А помагате ли на съпругите си за децата и как точно?

  • 3 733
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 119
Моят съпруг ми помага в къпането на малчо,храни го,занимава се с него когато аз имам друга работа или съм уморена.Само памперс още не е сменял,но аз и не настоявам. newsm10

# 16
  • Мнения: 8 505
Отново започнаха да отговарят майките, вместо бащите!

Като не е регнат как да отговори? Wink

# 17
  • Мнения: 1 451
Отново започнаха да отговарят майките, вместо бащите!

Като не е регнат как да отговори? Wink

Ми дай му малко достъп до компютъра де Wink

# 18
  • Мнения: 8 505
Отново започнаха да отговарят майките, вместо бащите!

Като не е регнат как да отговори? Wink

Ми дай му малко достъп до компютъра де Wink

Ееее,давам му,не съм чак такъв цербер  Mr. Green Но той се рови в Калдата и в някакви форуми за сателитна ТВ-хванали са се дружно да разбиват кодове...

# 19
  • Мнения: 1 451
Не знае какво изпуска като не чете тука Simple Smile

# 20
# 21
  • Мнения: 1 451

Определено, много може да се научи. И ценни идеи ти идват. И държиш съкровището изкъсо  Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 4 493

Определено, много може да се научи. И ценни идеи ти идват. И държиш съкровището изкъсо  Joy
Или то теб  Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 1 451
Нож с две остриета Wink
Ама понякога можеш като прочетеш някои неща като страничен наблюдател и да се досетиш за нуждите на човека до теб. Щото като си ги говорите в къщи май по-често до скандали се стига, отколкото до разбиране Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 4 493
Нож с две остриета Wink
Ама понякога можеш като прочетеш някои неща като страничен наблюдател и да се досетиш за нуждите на човека до теб. Щото като си ги говорите в къщи май по-често до скандали се стига, отколкото до разбиране Simple Smile
Ами и и и и незнам
Моят мъж все още не е започнал да пише тук, няколко пъти му показвах да прочете някои неща ама общо взето му беше скучно, по интересно му е да рови на други места в нета /форуми за "хакерски" простотии, програми, коли и т.н. Tired/
мисля че още не е узрял за да е тук  Whistling

# 25
  • Мнения: 1 451
Някои мъже никога не узряват и винаги си остават в пуберитета  Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 4 493
Някои мъже никога не узряват и винаги си остават в пуберитета  Joy
не съм казала че е пубер - не изкривявай думите ми  Stop
просто му се вижда скучничко тук, а и има достатъчно много други неща които да го интересуват

# 27
  • Мнения: 1 451
Някои мъже никога не узряват и винаги си остават в пуберитета  Joy
не съм казала че е пубер - не изкривявай думите ми  Stop
просто му се вижда скучничко тук, а и има достатъчно много други неща които да го интересуват

И ти не приемай буквално думите ми. Пуберитет не значи, че разсъждава като 12 годишен. Ама мъжете в общия случай сме порастнали деца  Sunglasses

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
...Ама понякога можеш като прочетеш някои неща като страничен наблюдател и да се досетиш за нуждите на човека до теб. Щото като си ги говорите в къщи май по-често до скандали се стига, отколкото до разбиране Simple Smile

Това е прекрасно като инициатива, стига човекът да не смята че всичко знае и нищо ново не може да научи...

# 29
  • Мнения: 1 451
Е то от такива разбирачи по всичко никой не е застрахован. Познавам няколко такива Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт