Проблеми и въпросчета...

  • 2 038
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 761
Az prigotviam zelen4ukovoto pure taka:obelvam zelen4ucite(samo kartofi,ili karto+morkof ili dr.),nariazvam na kub4eta i varia v malko vodikka,kolkoto da gi pokrie.Obiknoveno stava za 15-20 min.Posle izsipvam v drug sad s 4ast ot vodata,v koiato sa vreli zelen4ucite i pasiram.Stava mnogo homogenno,no moje bi triabva da ima pove4e voda.Ne sam zamraziavala i niamam opit s tova.Obiknoveno prigotviam pureto predi obiad,a posle samo zatopliam na vodna bania.

# 16
  • Мнения: 2 761
Zabravih da kaja,4e pribaviam i rapi4no olio,kolkoto grahovo zarno(ne sam sigurna dali e dostata4no,no da ne se razdriska ne slagam pove4e).Ina4e slan4ogledovoto olio sa6to e hranitelno.Dokolkoto znam triabva da se izpolzvat studeno presovani olia.

# 17
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Като няма друго и Nestle върши работа - те имат доста богат асортимент. За домашно приготвените пюрета знам от други майки как ги правятр аз лично не съм правила. Варят зеленчуците в малко по-големи порции, пасират ги докато са топли и ги затварят в бурканчета. От топлината те се самовакумират и могат да издържат по-дълго. Като изтинат ги пъхаш в хладилника и щом ти потрябва, стопляш на водна баня или в микровълновата и даваш.

# 18
  • Мнения: 455
Моят син Даниил също яде по много малко понякога по 4-5 лъжички, понякога но по-рядко по 9-10 лъжички от каквото и да било. Измисляй хитринки, пей му, прави маймунджилъци  #Silly пред него, дрънкаи с играчки или тракаи с нещо, само и само да му отвлечеш вниманието и тогава като се зазяпа хоп каша в устата. Мoиат си стиска устата като менгеме само като види лъжицата. Държа лъжичката пълна и натискам лекичко по уcтетата докато не ги отвори. Разбира се това не винаги помага, обикновено около нас винаги е освинено, той е омазан целия, но целта е да вкараш колкото се може повече в устата. Няколко пъти му стискам нослето за да си поеме въздух през устата и хоп... През светлата част от деня яде по 2 пъти, рядко по 3 пъти. Нощем пие адаптирано мляко обикновено по два пъти. В пюретата слагам краве масло, пробвала сам и зехтин. Вода ползвам трапезна на Предела, не я преварявам, само я топля на МВ. А картофи не съм замразявала, защото позната ми беше казала за проблема при размразяването. #Onfire  А банджи гащи няма нашия, и без това се върти като пумпал и се обръща и рита като за световно.  #Milti

Общи условия

Активация на акаунт