Лекарства - дозировки , странични ефекти , взаимодействия ...

  • 882 935
  • 2 912
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 291
Всъщност,детето си е с диагноза -хиперактивност с дефицит на концентра...

krasi 76 много странно лечение , като се има впредвид че фенобарбитала много често предизвиква хиперактивност при малки деца.Както и да е , вече сте големи.  Wink

Поздрави на Ямбол !!

А пък аз разбрах, че в момента детето е с такава диагноза, която отдават на миналата терапия с фенобарбитал. Не съм виждал детето, а и специалността ми не е такава, но не му лепвайте етикет "болно". Според мен диагноза -хиперактивност с дефицит на концентрация звучи малко йезуитски. Поздрави и от мен!  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 537
Всъщност,детето си е с диагноза -хиперактивност с дефицит на концентра...

krasi 76 много странно лечение , като се има впредвид че фенобарбитала много често предизвиква хиперактивност при малки деца.Както и да е , вече сте големи.  Wink

Поздрави на Ямбол !!Ние фенобарбитала преди години го пиехме за друго,не за хиперактивността. GrinningНяма значение.Лек ден! Peace

# 17
  • Мнения: 3 537
Всъщност,детето си е с диагноза -хиперактивност с дефицит на концентра...

krasi 76 много странно лечение , като се има впредвид че фенобарбитала много често предизвиква хиперактивност при малки деца.Както и да е , вече сте големи.  Wink

Поздрави на Ямбол !!

А пък аз разбрах, че в момента детето е с такава диагноза, която отдават на миналата терапия с фенобарбитал. Не съм виждал детето, а и специалността ми не е такава, но не му лепвайте етикет "болно". Според мен диагноза -хиперактивност с дефицит на концентрация звучи малко йезуитски. Поздрави и от мен!  bouquet
Ами това много и пречи в училище. Не може да се съсредоточи върху учебния материал.И да,това състояние се чудех дали не идва от употребата на въпросното лекарство.Хайде,че напълних темата с мойти глупости! Mr. Green

# 18
  • Мнения: 291
Не са глупости! Благодаря ти че повдигна въпроса, както казах има много деца на такава терапия и сигурно сме били полезни и на други майки.

# 19
  • Мнения: 291
На разположение съм за други въпроси, а като гледам и Хитко е готов

# 20
  • Мнения: 1 116
Винаги готов.За това направихме и темата, да помагаме уж   Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Много хубаво сте го измислили  smile3501 newsm10
Ще се възползвам - предписаха на Калина Есберитокс Ен, понеже беше болна от грип, та се чудя колко време да й го давам?! Вече 10 дена го пие, да го спирам ли? newsm78

# 22
  • Мнения: 1 116
Като съпътващо лечение е много добро. След като поотмине заболявянето го давайте още няколко дена (5-6 ) и толкова. Аз също използвам Esberitox , чудесно е     bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Хитко, благодаря за бързия отговор!
Тя от почти седмица вече е добре. Мисля и днес да й го давам и от утре да го спирам вече.

# 24
  • Мнения: 291
Хей, тъкмо да напиша нещо и тоз Хитко пак ме изпревари! Hug

Малко и от мен!

Счита се, че един курс на Есберитокса е около 10 дни и е достатъчен, но няма страшно да го даваш и по-дълго време. Аз съм за по-продължителното му приемане. Няма странични ефекти и противопоказания.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Dago, мерси!

# 26
  • Мнения: 291
Считам, че темата е полезна и ще е добре да бъде загована горе. Молбата ми е към хората с права да го направят.

# 27
  • Мнения: 3 537
Считам, че темата е полезна и ще е добре да бъде загована горе. Молбата ми е към хората с права да го направят.
Аз също. Peace

# 28
  • Мнения: 1 116
Ако администраторите го заковат ще е по-лесно да отговаряме.
  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз подкрепям - да бъде закована  Peace

Общи условия

Активация на акаунт