люлката-патладжан на ЧИКО

  • 925
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 242
ЗДРАВЕЙТЕ! има ли някой люлката-патладжан на ЧИКО и доволен ли е? МНого ме интересува, защото ми хареса на снимката и си мисля, че момченцето ми ще й се радва много-смятам да си я купя и затова питам...всъщност се чудя между нея и люлеещото се плюшено слонче-в da-net. Благодаря ви!  smile3525 smile3501 newsm51

# 1
  • Мнения: 5 622
 Petинka преди време беше питала за тази люлка и след това купи на сина си. До колкото помня беше много доволна. Дано види темата и се ключи да каже  Peace

Последна редакция: нд, 23 юли 2006, 23:30 от БУБА

# 2
  • Мнения: 877
И аз се бях засилила да я взимам, но след като в София Ленд (нали има един скъпарски магазин там) видях въпросния патладжан смачкан от едната страна се отказах. Може да са я ползвали по-тежки деца, ама знам ли newsm78, да се смачка.
Днес моята щерка се влюби в едно конче на Пилсан, което е и люлка. Много му се радва, да видим до кога ще живее, но и цената е приемлива и да се смачка няма да ме е яд.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 958
Вчера бях на детски рожден ден и в детския клуб имаше такава люлка. Да си призная 12 годишната ми сестра и се израдва повече от децата. Не се е люляла, но и хареса. Децата бяха на възраст от 1.5г до 3 годинки. Само джуджето се качи 2 пъти, другите и дадоха пълен игнор. Аз не бих дала 100лв за подобна люлка.

# 4
  • Мнения: 5 622
Вчера бях на детски рожден ден и в детския клуб имаше такава люлка. Да си призная 12 годишната ми сестра и се израдва повече от децата. Не се е люляла, но и хареса. Децата бяха на възраст от 1.5г до 3 годинки. Само джуджето се качи 2 пъти, другите и дадоха пълен игнор. Аз не бих дала 100лв за подобна люлка.

Защо 100? Цената не е ли около 70 лв?  Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз съм ги виждала по 98лв  Shocked

# 6
  • Мнения: 509
Ние имаме такава люлка.На мен много ми харесва(и затова я купих де),но дъщеря ми въобще не й обръща внимание.Не да й е омръзнала-просто от самото на4ало не й е интересна.Други де4ица на нейната възраст като идват вкъщи много се люлеят,но тя и тогава не се впе4атлява.Та зависи от детето де.Ина4е люлката е много хубава.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 688
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_179&products_id=1288
тук го има на приемлива цена,ние също го бяхме харесали,но взехме някакви други подобни и това остана на заден план/ако някой иска да ни подари/:)

# 8
  • Мнения: 6 039
Люлката струва 65 лева. Много е любима на дъщеря ми, става и за двора. Не мога да си обясня как може да се смачка, освен ако някой танк не е минал отгоре й. Люляла съм се и аз на нея, при условия, че съм въз тежичка. Според мен е много, ама много здрава, да не кажа вечна. Дори детето да падне, толкова е обла, че няма къде да се удари. Подарявала съм на 2 приятелки такива патладжани, което показва, че според мен си струва.

# 9
  • Мнения: 877
Може нещо да е станало в случая. Щом има толкова положителни мнения, значии наистина е сполучлива.

# 10
  • Мнения: 743
Аз май видях такива люлки в магазин за детски стоки зад БИЛЛА на бул България.
Но не съм гледала за цени. Но ми се вижда забавна и за родители, бих се полюляла и аз. Joy

# 11
  • Мнения: 3 394
стига бе-за едно такова нещо 100лв???
че на Илиенци продават страхотни люлееши се слончета, кончета и тям подобни н-чета и то за по 30лв!

# 12
  • Мнения: 3 153
Petинka преди време беше питала за тази люлка и след това купи на сина си. До колкото помня беше много доволна. Дано види темата и се ключи да каже  Peace
Бубе, включвам се:)
Иво има люлката от 1 години вече и в началото много й се радваше, а сега от време на време я яха, но не за дълго. Иначе и у нас, като дойдат дечица на гости много й обръщат внимание, явно им харесва! Честно казано аз си я купих най-вече за свой кеф, защото е много красив тоя патладжан, дори само като декорация в стаята Crazy
За смачкване-АБСУРД! Дори аз и татко му на Иво, като си играем с него я възсядаме понякога, но нищо й няма.

# 13
  • Мнения: 6 039
стига бе-за едно такова нещо 100лв???
че на Илиенци продават страхотни люлееши се слончета, кончета и тям подобни н-чета и то за по 30лв!


65 струва, не 100, някой се е объркал

# 14
  • Мнения: 5 265
В Пакостник имаше намаление 10%, така че ще излезне още по-малко. А патладжанчето е супер готино Heart Eyes!

Общи условия

Активация на акаунт