Колички на Бертони?

  • 1 043
  • 16
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 604
Рових в по-старите теми, но.... искам прясно написано Grinning Има ли майки с колички на Бертони? Почти не съм срещала с такива колички. В тази ценова група повечето са на Чиполино. Искам конкретно за три модела да попитам как са. Атланта 3 (триколката с двата коша), Атланта 6 (4риколката с двата коша), РокНРол (4риколка с 8въртящи се колела, т.е. 4ри двойни).

# 1
  • Мнения: 653
вчера имах щастието да побутам лятна  количка на Бертони и не е особено добра, направо си е кофти
а и майката не е доволна, ама на - купили са я вече
нека някоя майка, която  ползва такава да ти каже, защото наистина не се знае какви са

# 2
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз имам този модел http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=57&products_id=1143
 и съм много доволна лекичка, маневрена от юни 2004г. я ползвам /още я ползвам с малкия, защото не иска да ходи/ в месеца по веднъж я пера, че много мразя мръсна количка не е мръднала  Peace

# 3
  • Мнения: 2 214
Трудно ще получиш адекватни, не пристрастени или .....не мога точно да намеря българска дума.
Забелязах една тенденция във всички форуми, всеки хваля това което има, това е нормално за човешкото същество, на никой не му се признава че е направил не много добър избор.
Ще ти споделя метода по който избирах количка.
1 Описах всичко което трябва да има една количка, ако това ти е първо дете по добре пусни тема нека майките да изброят какво считат за важно в една количка.
2 Прегледах сайтовете със колички, като искам да отбележа че не гледах цените специално за да мога да избирам характеристики а не цени.
 И чак на 3 етап определихме с мъжа до каква цена мога да избирам количка и със параметрите които избрах търсих в тази ценова група.
Мое мнение че количка нова под 500 лева качествена няма, не искам да обидя майки които карат по евтини само искам да ти препоръчам купи си от 2 употреба но нека да е маркова и добра. За тези които могат да помислят че опитвам се да пробутам моята искам да кажа че е запазена така че....
Пожелавам ти да избереш най доброто за твоето бебче. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 9 846
Аз имам този модел http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=57&products_id=1143
 и съм много доволна лекичка, маневрена от юни 2004г. я ползвам /още я ползвам с малкия, защото не иска да ходи/ в месеца по веднъж я пера, че много мразя мръсна количка не е мръднала  Peace

Аз имам същата,но оранжева.Взехме я втора употреба от роднини,т.е. вече четвърта година работи безотказно.Единствено и се скъса найлоновото люкче на гюрука Grinning.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 604
Ами аз знам какво искам от количката - искам големи гуми, искам дръжката да се наглася спрямо височината (че мъжът ми е с 50см по-висок от мен, а и той трябва да може да бута количката), искам зимен кош и багажника да не е много ниско, защото когато слизаш от бордюр се влачи. Само дето си харесах количка на Куини и плюс зимния кош, но мъжката половинка отсече, че толкова пари за количка няма да даде.
Просто за 300лв мога да си купя нова комбинирана, отговаряща на изискванията ми, а цените на използваните по-скъпи колички не падат под 650лв.

# 6
  • Мнения: 56
Трудно ще получиш адекватни, не пристрастени или .....не мога точно да намеря българска дума.
Забелязах една тенденция във всички форуми, всеки хваля това което има, това е нормално за човешкото същество, на никой не му се признава че е направил не много добър избор.
Ще ти споделя метода по който избирах количка.
1 Описах всичко което трябва да има една количка, ако това ти е първо дете по добре пусни тема нека майките да изброят какво считат за важно в една количка.
2 Прегледах сайтовете със колички, като искам да отбележа че не гледах цените специално за да мога да избирам характеристики а не цени.
 И чак на 3 етап определихме с мъжа до каква цена мога да избирам количка и със параметрите които избрах търсих в тази ценова група.
Мое мнение че количка нова под 500 лева качествена няма, не искам да обидя майки които карат по евтини само искам да ти препоръчам купи си от 2 употреба но нека да е маркова и добра. За тези които могат да помислят че опитвам се да пробутам моята искам да кажа че е запазена така че....
Пожелавам ти да избереш най доброто за твоето бебче. Peace
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подкрепям 100%. И да не се повтарям само ще перефразирам -  евтиното ВИНАГИ излиза по-скъпо. Разликата с горното мнение е, че аз имам Бертони Атланта 6. Е по-смотана количка от тази не съм виждала. Не само че е ужасно тежка, но и се управлява страшно трудно особено зимата. Да не забравя да ти кажа и че е доста тясна - бебка като опънеше нагоре и настрани тези ръчички милата само се мъчеше в нея.  А за лятото не става - летния кош си е също така тежък както зимния. Та след като си купихме такава количка и карах 6 месеца в най-голямата зима с нея си купихме нова Нео Нато лятна. Отделно си взехме още в началото кош за кола. Та да знаеш излиза колкото да си бях купила на Чико, Макси Коси, Куини, Бебе Конфорт, Нео Нато или кот се сетиш от марковите.
Ти избираш, само имай предвид, че не продавам нищо и няма защо да те лъжа - просто съм патила Cry
Успех

