strah me eeeeeeee !!!!!!!!!

  • 2 081
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
Zdravei i chestito!
I mojata bremennost zapochna v london...i svqrshi v plovdiv Simple Smile dokato me sledjaha tam, njamashe strahotii. Te mejdudrugoto chak kqm 4tia mesec pochnaha da mi obrqshtat vnimanie. V bg mnogo poveche ili pone po-chesto te bodat za izsledvania. Sekcio v Uk po jelanie njama, osven ako ne e v chastna klinika, no ot opit ti kazvam che bolkata hich ne e po-malka, a e i po za dqlgo. Normalno rajdashtite momicheta okolo men pripkaha na 2ria, az imah uslojnenia (po drugi prichini) i 4 dni ne mojeh dori da stana. E epiduralnata anestezia hich ne e strashna. Iglata e silikonova, s debelinata na korda. Slaga se mejdu preshleni kqdeto ne moje da bqde opasno...citiram anesteziolog...abe s 2 dumi - ne se kosi. kato ti stane ogromen i neudoben korema i kato ti pisne vse da ti teji i nakqdeto sednesh njakoi da te rita,shte tichah da rajdash. az lichno njamah tqrpenie da mi mahnat tqrbuha i veche da si gushkam bebolinka. vsichko shte e ok, ako se setish za neshto pitai i shte ti e po-spokoino...taka kato gledam tuka vsichki madami sa pecheni i vseki shte ti dade polezen sqvet. gledai kefa i se glezi za vsichko, sega ti se e padnalo Simple Smile

# 31
4estito.Ne se pritesnqvai normalno e da se upla6i6 pyrviq pyt,vse pak tova e generalna promqna v tvoq jivot i vejednevieto na semejstvoto.Prosto se otpusni i ne mu misli mnogo v momenta se nujdae6 ot spokoistvie,za6toto malkiq 4ovek use6ta tvoite emocii i kogato te sa otricatelni tova vliae zle na bebko.Vsi4ko 6te byde nared samo trqbva da se otpusne6 i da se giji6 za sebe si.Uspeh i ti pojelavam nai-hubavoto bebe i leko rajdane.

# 32
  • Мнения: 1 910
Честито!  Grinning
Ще се справиш и всичко ще е ОК. Ако искаш секцио се върни в БГ.

Стига, бе, раждането е нищо в сравнение с това, което те чака после. Безсънни нощи, плач, пък ти не знаеш какво му е на бебето, липса на социални контакти, не се бой от раждането, няма и да усетиш кога е минало. Пази си нервите за след това.
При мен точно обратното. Бременността и раждането са ми един тъмен период. След това е трудно, ама детенцето ти е вече в ръцете и си е друго. Абе да си мълча, че пак ще ме схрускат някои.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт