Сайт със снимки от раждания - издирва се

  • 4 293
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Да, аз съм вече раждалата и мога да кажа, че ги гледах с такъв ужас, че колегите ми си помислиха, че ми става нещо зле... То не че бяха далече от истината!  Rolling Eyes
За секциото и аз се отказах да ги гледам. Ох, колко по-хубаво си ми беше при първото раждане, как си тънех в неведение относно толкова много неща!  Crazy  Twisted Evil Сега от много информация, сигурно ще колабирам от страх, като ми изтекат водите!  Embarassed
Боже, как изобщо се навиват да забременяват жените акушер-гинеколози и акушерките?!  #Shocked Май е по-лесно да раждаш, отколкото да гледаш! Сега ги разбирам татковците, които колабират в родилната зала! Досега мислех, че би било хубаво мъжът ми да е до мен на раждането. Сега мога да кажа - само през трупа ми!  Imp

# 16
  • Мнения: 98
Цитат на: new_mama
мАмИ!!!!!!!!! Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation
АКО ВИ Е ПрИТЕСНЕНО ОКОлО рАЖДАНЕТО-НЕ ГлЕДАЙТЕ!!!
И СЕ рАДВАЙТЕ чмЕ НЯмАмЕ ОчИ НА НЕПОДХОДЯЩИ мЕСТА!!!!! Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

  202uu Не само за тези на които им е притеснено около раждането,а и за по-смеличките които след като видят снимките,ще им стане такова...... #Shocked

# 17
  • София
  • Мнения: 4 022
Нас ни водиха от училище да гледаме филм с истинско раждане-май беше към половин един час.Бях така ужасена, сънувах кошмари дни наред, затова сега и не помислям да отворя да погледна.Е пустото любопитство ме човърка да погледна, все пак вече съм раждала.Затова винаги съм се чудила как някой искат таткото да присъства и да гледа как режат и шият Shocked

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Aз ли нещо не съм у ред не знам... Може би защото съм гледала доста такива филмчета и проч, но снимките на раждането не ме потресоха. Секцио не съм разглеждала, става дума за естественото.

# 19
  • София
  • Мнения: 13 204
Цитат на: boo
Aз ли нещо не съм у ред не знам... Може би защото съм гледала доста такива филмчета и проч, но снимките на раждането не ме потресоха. Секцио не съм разглеждала, става дума за естественото.


Боо, и аз така... И преди да родя гледах нормално вагинално раждане и по ТВ и в интернет. Изобщо не бях потресена, ами напротив, като се роди бебето ме стегна под лъжичката от вълнение...

Явно съм пълен непукист!

# 20
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: boo
Aз ли нещо не съм у ред не знам... Може би защото съм гледала доста такива филмчета и проч, но снимките на раждането не ме потресоха. Секцио не съм разглеждала, става дума за естественото.


Абе нали не ти се пише на д...то в близките месеци!  Laughing

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Цитат на: Зъхи
Цитат на: boo
Aз ли нещо не съм у ред не знам... Може би защото съм гледала доста такива филмчета и проч, но снимките на раждането не ме потресоха. Секцио не съм разглеждала, става дума за естественото.

Абе нали не ти се пише на д...то в близките месеци!  Laughing

Сигурно си права, Зъхи! Макар че живот и здраве, догодина пак по тая пътечка ще да тръгна Wink

# 22
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: boo
Цитат на: Зъхи
Цитат на: boo
Aз ли нещо не съм у ред не знам... Може би защото съм гледала доста такива филмчета и проч, но снимките на раждането не ме потресоха. Секцио не съм разглеждала, става дума за естественото.

Абе нали не ти се пише на д...то в близките месеци!  Laughing

Сигурно си права, Зъхи! Макар че живот и здраве, догодина пак по тая пътечка ще да тръгна Wink


Ееее, браво за решението!  Grinning
Иначе и аз като родих, си мислех, че нищо вече не може да ме уплаши, ама на!  Imp

# 23
  • Мнения: 5 370
Само знам,че посмъртно вече няма да настоявам пред моя мъж да дойде с мен в родилна зала.Да стои наблизо-да,и това ще ми стига.Ноооо..ако той види всичко това-ми аз ще го комплексирам за месеци напред,егати Imp .Едва ли ще посмее да ме докосне като жена,доколкото си го познавам.За мен лично това  би било издевателство над психиката му.

# 24
  • Мнения: 3 926
Аз погледнах само две. Винаги съм се чудила на това пусто мазохистично любопитство у всеки човек. Не че се потресох (но гледах тези без усложнения), но ми прави впечатление, че мамите са си "натюр" отдолу. Аз най-вероятно ще раждам със секцио - щото имам крив таз, ама пак си ме е малко страх Embarassed  Между другото позната на позната (далечна връзка) беше снимала сама раждането на детето си. Цяла лента - 36 снимки. С епидурална момичето, без почти никакви болки и давай наволя... После си ги показваше на приятелки.

# 25
  • Мнения: 4 371
Може ли някой да ми даде линк към снимките със секциото, че не мога да го намеря, а ми се иска да видя какво съм преживяла.
Благодаря

# 26
  • София
  • Мнения: 750
Цитат на: Vase
Материалите са доста стряскащи за хора, който ще ги гледат за първи път.Или по-скоро за нераждали не  е за препоръчване.
Аз лично преди да родя ми се е случвало да гледам раждане на живо и да си призная ми се стори доста грозно.Но сега гледам с интерес..Но може, някой бъдещи майки да се травмират от гледката.

Само на един от линковете се пробвах - е не мога да ги гледам. То си е човешко ама по-добре да не виждаш точно какво става. На първото ми раждане докато се разхождах из коридорите на родилното случайно зърнах една раждаща в момента - е 5 години почти са минали - още ми е пред очите.
По-добре  дайте да не се замисляме за физиологията и прочие......
Не всъщност може би аз не мога да се замислям за такива неща, а пък и не искам защото явно съм със слаби нерви, АБЕ СТРЯСКАЩО СИ Е!

# 27
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
А мамите на снимките наистина си бяха космати отдолу... То и без косми не е голяма красота, ама това допълнително допринася за въздействието и "очарованието" на картинката!  Laughing

# 28
  • sofia
  • Мнения: 482
Ау, ужас!!! И аз родих преди 5 месеца натурално с епизитомия. Натъкнах се на тази жена раждане в къщи в басейна - погледна точно 2 снимки и затворих и сайтове и т.н. Е гати и гадните гледки! Много е неприятно !!! Повече няма и да помисля!
Щях да си изповръщам червата!!!
Много съм гнуслива и такива кадри не понасям!


Мили момичета бъдещи майчици, НЕ гледайте - още повече ще се депресирате!!!

# 29
  • Мнения: 466
Според мен е много по- добре да знаеш какво те чака, отколкото да си в неведение .
Вярно е, че са стряскащи Shocked , но това е действителността Sad .

Общи условия

Активация на акаунт