Bremenna v Germania i diplomna rabota

  • 593
  • 6
  •   1
Отговори
 :lol:Zdravejte, mamcheta studentki v Germania! Nalagalo li se e dosega na njakoja ot vas da pishe diplomna rabota po vreme na bremennost i da se javjava na izpiti, kogato bebcho e na 3-4 meseza??? Kak se spravihte? Koga e po-dobre da se zapochne s pisaneto na diplomnata rabota-predi ili sled rajdaneto na beboka? A izpitite za diplomirane???

Ochakvam suveti i predlojenia!

Danke!

# 1
  • Мнения: 1 194
Здравей! честита ти бременост!
Аз не съм в Германия и не съм се явявала на изпити по време на бремеността(тук има много такива мами, те повече ще ти помогнат), но писах дипломната си работа по време на цялата бременост. Затова и се включвам. Според мен е много по-лесно да се пише ПРЕДИ раждането на бебето. Ако караш лека бременост си в "почти нормално състояние" Winkи няма каво да пречи на писането, библиографските търсения и другите разправии около дипломната. После като дойде бебето, особено в началото , цялото ти ежедневие е абсолютно заето с адаптацията и грижите по него, аз лично абсолютно не си представям писане на дипломна работа. Всеки е различен и се справяме в какви ли не трудни ситуации, но моето мнение е ,ч е ако може да се избира по-добре преди раждането!
Успех

# 2
  • Мнения: 3 423
Преди забременяването даже. Да не се разкъсваш на триста.

# 3
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Ако смогнеш - преди раждането! След раждането едва ли ще ти е до научна заетост Tired  Ако видиш, че закъсваш с време и срокове, винаги има възможност на някаква отсрочка (на ДР , не на раждането  Wink

# 4
  • Мнения: 1 329
Аз бременна не съм писала, но пиша с малко дете и те уверявям , че по -добре да я завършиш докато си бременна.Ако бременността ти позволява и си активна и нямаш проблеми през нея, по-добре я напиши и да ти се маха от главата, защото после няма да имаш много време.
Бременна си 2 в 1, а после си 1+1.И ангажиментите се променят и скоростта на писане и всичко.., просто имаш друг живот! Успех.

# 5
Biskara vijdam,che si ot München:))) Ti v München li zavurschi i kakvo? Az susto sum studentka v München:)) Po prinzip sega sum bremenna v 12 sedmiza. Ako vsichko e normalno trjabva da pochna da pisha rabotata septemvri i da ja predam kraja na mart. Terminut mi e za fevruari. A prez Juni 2006 ste trjabva da durja Magisturskite izpiti. Bi li mi pomognala s njakakva informazia:))
Blagodarja!

# 6
  • Мнения: 1 329
Biskara vijdam,che si ot M?nchen:))) Ti v M?nchen li zavurschi i kakvo? Az susto sum studentka v M?nchen:)) Po prinzip sega sum bremenna v 12 sedmiza. Ako vsichko e normalno trjabva da pochna da pisha rabotata septemvri i da ja predam kraja na mart. Terminut mi e za fevruari. A prez Juni 2006 ste trjabva da durja Magisturskite izpiti. Bi li mi pomognala s njakakva informazia:))
Blagodarja!

Аз изкарах в Мюнхен магистратура в Техническият Университет.2,5 години , програмата е в Горският факултет  във Фрайзинг и името е Устойчив ресурсен мениджмънт.Нова програма е от преди 4 години - интернационална.
Мисля , че имаш време от Септември до Февруари.Каква друга информация те интересува? Аз още не съм завършила но съм предала за последна поправка и се надявам да ме одобрят и да приключвам вече с учението.
Ти какво учиш?

Общи условия

Активация на акаунт