Такава кучка ли съм каквато се чувствам?

  • 20 554
  • 265
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 716
Бесенето на площада е добра идея.  Twisted Evil
Тези, които не могат да си стискат гъза, да не раждат деца.
Нека си походят 2-3-20 години, да се разнообразят- дал бог дискотеки, кръчми.... и като се наситят- ой те тебе Семеен живот.
Изневярата е гадост и се приема като гадост. Ако 98% от хората изневеряват, значи 98% постъпват гадно. Масовото явление не става автоматично правилно явление.  
Никой не нарича изневеряващите мъже "сгрешили". Те са си "курвари". Може да се гледа по-снизходително на тях, но не и оправдателно. Защо за жените да има друг стандарт???
рр/ Мозъка е КОРЕКТИВ на сърцето. Тия диктовки са си чисто оправдание за начесване на крастата.

# 226
  • Мнения: 275
От колко време си със съпруга си (дори и гаджета) и защо изобщо сте заедно???  newsm78 newsm78 newsm78

# 227
  • Мнения: 6 155

Може ли да задам един въпрос по повод пояснението?
А тези,които примерно са изневерили по други причини/т.е. не само и единствено за спорта/,за тях какво се отнася?
П.п.  Mr. Green малииии...ако зависеше от теб сигурно всички,които са изневерили щеше да ги обесиш на площада за назидание на останалите? Mr. Green

За другите - приемам, че са си имали сериозни причини. Тях не мога да обобщавам и да правя изводи.  Confused

п.п. Не всички, но почти всички Mr. Green

# 228
  • Мнения: 6 155


В кой век жевееш че критикуваш така? В случая не става въпрос за спорт. И когато диктува сърцето, а не мозъка не можеш да му заповядаш.


В настоящия, а ти?
Мнението ми за конкретния случай /на Емичка/ съм го написала напред в темата. Моля, чети коментарите ми към кой точно цитат се отнасят  Peace
Между другото, моето сърце диктува да убия съседа щото ме дразни, ама мозъка ми казва, че НЕ ТРЯБВА. И все още е жив... Wink

# 229
  • Мнения: 494
От колко време си със съпруга си (дори и гаджета) и защо изобщо сте заедно???  newsm78 newsm78 newsm78

Тук не става въпрос за това от колко време са заедно ,а за неговото отношение спрямо нея. Няма определен период, може да са заедно от 1 год може и от 10, щом е решил да бъде с нея длъжен е да и обръща внимание във всяко едно отношение ,а не само когато има нужда от '' чисти чорапи ''Нека това ,което е направило момичето му е за урок и да се замисли и сизададе въпроса'' Щом се е стигнало до тук значи има причина''?

# 230
  • Мнения: 275
От колко време си със съпруга си (дори и гаджета) и защо изобщо сте заедно???  newsm78 newsm78 newsm78

Тук не става въпрос за това от колко време са заедно ,а за неговото отношение спрямо нея. Няма определен период, може да са заедно от 1 год може и от 10, щом е решил да бъде с нея длъжен е да и обръща внимание във всяко едно отношение ,а не само когато има нужда от '' чисти чорапи ''Нека това ,което е направило момичето му е за урок и да се замисли и сизададе въпроса'' Щом се е стигнало до тук значи има причина''?

Значи той е длъжен!!! А тя какви задължения има????
Темата е много деликатна. Но щом им харесва този начин на живот - иневери и "признания" - нека си го живеят. Просто ми беше интересно откога са заедно. Ами след 10години какво ще правят??? Тогава вече и детето ще разбира  Thinking
Щом от първата "липса на внимание" тя е в леглото на друг .... Всеки си има проблеми. Има спадове и връхни точки - и със секса е така. Разбирателство му е майката!
Но той одобрява нейното поведение .... Значи всичко е ОК!

