Кои лъжат повече, мъжете или жените?

  • 2 309
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Хайде сега кажете какво мислите по въпроса. Само моля авторките на мнения от сорта: "Що му каза бе момиче?" в темата "Такава кучка ли съм......" да не се изхвърлят с нови лъжи: "Ама тия мъже много лъжат бе..."
Това женско безочие край няма. Те миличките леко се поизчукали и ако никой неразбрал, спестили истината на вече рогатото си другарче и това за тях не е лъжа, ма то това са неща от живота, на кой не му се случва, важно е да не казваш на никой и т.н.. Обаче ако мъжа им говорил по телефона с колежка или друга жена, о трагедия, изневяра и ............. всички вкупом да го осерем.

# 1
  • Мнения: 5 313
Не мога да кажа кои лъжат повече,според мен си е до човек.

# 2
  • Мнения: 631
Според статистиката - жените лъжат повече, но за дребни неща ( от сорта: цени на козметика, дрехи, и т.н.т.)
Мъжете лъжат за изневери, купони с приятели и др.

Лично според мен за да те лъже някой значи си му дал повод за това. В смисъл - ограничаваш го, караш го да се чувства зле когато казва истината, натякваш, напомняш стари прегрешения, нямаш му доверие.
Това е според мен.

# 3
  • Мнения: 5 577
Абсолютно всичко зависи от гледната точка - за някой един тел.разговор е трагедия, за други дори открития флирт не е. И от двете страни.

Кой лъже повече не мога да кажа, заащото незнам колко лъже мъжо ми, та да направя съпоставка.  Laughing

# 4
  • Мнения: 696
Зависи от човека. И защо все  трябва да се делим на жени и мъже?!

# 5
  • Мнения: 4 965
Абсолютно всичко зависи от гледната точка - за някой един тел.разговор е трагедия, за други дори открития флирт не е. И от двете страни.

Кой лъже повече не мога да кажа, заащото незнам колко лъже мъжо ми, та да направя съпоставка.  Laughing

И аз така.
А и не смятам, че е въпрос на пол, а по-скоро на характер, възпитание, отношение и разни личностни качества, които изобщо нямат връзка с пола.

# 6
  • Мнения: 2 336
Абе в интерес на истината май аз доста по-често не му казвам или пък послъгвам. Ако пък той прегреши по подобен начин вкъщи става война. Ама поне си го признавам.

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
all, много генерализираш.

# 8
  • Мнения: 694
Според статистиката - жените лъжат повече, но за дребни неща ( от сорта: цени на козметика, дрехи, и т.н.т.)
Мъжете лъжат за изневери, купони с приятели и др.


 newsm10
 Мъжете са доста по-добри в това отношение. И най-лошото е, че не умеят да лъжат качествено, затова и ги хващат доста по-бързо.

# 9
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
shammi,
абсолютно съм съгласна с теб! Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 2 437
Жените лъжат повече, а мъжете просто премълчават истината или казват половината истина
Туй е моЙто мнение Wink

# 11
  • Мнения: 5 577
Мъжете лъжат за изневери, купони с приятели и др.

Хич не съм пък съгласна - каквито ги забърква една обиграна жена и десет мъже не могат.
Мъжете не могат една интрига като хората да спретнат.
Макар и скромен, моя опит показва това.

# 12
  • Мнения: 696
Мъжете лъжат за изневери, купони с приятели и др.

Хич не съм пък съгласна - каквито ги забърква една обиграна жена и десет мъже не могат.
Мъжете не могат една интрига като хората да спретнат.
Макар и скромен, моя опит показва това.


А ти колко интриги си спретнала? Mr. Green

# 13
  • Мнения: 631
Мъжете лъжат за изневери, купони с приятели и др.

Хич не съм пък съгласна - каквито ги забърква една обиграна жена и десет мъже не могат.
Мъжете не могат една интрига като хората да спретнат.
Макар и скромен, моя опит показва това.


Инж. Македонска, само цитирам статистиката. А моето мнение е по - долу в текста  Laughing

# 14
  • Мнения: 5 577
Тази статистика е направена да заблуди мъжете, няма нищо верно.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт