Варненки, препоръчайте ми строително-ремонтна бригада/майстор

  • 1 044
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622

 Преди време сякаш имаше подобна тема. Предстои ни ремонт и ми се ще да си имам работа с препоръчани майстори, а не с някой, който само ще ни загуби времето и ще ни вдигне нервите  Stop

Предварително благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 5 622

  Аууу, няма ли някой да помогне бре?!  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 161
Буба,майсторите,които ми правиха ремонта на апартамента и свършиха довършителните работи по къщата са страшно добри.Неведнъж съм ги хвалила.Но за съжаление отняколко месеца този,който ръководеше работниците замина за Испания и доколкото разбрах цялата бригада се е разпръснала по различни краища на България.Много исках да ти ги препоръчам,уви!Дано и други се включат.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Тая работа с майсторите е много трудна. Особено в този сезон. Кажи какви майстори ти трябват и не се хващай с такива дето от всичко разбират.

# 4
  • Мнения: 2 161
Тези,за които говоря,ми правиха изолацията,боядисването,фаянс и теракота,окачени тавани.Просто за всяка работа имаше различни хора в бригадата.

# 5
  • Мнения: 5 622
Тая работа с майсторите е много трудна. Особено в този сезон. Кажи какви майстори ти трябват и не се хващай с такива дето от всичко разбират.

Съгласна съм.

НА мен ми трябва най-вероятно за един по-обширен ремонт- смяна на тоалетния блок, фаянс, теракот в банята, кордорите, ВЦ-то. Боядисване на стените. Евентуално за избиване на една стена и за измазването и после.

Като цяло е това, но не се знае дали всичко ще бъде правено по едно време  или сега едната част (със сигурност фаянс/теракот и ВЦ-то), след известно време останалото...

Бай дъ уей, някой ще препоръча ли фирма за ПВЦ дограма? Доволни?

# 6
  • Мнения: 298
Аз съм доволна от "Селекта" ООД. И като цени и като коректност.Ако искаш координати - на среща съм.

# 7
  • Мнения: 5 622
Аз съм доволна от "Селекта" ООД. И като цени и като коректност.Ако искаш координати - на среща съм.

Ми дай де  Wink

Само, че като е фирма, да не ми искат десет кожи, щото ги нямам...Ако си имала работа с тях, кажи примерно цена за лепене на фаянс/теракот на кв.м  Peace (да се ориентирам)

# 8
  • Мнения: 4 651
Мога да ти дам телефона на един момък, който ни шпаклова скоро. Аз съм доволна от изпълнението, половинката се вбеси от типичните за майсторите - "ами не мога да дойда днес", "ще дойда утре сутрин в 6 или довечера след 22".
Не знам обаче дали прави друго, освен шпакловка и боядисване. Пиша ти телефона на лични.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 493
За алумин. и PVC дограма-0887 766-951
За фаянс,теракот,избиване на стени,тераси и т.н.-0898 534-591

# 10
  • Мнения: 5 622
Мога да ти дам телефона на един момък, който ни шпаклова скоро. Аз съм доволна от изпълнението, половинката се вбеси от типичните за майсторите - "ами не мога да дойда днес", "ще дойда утре сутрин в 6 или довечера след 22".
Не знам обаче дали прави друго, освен шпакловка и боядисване. Пиша ти телефона на лични.

Мерси за координатите, както и искам да благодаря за координатите, които получих от други момичета  Hug Отворена съм за още предложения, все пак  Peace

Аз съм доволна от изпълнението, половинката се вбеси от типичните за майсторите - "ами не мога да дойда днес", "ще дойда утре сутрин в 6 или довечера след 22".



Това много го мразя. Или пък като вземат да се правят на много заети и търсени и почват да те въртят и едва ли не да им се молиш  Stop



За фаянс,теракот,избиване на стени,тераси и т.н.-0898 534-591

На този телефон някой конкретно ли да търся, или как?

Ако има и обикновен, стационарен телефон, най-добре, защото ако се върти на един човек, ОК, ама ако трябва да въртиш по гсм на 10 души......

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 493




За фаянс,теракот,избиване на стени,тераси и т.н.-0898 534-591

На този телефон някой конкретно ли да търся, или как?

Ако има и обикновен, стационарен телефон, най-добре, защото ако се върти на един човек, ОК, ама ако трябва да въртиш по гсм на 10 души......
Петър се казва момчето,което отговаря на този телефон.Постоянно са на работа и едва ли ще ти отговори някой в тях.Иначе работят заедно с баща си и хващат по големи обекти.Имат си допълнително майстори на които се обаждат при нужда.

# 12
  • Мнения: 5 622




За фаянс,теракот,избиване на стени,тераси и т.н.-0898 534-591

На този телефон някой конкретно ли да търся, или как?

Ако има и обикновен, стационарен телефон, най-добре, защото ако се върти на един човек, ОК, ама ако трябва да въртиш по гсм на 10 души......
Петър се казва момчето,което отговаря на този телефон.Постоянно са на работа и едва ли ще ти отговори някой в тях.Иначе работят заедно с баща си и хващат по големи обекти.Имат си допълнително майстори на които се обаждат при нужда.

Мога да разчитам на качество, така ли? Предстои ни голям ремонт и ми се иска да е свършил до една определена дата, понеже събитията налагат така.

Общи условия

Активация на акаунт