# 231
  • Мнения: 1 425
...
Между другото, моето сърце диктува да убия съседа щото ме дразни, ама мозъка ми казва, че НЕ ТРЯБВА. И все още е жив... Wink
Ами на някой ХОРА явно сърцето им е под полата (или в панталоните) и няма връзка с главния мозък  Laughing Joy

# 232
  • Мнения: 2 784
Бесенето на площада е добра идея.  Twisted Evil
Тези, които не могат да си стискат гъза, да не раждат деца.
Нека си походят 2-3-20 години, да се разнообразят- дал бог дискотеки, кръчми.... и като се наситят- ой те тебе Семеен живот.
Не знам какво мама знае, ама аз чувствам, че мама е прероденият Торкемада. Mr. Green
Много навътре я взимаш тая тема нещо, а няма нужда.
Все пак не става дума за Вавилонската курва, а за съвсем младо момиче. И не за системни изневери, а за 1, която тя признава, че е грешка.
Бетер от шириат сте тука! Twisted Evil

# 233
  • Мнения: 13 512
Все пак сме демократични и ще дадем право на избор Laughing



# 234
  • Мнения: 2 716
Темата стана по-обща. Включиха се и други изповеди, та по тоя повод си позволявам остри забележки.
Тя не е пресолила манджата. Тя се е натресла на гости с преспиване. Как да коментираме? Случилото се не е маловажно и няма да бъде без последствия. И тя ще си ги понесе. Човешко е да се греши, но съпругът й дали  е бог, че да й прости? Такива въпроси си задавам. Мъжете, които познавам, не биха били особено снизходителни.... #2gunfire

# 235
  • Мнения: 293
божкееей! от 2 дни не успявам да изчета цялата тема... Впечатлена съм от тези, дето сега хвърлят камъни..  то не бяха обиди, то не бе чудо.. Новак съм във форума, та се почувствах като нагазила в блато от злост и тесногръдие, май трябва да ”свикна”.

Мацката - се чувства виновна. Иска вероятно да потърси облекчение за вината си, че да пусне тема. И к'во??

Да изкажа поредната мъдрост и аз, айде, имам 13 публикации, да не остават на фаталното число Simple Smile Simple Smile  На възраст съм да не страдам от детски заблуди. Да, може да се случи - да се напиеш, излязъл веднъж от месеци - това за мен, за него - че той може и сега да ми изневерява. И какво?? Нима ще намери по-добра от мен  Mr. Green Вложила съм години усилия - да съм умна, забавна ( за него, де  Laughing ) , да съм готина мацка. Нямам конкуренция  Mr. Green - затуй съм съгласна с Chanel - за доброто самочувствие. Като знам колко струвам - не ми трябва да се меткам на кой да е, за да си го докажа (тайничко от момчето ми съм мега моногамна, но не му го признавам, а го дразня - да съм загадъчна  Laughing Laughing  Laughing )  Но... има периоди в живота, когато не се чувстваш ”за един милион долара” - и точно това е липсвало на Емичка.  Пожелавам й много щастие и успех занапред!

Колкото до това - казала, не казала.. откъде знаете как стоят нещата при тях?? Хората са различни - ако при вас това ще е ”краят”, то за тях може да е ”началото” (фърлих оче на нейните мнения, мисля, бяха се разбрали Wink )

'айде, имам да чета от стр. 8 до 10 Simple Smile Simple Smile

# 236
  • Мнения: 293
присетих се да добавя, че стандартът си е двоен, ДВО-ЕН! пояснение за тези с ограничения мироглед - за жените важат едни правила, за мъжете - други.

Ако ви е интересно - може да прочетете ”Чудовищна команда” на Тери Пратчет..  Отсега си знам, че Dora_28  ”не си пада по фантасмагории” , ха-хааа Grinning

# 237
  • Sf
  • Мнения: 808
Куче влаче, диря няма-а-а  Joy Joy

# 238
  • Мнения: 819
Големи присъди,големи изводи и заключения Shocked Наистина акълът ми не го побира как може да има тооолкова крайни мнения-като ги чета чак имам чувството,че се крещи и размахва пръст/даже не пръст,ами сатър Mr. Green/ Може ли от такова нещо да правите трагедии,бе хора?!? Все едно е дошъл краят на света #Crazy Баси цирка стана,все едно човек са убили! Някои хора май са оперирани от чувства и емоции и се вживяват като съдници-имам чувството,че съм попаднала в средновековието! Горката Емичка,пишман стана,че сподели!

# 239
  • Мнения: 704
Ей, като започнете с това " да се случи"  ooooh!

Не можете да си кажете на ум "Аз НЯМА да се чукам с този/тази" ли?!

п.с.2 Айде сега всички дето са изневерявали изяжте ме  Mr. Green

Biby, не е необходимо да сме изневерявали, за да не споделяме твоето мнение...  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт