Лятото е във разгара - отпуската кой как кара? 24-30 юли

  • 5 293
  • 136
  •   1
Отговори
# 30
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Наде, като те знам колко си притеснителна

 Embarassed голяма съм паника нали... и мрънкало...  Embarassed
 Heart Eyes чакам снимки на красавицата /ако нямаш без звяра давай и с него  Laughing/

# 31
  • Мнения: 997
 Здравейте, хубава седмица и от нас.
 Наде, много са хубави снимките на Мими. Особенно тези с лъжичката...Репортажът за Търговище не съм го гледала. Но ти казваш за едно училище и 2000 деца.....ужас. Знам, че все от някъде трябва да се почне, но си мисля - идва септември....на колко ли майки им предстои да им затръшнат вратите на градините.....като на Калина на qneka, например. Не ми се мисли....
 Силве, Марти успокой ли се....а ти? И Вени се цупи, когато се делим, но му минава за броени минути, след като стъпи във Враца. Тук в София няма тази свобода....и това глезене......както при баба си.

Последна редакция: вт, 25 юли 2006, 15:06 от елена акманова

# 32
  • Мнения: 4 414
Наде, много е трудно това първо отделяне...аз толкова се притеснявах когато Ния тръгна на ясла....сега сме решили да я пратим при баба и в Никопол за 1 седмица и ми е голяма мъка - всеки ден съм на ръба да кажа, че няма да я оставяме...ама си мисля, че е добре децата да свикват да се отделят от родителите си по малко...особено, ако имаш доверие на бабите...даже си мисля, че ако я бяхме оставяли по-рано, щеше да е по-лесно, ама....

# 33
  • Мнения: 3 537
Гинко, прилича на мама, но определено е човек на дядо. Голям сладур е!
Наде, като те знам колко си притеснителна, все си мисля, че ще израходиш по-вече нерви, отколкото да си починеш без Дани.
От друга страна, майка ми, макар и възрастна все още ми помага.
А от трета страна, нали не е хубаво дете под 2 години да ходи на море.

В моята книга пише,че дете под 10месеца не е хубаво да ходи на море. PeaceМиналата година Анелия беше на 1г. и 1м.,когато я заведохме. GrinningМежду другото,тя днес имала имен ден,ама аз сега го научих Embarassed.Черпим ви виртуално-  cook beer cook cook

# 34
  • София
  • Мнения: 9 856
Честито на Анелия  bouquet!Да е жива и здрава!

# 35
  • Мнения: 816
  bouquet
Честито на Анелия и от мен. Да е много здраво и добро момиченце  bouquet

Ние в събота сме на сватбата на най-добрата ми приятелка и братовчедка. Ева и Хриси ще са шаферки. Исках да оставя Христинчо поне вечерта, че да не диша ресторантския въздух, но свекърва ми не дава и дума да се каже, защото умира от страх да не направи пристъп. И така ще си танцуваме явно цяла вечер заедно.
Миналата година и аз имах дилема дали да дам Евка на майка ми да я води на море, но се отказах ( и добре направих). Тази ще ходим всички заедно, живот и здраве.
  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 9 856
Габи,видях теее.  bouquetКазвай как беше на морето,някой пита ли за мен?! Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 4 884
Върнахме се от морето днес и веднага сядам да ви кажа едно "здрасти". Ами какво да ви кажа, хубаво си е на морето, ама бързо свършва. За доказателство на думите ми, прилагам снимков материал.
...................

 И така..Минаха десет дни, срещнахме Йосариан и дечица на плажа, похапнахме цаца заедно, но като цяло имахме разминаване в графика за деня, та не можахме да се засичаме достатъчно често.

Валенце, за теб питаха едни големи рибоци, ама от най-големите..

Принципно на мен морето си ми е слабост, но като цяло си излиза скъпичко удоволствие. Наши познати това лято са платили за една седмица почивка полупансион в Гърция 250 евро за четирима, като за деца до 12 години всичко е безплатно. А в Приморско на плажа ти искат 4 лв. за шезлонг и 3 лв. за чадър на ден, а алтернативата е- отиваш на края на плажа и гледаш морето с бинокъл.

