където ми е по-къса косата тъй се случва, но смятам е нормално. Сетне, докато разплитахме и преплитахме наново установих, че не пада кой знай колко коса от нормалното, просто е била вързана и падналите косми са стояли мирно в плитката. Затуй спокойно мога да твърдя, че коса ще ми остане. Иначе ми е къс космалака, на пластове и чуплива, къдрава, рошава.
Пък преждата ми съхне много бързо, но косата по-бавно, особено сплетена, затова летният период е най-подходящ за такива експерименти.

# 32
  • Мнения: 13 512
Аз пък искам да кажа, че с видлон (изкуствена прежда в различни цветове, продават я във всеки магазин за прежди)
Този видлон едно време беше много модерен. Произвеждаше се в завода във Видин и оттам идваше и името му. Небесна,върна ме в ученическите години с този видлон.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Верно бе, видлон от Видин! Их, по география го учих едно време, гат бяф младеж! Тюх! Минаха ни младините, крякат жално старините...

# 34
  • Мнения: 154
Плитките с прежда са страхотни,но изискват специална поддръжка! Трудно съхнат и има вероятност да мухлясат #Crazy Освен това много тежат и се плетат много часове Shocked Иначе са много секси ама тия мъки не Naughty! Първите два дни имаш чувството,че някой непрекъснато те опъва за косата  #Cussing out  Трябват здрави нерви!
 

# 35
  • Мнения: 2 550
Зпалифте ме и мен  Crazy
Много готина Нбесната с тия плитки.


Въпрос за ималите такива неща по главата си, после като ги свалите освен, че опада половината коса, какво и е съсотянието?

# 36
  • Мнения: 99
душки аз плета плитки с това се занимавам от сума време Laughingи искам да ви кажа че няма такъв кеф.лятото не работя и с това се прехранвам.по баловете откачам направо Laughing Laughingама няма лошо.ако искате и снимки ше ви кача само кажете Joy

# 37
  • Мнения: 99
~Тюлен~ пада косата която ти е паднала през тези 3 месеца в които си била на плитки.понеже космите не могат да паднат защото са оплетени в плитката.сметни ги по 100 косъма на ден нормално да падат значи 9000 косъма да паднат наведнъж много ясно че ще си помислиш че ти е изпадала цялата коса но съвсем не е така Joyкато я измиеш и изсушиш ще видиш че и няма нищо.

# 38
  • Мнения: 82
   Ето да ме видите и мен Simple Smile
 А тва, че  плитките като са мокри и има опасност да мухлясат е голяма глупост Joy
 А че косата опъва е вярно малко е кофти, но се надявам тоя дискомфорт да изчезне бързо Thinking

# 39
  • Мнения: 2 550
душки аз плета плитки с това се занимавам от сума време Laughingи искам да ви кажа че няма такъв кеф.лятото не работя и с това се прехранвам.по баловете откачам направо Laughing Laughingама няма лошо.ако искате и снимки ше ви кача само кажете Joy

Може ли снимки  Grinning

# 40
  • Мнения: 99
http://snimka.bg/album.php?album_id=51321&photo=11
гледкайте тука не съм качила всички снимки че ме мързи по нататъка  още
kokita много са ти хубави плитките.евала на този които ти ги е плел. Laughing Laughing Laughing

# 41
# 42
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Вторият фотос много съм впечатлен. Ситно, разкошно и сиво дори. Бравос.

Аз казах ли, че в краищата ми туриха дървени топчета, много добре стои. Може и други джаджи, видях червени сердца с йероглифи, но не съм сигурна, че 300 такива работи по плитките ще стоят тъй добре, както дорвения топ. Ще си снимам заднището да се пофаля, няма стане тя. Конкуренция!!
 Joy Верно е за кефа. Страхотно да си сплетен!

# 43
  • Мнения: 82
shiatzu  e, БРАВОС! майсторка си голяма Peace
 А както си наясно я ми кажи колко време горе-долу ще ми опъва така? (малко е гадничко)
небесна красТавица и ти си много готина Peace А тия топчета продават ли се някъде?

# 44
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Продават където има копчета, прежди и такива работи всякакви... Такъв тип магазин.

Общи условия

Активация на акаунт