Нормално ли е 4годишно дете/момче/ да има обеца на ухото

  • 2 742
  • 50
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Здравейте
това е една тема за която винаги съм си задавала много въпроси.
Нормално ли е дете не 4 години/момче/,без познания за модата да има обеца на ухото.
Аз съм много съвременен човек и винаги следя новостите в модата.
Т.е. не съм някоя задръстенячка, но някак не приемам подобно родителско решение тъй като едва ли едно дете на тази възраст може да поиска подобно нещо.
Тук може би някой ще каже че ние вземаме решение как да са облечени децата ни, но това няма нищо общо .
Все пак са само дрехи а не някаква трайна придобивка каквато е обецата на ухото.
Просто питам за вашето мнение.

# 1
  • Мнения: 495
оффффф, ами ако искаш другите момченца да му се подиграват, можеш няколко да му сложиш
аз лично не бих сложила на сина си
изобщо ми се струва извратено

# 2
# 3
  • Мнения: 17 402
ЗА мен и повечето от вас- не! Факт е, обаче, че детето има обеца. Значи за родителите му е нормално....Хора всякакви Wink

# 4
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Явно не сте ме разбрали ,но аз съм против поставянето на обеца на дете на подобна възраст ,без собствено мнение.
Т.е. моето дете няма такава.
Просто ме интересува как мислите.
Само аз ли съм против?

# 5
  • Мнения: 17 402
 МИсля, че добре сме те разбрали Wink Не видях някой да е написал За....

# 6
  • Мнения: 712
За мен не е нормално. Като стане на 18, ако иска, да си сложи.

# 7
  • София
  • Мнения: 797
 Аз също не мога да го приема. Едно е да сложиш обеци на малко момиченце, но на момче съвсем друго. На мен ми е направо смешно.

# 8
  • Мнения: 3 248
Съгласна съм с Маги! Tired

# 9
  • Мнения: 14 654
Аз също не мога да го приема. Едно е да сложиш обеци на малко момиченце, но на момче съвсем друго. На мен ми е направо смешно.

съвсем същото е , на момиченце също е смешно

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не възприемам деца с накити.

# 11
  • София
  • Мнения: 39 718
Не знам дали е нормално, за едно може да е, за други не. На мен лично не ми харесва. Виждала съм момченце на 1г с обица, на майката й харесвало, продупчила му ухото. Като порасне може и да я свали.

# 12
  • Мнения: 3 550
Не е нормално.

# 13
  • Spain
  • Мнения: 3 750
щом за тези родители е нормално ..какво се 4уди6 ти .. ти си си казала 4е на тебе не ти харесва .. е , както не ти харесва на теб и на мен така не ми харесва ..ама на хорицата им харесва ..детето им ше расте по техен образ и подобие  ..зна4и и на него ще му харесва ...та така .. понякога много ме у4удва защо хората оби4ат да обсъждаят 4ужди дела , придобивки и навици  ,когато това не ги засяга.  Wink ( представи си 4е си в устата на някого то4но в този момент ..заради някои твои навик , които ти естествено смята6 за нормален - обидно нали )

# 14
  • Мнения: 197
Не знам дали е нормално, за едно може да е, за други не. На мен лично не ми харесва. Виждала съм момченце на 1г с обица, на майката й харесвало, продупчила му ухото. Като порасне може и да я свали.
Хора всякакви Crazy

Общи условия

Активация на акаунт