За отпадъци от ремонт

  • 816
  • 10
  •   1
Отговори
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Здравейте,
ако някой скоро си е правил ремонт, може ли да ми каже, къде си е изхвърлял строителните отпадъци.  В недоумение сме. Не може до кофите, защото има тухли, прозорци, мазилка, въобще много боклук. Не знам има ли специално място до София за това.
Също ще съм много благодарна, ако имате телефон на някой, който има малко камионче или микробусче, и го споделите.
Мерси много и поздрави! Grinning

# 1
  • Мнения: 799
Доколкото знам вече няма проблем да се оставят строителните отпадъци ДО кофите за боклук (не вътре), в чували. От фирмата за чистота би трябвало да организират извозването им.
При последния ремонт в нас така процедирахме и нямаше проблем - извозиха ги след около 2-3 седмици.

# 2
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Пачикрак, и аз така си мислех. Проблемът е, че сме в центъра, на централна улица и се притеснявам, че ще има проблеми от тази гледна точка. Мерси за споделеното мнение, Simple Smile

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
не, не, има си сметища за строителни отпадъци и боклукът трябва да бъде извозен дотам, но вероятно всяка община е различна.

# 4
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ако боклука е много се поръчва контейнер за строителни боклуци. Иначе за камьонче пишете ми на лични една майка от форума знам, че имат такова камьонче., ако искате да ви дам координати

# 5
  • София
  • Мнения: 3 392
Можеш да викнеш контейнер за стр. отпадъци. Не е много скъпо, но не помня координати- виж в някоя търсачка  Hug
Ползвах преди 2 години, моят апартамент също е в центъра, а ремонта- основен, така, че не ставаше по друг начин  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 15 216
Аз също си наех отделен контейнер когато правих ремонт в къщи.

# 7
  • Мнения: 56
поръчваш си от чистотата да ти докарат контейнер за стройтелни отпадъци.

# 8
  • Мнения: 4 066
С контейнер, преди около 4 години струваше към 90 лв, ако не се лъжа, но не съм много сигурна, не съм ги давала аз Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 2 846
а някой може ли да ми каже актуална цена да ми докарат контейнер и след това да извозят боклуците

# 10
  • София
  • Мнения: 4 884
Здравейте!
Моят мъж се занимава с извозване на строителни и битови отпадъци до сметището, както и с къртачни услуги.
Да, забранено е да се изхвърлят всякакви строителни отпадъци в кофите и около тях. Ако някой се интересува от такива услуги, тел е 0889438432 Тодор Иванов, или пишете на лични.
Цените са по договаряне и зависят от квартала, обема на боклука и дали сами ще го товарите или искате някой друг да го натовари.

Общи условия

Активация на акаунт