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 19:47 от gabiplus

# 38
  • София
  • Мнения: 1 333
Честит имен ден на Анелия!
Да е здраво и весело дете!!!

Габи, добре дошла!!!

# 39
  • София
  • Мнения: 9 856
Нанди,забравих да те похваля за албумчето,много е сладка Мими Heart Eyes.То няма и друг начин де-щом е Мими,ще е сладка.Лошото е,че ние като бяхме във Враца едни лелки там викаха на мойта Мими Марче и тя сега само това повтаря-Маче,Маче. Laughing

# 40
  • Мнения: 644
Гинко, прилича на мама, но определено е човек на дядо. Голям сладур е!
Наде, като те знам колко си притеснителна, все си мисля, че ще израходиш по-вече нерви, отколкото да си починеш без Дани.
От друга страна, майка ми, макар и възрастна все още ми помага.
А от трета страна, нали не е хубаво дете под 2 години да ходи на море.

В моята книга пише,че дете под 10месеца не е хубаво да ходи на море. PeaceМиналата година Анелия беше на 1г. и 1м.,когато я заведохме. GrinningМежду другото,тя днес имала имен ден,ама аз сега го научих Embarassed.Черпим ви виртуално-  cook beer cook cook


Няма такава нещо,та нали и на морето се раждат деца   newsm78   Ивета беше на почти на 7м когато я заведох.Искам да Ви кажа,че се държа по-добре отколкото тази година   Sick

Краси да ти е жива и здрава щерката и много да ви радва   bouquet


А сега и аз да се оплача:нали вчера се похвалих,че ни се размина грипа,да ама не   Cry  Днес като станахме и какво да вида Ива със сополи,направо откачих   #Crazy  няма и едни м.тя да не е болна или поне без сополи.Какво е това нещо нащо не знам   newsm78

# 41
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
Само при мен ли не е наред страничката на форума? Темите си стоят подредени както ги оставих вчера, а има много ново писано по тях, сега няма как да разбера ако някоя тема се качи по-нагоре newsm78

# 42
  • Мнения: 1 588
Само при мен ли не е наред страничката на форума? Темите си стоят подредени както ги оставих вчера, а има много ново писано по тях, сега няма как да разбера ако някоя тема се качи по-нагоре newsm78

При мен всичко е нормално...  newsm78

# 43
  • Мнения: 2 327
Може да е нещо временно...

Габи, добре завърнали се. Снимките ви са супер. Явно добре сте си изкарали. Особено последната много ми хареса - Боби на стрелбището Simple Smile

# 44
  • Мнения: 3 698
Страхотни снимчици
Нанди, Мими изглежда много щастлива  в Тетевен Hug , браво за албумчето, да се напълни с усмивки.
Вале, а Ния кога ще ми я доведеш да я нагушкам? Голяма красавица е Heart Eyes
Габи, Боби явно добре се е забавлявал, то това е най-важното, добре сте си дошли   bouquet .
На Анелия закъснях да честитя, но пък и днес не е късно да й пратя мнооооооооого целувчици  lovekiss
Наде, пусни го малкия, ще му е хубаво, сигурна съм.Знам колко сте близки и ние сме така с дребосъчката, но въпреки това замисляме да я оставим септември на родителите ми за няколко дни и да избягаме до морето двамата.Знам, че ще ми е много мъчно, на теб без Дани също, но пък може би е време да започнем да ги отделяме за по мъничко, все пак имат нужда да си починат децата от нас, по цял ден им досаждаме  Grinning
А за срещата ни със Стънчето и Гинко, много за малко беше, но достатъчно, за да ме очарова малкото й момченце.Много е слънчев и весел Гинко, един чаровник с голяяяяма усмивка Hug.
Сега отивам да кача малко снимки и ще свирна като съм готова...

Общи условия

Активация на акаунт