Сериал Нашествие ( Invasion )

  • 1 720
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Някой гледал ли е този сериал? Какво ви е мнението за него? Знаете ли дали ще има нов сезон?

Последна редакция: сб, 22 юли 2006, 22:15 от koreto

# 1
  • Мнения: 2 550
Гледаме го.
Даже имаше тема за него.
Не знам дали ще има нов сезон, но силно се надявам.

Ако не сте гледали "Отчаяни съпруги", гледайте го, много е готин  Mr. Green Аз наскоро го открих  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 677
много як сериал...2-ри сезон тръгва септември и го чакаме  newsm10

# 3
  • Мнения: 13 512
Някой гледал ли е този сериял? Какво ви е мнението за него? Знаете ли дали ще има нов сезон?
Моля те, поправи си заглавието на темата от "сериял" на "сериал".

# 4
  • Мнения: 521
Моля те, поправи го. Пише се сериАл. Боде очите Confused

# 5
  • Мнения: 252
Някой гледал ли е този сериял? Какво ви е мнението за него? Знаете ли дали ще има нов сезон?
Моля те, поправи си заглавието на темата от "сериял" на "сериал".
Моля те, поправи го. Пише се сериАл. Боде очите Confused
Споко поправих го вие не давате човек да допусне правописна грешка

# 6
  • Мнения: 1 533
Това сериалът който започва с една страхотна буря, един разведен татко, на когото приятелката му е бременна и е журналист, той беше с децата си, бившата му жена изчезна в бурята, мъжът й беше шериф...този ли е? Гледах 2-3 серии и забравих да го продължа от лостове, призън брейкове и анатомията на грейс  Crazy

# 7
  • Мнения: 252
Да същия сериал е препоръчвам ти да го догледаш страхотен е

# 8
  • Мнения: 677
същият е!хайде бързо да го изглеждаш!и после "тне 4400"...

# 9
  • Мнения: 2 085
Сериалът е много хубав, но свършва на никакво място.Не знам на toni soprano откъде му е информацията, че ще има втори сезон през септември, защото го спряха и няма да снимат повече Confused

# 10
  • Мнения: 677
мдааа...на toni soprano така му се иска май...няма 2-ри сезон,ама за сега!ха на бас 4е есента ше си тръгне...надявам се да е маркетнг трик,че няма да има,горещо се надявам!

# 11
  • Мнения: 1 860
 Че тук го даваха до скоро и мисля, че си беше втори сезон. Не съм гледала първи , но от рекламите останах с такова впечатление.

# 12
  • Мнения: 252
Дано пуснат новите серии че филма е върха ще чакаме с нетърпение  Wink

# 13
  • Spain
  • Мнения: 3 750
първите 3-4 серии ме бяха разо4аровали - доста бавно те4е6е действието и по4ти се бях отказала да го гледам . нататък оба4е стана много интересно и се радвам 4е не се отказах да го гледам . кофти е 4е и аз разбрах , 4е няма да има 2-ри сезон .. а свър6и доста неопределено .. NAna Cool не е възможно да са пускали при вас 2-ри сезон , бърка6 нещо ..сериала е нов .ако има6е втори сезон на секундата го пускат в нета  Wink

# 14
  • Мнения: 1 040
Зсравейте - и аз гледам Нашествие - казвам "гледам", защото още не съм изгледала 1-ви сезон до края - надявам се да има 2-ри сезон, защото много се забавлявам с това сериалче Wink

Общи условия

Активация на акаунт