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 23 604
Количката си е количка, кошницата за кола си е друго нещо! Не може със свалящия се кош на количката да постигна онази сигурност за бебето, която дава една кошница. Кошницата съм я избрала вече.

# 8
  • Мнения: 56
Количката си е количка, кошницата за кола си е друго нещо! Не може със свалящия се кош на количката да постигна онази сигурност за бебето, която дава една кошница. Кошницата съм я избрала вече.

Нещо май не ме разбра. Има си колички, чийто кош за кола се закрепя и за количката.

Явно си решила вече и не се изнервяй NaughtyУспех!!!!

# 9
  • Мнения: 56
Количката си е количка, кошницата за кола си е друго нещо! Не може със свалящия се кош на количката да постигна онази сигурност за бебето, която дава една кошница. Кошницата съм я избрала вече.

Нещо май не ме разбра. Има си колички, чийто кош за кола се закрепя и за количката.

Явно си решила вече и не се изнервяй NaughtyУспех!!!!



Ето това имах предвид: http://www.malechkobaby.com/index.php?m=71&prodid=5921&lang=1




# 10
  • Мнения: 56
Извинявай, но не мога да изпратя точния линк, та първата снимка от допълнителните. Мисля че цената е към 600лв.

http://www.malechkobaby.com/index.php?m=71&prodid=5921&lang=1

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Ами аз знам какво искам от количката - искам големи гуми, искам дръжката да се наглася спрямо височината (че мъжът ми е с 50см по-висок от мен, а и той трябва да може да бута количката), искам зимен кош и багажника да не е много ниско, защото когато слизаш от бордюр се влачи.
 

Не знам доколко ще ти помогна, но всичко, което описваш ( освен отделен зимен кош), притежава ето тази количка  http://www.family-bg.com/catalog/prX_1254.htm  Имам същата и съм много доволна от нея.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 23 604
Мда, много съм нервна, вярно. Горещо ми е, тежи ми, ядосвам се че трябва да правя компромиси с това, което искам и това което мога да си позволя. И не мога да избера проклетата количка!

# 13
  • София
  • Мнения: 4 397
Ей това изказване леко ме подразни,нищо лично   bouquet
Мое мнение че количка нова под 500 лева качествена няма, не искам да обидя майки които карат по евтини само искам да ти препоръчам купи си от 2 употреба но нека да е маркова и добра.
Качествени и маркови за мен са и Чико и Кам, а те имат нови под 500лв. Няма спор, че Куинито и Макси Кози са добри, ама не виждам смисъл да се дават 1000 лева за една количка.

# 14
  • Мнения: 2 214
Ами аз знам какво искам от количката - искам големи гуми, искам дръжката да се наглася спрямо височината (че мъжът ми е с 50см по-висок от мен, а и той трябва да може да бута количката), искам зимен кош и багажника да не е много ниско, защото когато слизаш от бордюр се влачи. Само дето си харесах количка на Куини и плюс зимния кош, но мъжката половинка отсече, че толкова пари за количка няма да даде.
Просто за 300лв мога да си купя нова комбинирана, отговаряща на изискванията ми, а цените на използваните по-скъпи колички не падат под 650лв.
Не мила виж потърси си втора употреба на Куини нека и да е по стар модел аз почти нова я продавам за 400 лева тя е запазена аз вече казах ама има и оказиони и във форума имаше обява на Макси Кози за 250 лева.
Търси ще намериш!

Общи условия

Активация на акаунт