Усмихвате ли се често?

  • 3 600
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 447
У нас "Колко си смешен" е комплимент.

Абсолютно! Аз като кажа на дребния в пристъп на на-висша възхита "Невероятно си смешен", предизвиквам пристъп на гастрит у бабите Mr. Green

# 31
# 32
# 33
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
У нас "Колко си смешен" е комплимент.

Абсолютно! Аз като кажа на дребния в пристъп на на-висша възхита "Невероятно си смешен", предизвиквам пристъп на гастрит у бабите Mr. Green
Обиждат се, мда.  Mr. GreenКак така, смешен?  Shocked

# 34
  • Мнения: 272
за усмихване не зная, но със сигурност се смея когато положението стане трагично и плачевно... много хора ми се чудят- товяа е моя начин да преодолея стреса.

# 35
  • Мнения: 3 576
Тц, не се усмихвам току така безпричинно. Naughty

Когато съм с детето или с мъжа ми, близки - да, но така да си вървя и да се усмихвам на непознати не - ще ме разберат погрешно в общия случай.

Като шофирам им се хиля само ако отнемам предимство  Mr. Green

# 36
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да, дори когато ходя по улиците, а останалите ми хвърлят погледи, все едно съм паднала от Корускант. Обичам да ходя усмихната по улиците, имаше една статистика колко огромен процент от хората ходят начумерени, сигурно е нормално, малко е странно да се хилиш на нищо по улиците, но какво пък. Усмихвам се на всичко, и на всички, стига да ми се усмихват и на мен. Усмивката е хубаво нещо.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 999
Имам едина песен на Род Стюарт - казва се "Smile" - "Усмихвай се" и в нея се пее, че дори когато ти се плаче трябва да се усмихваш и може би и за теб ще изгрее слънце скоро...

Та винаги, когато ми е най-гадно, тъжно, проблемно и прочие си я пускам силно в колата, пея и се смея, понякога наистина през сълзи. Grinning Помага ми да повярвам, че ме чакат по-добри дни.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Винаги се усмихвам, дори когато не ми е до това - навик ли, възпитание ли.. и аз не знам, но ми се струва, че така е по-добре за всички.

# 39
  • Мнения: 495
"ако се усмихваш безпричинно, ще ти стане весело, а и на околните също. " - твърдо съм ЗА newsm10
от собствен опит newsm53
действа, наистина smile3521
когато човек се усмихва, в главата му идват приятни мисли
 smile3503

# 40
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Да , аз съм позитивно настроен човек и почти винаги съм усмихната . А и вярвам в мисълта на един мъдър човек , който казва :"Не съм виждал усмихнато лице , което да не е красиво !".

 Peace

# 41
  • Bristol
  • Мнения: 9 359
A smile is the cheapest way to improve your looks, even if you have crooked teeth  Laughing
Много ми харесва тази поговорка.
Да усмихвам се, даже и да не ми е весело. Не желая да натоварвам странични и непознати хора с моите проблеми. Имам и много хубави и интересни случки благодарение на това, че често се усмихвам сама на себе си  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 603
"ако се усмихваш безпричинно, ще ти стане весело, а и на околните също. " - твърдо съм ЗА newsm10
от собствен опит newsm53
действа, наистина smile3521
когато човек се усмихва, в главата му идват приятни мисли
 smile3503
напълно съм съгласна

# 43
  • Мнения: 2 161
Усмихвам се когато ми се усмихва.Аз не съм американка,а българка .Това значи,че съм темпераментна и каквото си мисля ми е изписано така или иначе на лицето.Що да се правя на идиот и да се хиля нон стоп?

# 44
  • Мнения: 2 657
Постоянно съм си ухилена JoyАма по принцип съм си такава Wink

Общи условия

Активация на акаунт