За милите жестове към децата ни...

  • 1 584
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз изненадах дребните с красиви бански - еднакви десени и модели, но в различен цвят. Просто бях очаровани. От мен Blush
Дребната не се впечатлява все още от такива жестове, но каката ги оценява и помни. Нищо не ми струва нито като време, нито като пари - всяка вечер се прибирам с нова принтирана картинка за оцветяване. Тя ги оцветява и он-лайн, но сякаш повече се радва, когато се изпружи на пода и драска с моливите...

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
Мечтице, Hug Hug По-добре на твоята Балша, викам аз Wink
dara, и аз често си мисля дали, ако тези жестове са повече, няма да се омаловажат и да се превърнат в нещо ежедневно.
ДЕ ВАня и аз често принтирам картинки за оцветяване. Много рядко правя и аз, и на тях Цвети се радва повече /сигурно защото знам какво би й харесало/
Вчера /може би под влияние на темата/ разреших на Цвети да спи в нашето легло /до сега се е случвало само по изключение, когато е била болна/. Да но понеже съм си деба, когато си легнах към полунощ, установих, че ще ни е тесничко Embarassed Вдигнах я на ръце, за да я пренеса в нейното креватче и тогава тя толкова жално и будно попита "Мамо, защо си отивам?", че веднага я върнах. На лицето й грейна огромна усмивка и тя си заспа с нея. Хем ми беше смешно, хем мило /пък и малко тясно/. Не очаквах, че за нея е толкова важно и хубаво да спи понякога при нас. Обмислям да обявя една нощ от седмицата за семейна - всички в едно легло Laughing

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
О, това със семейната нощ го преживяхме веднъж - Васи дойде и се намърда към 2ч. След около 5мин цъфна и Дени...Какъв сън беше, няма да описвам, но и няма да повторим Joy

# 18
  • Мнения: 2 212
Тинки, съжалявам за отклонението от темата, но с тези спални комплекти детските си събрах очите...И друг път съм гледала такива, най-вече по магазини т.е. на живо, но сега направо ми останаха очите в някои, най-много естествено тези с мечо Пух (на мен пердето в стаята ми е с него) и се чудя дали като се видя в повече пари да не си взема някой от тези за мен ....... Embarassed

# 19
  • Мнения: 3 447
Бях на около 4 години, при баба и дядо, и много се бях впечатлила от илюстрацията в една детска книжка - мома с кобилица. Ех, като ми легна на сърцето тая кобилица... ден и нощ я сънувах. Една сутрин дядо излезе някъде и се забави доста. Като се върна, направо слезе на двора и не ми разреши да отида при него. Известно време оттам се чуваше дялкане и стържене, и после той ми донесе една миниатюрна, истинска, извита кобилица... Никога няма да я забравя! Heart Eyes
Друг спомен: Имам рожден ден, събуждам се и всичко около мен е в цветя... Майка ми е влязла тихо и е подредила около леглото ми кошници и вази. Беше неописуемо усещане  bouquet

# 20
  • В офиса
  • Мнения: 3 995
Тинки, съжалявам за отклонението от темата, но с тези спални комплекти детските си събрах очите...И друг път съм гледала такива, най-вече по магазини т.е. на живо, но сега направо ми останаха очите в някои, най-много естествено тези с мечо Пух (на мен пердето в стаята ми е с него) и се чудя дали като се видя в повече пари да не си взема някой от тези за мен ....... Embarassed

Да, невероятни са. Но с тези цени...Аз май ще поръчам само "Земята преди време", че почва да ме гризе съвестта.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 865
по въпроса за семейните нощи: на нас ни се случва да осъмнем четиримата в едно легло след някоя страховита среднощна гръмотевична буря. забележителното е, че виктория нямаше проблем с гръмотевиците, докато не забеляза, че приютяваме при нас малката страхливка. оттогава и тя започна да се примъква при нас с една уплашена физиономия... Wink

последната ни такава нощ беше преди няколко седмици при майка ми - бяхме отишли на "свиждане". да, ама спалнята там е много по-тясна от нашата и си е предвидена точно за двама. аз изкарах нощта по гръб, а габриела се беше разположила като жабче върху мен.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 865
тинки, и на мен ми се видяха скъпи спалните комплекти. поне на този етап не ми се струва разумна инвестицията на 170 лв в чаршафи за дамите. на габа й купих един със снежанка за малко над 20 лв. цветовете му са пастелни и пасват на стаята й.

# 23
  • Мнения: 3 663
ох, те милите жестове на майка ми край нямат, друга такава жена не познавам, но едно нещо ми е като печат в мозъка
аз съм на 4 ли 5 години, в детската градина, тя закъснява да ме вземе и съм останала само аз в двора
качила съм се на една катерушка и се люлея лениво с главата надолу
по едно време я виждам как идва и докато успея да сляза от катерушката, тя се качи и се провеси до мен с главата надолу Simple Smile погледна ме, усмихна се и каза - съжалявам, прелест моя, че закъснях, обичам те Simple Smile
побъбрихме си 2-3 минутки и като слязохме цялото и лице беше розово, косата леко разрошена и беше много красива Simple Smile

аз, мама и татко вървим и те ме подмятат хванали ме за двете ръце Simple Smile

лято е, аз съм на село при баба, а мама идва през уикенда
знам в колко часа пристига автобусът и чакам на ъгъла на улицата Simple Smile
тя се показва с две торби
аз започвам да тичам с разперени ръце към нея и тя така към мен...
празник за душата...

най-редовно и до ден днешен ме изненадва с дребни подаръчета... с повод или без...
въобще от тази жена струи любов...

таня е още мъничка и най-много я радва, когато си играя с нея
днес сутринта лежахме почти час по пода в хола
търкаляхме се, гонихме се, гъделичкахме се... смях...тя си пише по крачетата с един химикал, аз й рисувам цветета по ръцете с друг  Crazy ходихме така на разходка  Crazy

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Смятам тази вечер да карам колело с Дени. Това ще и е изненадата. Тя си кара и без мен Wink, но и е особено драго, ако сме двете и се моткаме из града...

# 25
  • Мнения: 1 134
Миналата вечер й подарих цвете, след като се прибрах от работа. Изумих се, че грейна много повече, от колкото при обичайните подаръци и вкусотии... Няма да пиша в темата за душите. Явно още нищо не зная по въпроса...

# 26
  • София
  • Мнения: 4 865
сега като гледам дъжда навън се сещам за радостта в очите им, когато плисне летен дъжд - знаят, че им е позволено да играят много, много, много под дъжда...
а после има душ и какао.

# 27
  • Мнения: 2 070
Здравейте! Едно от нещата, за които се сещам е, че винаги като завалеше първият за зимата сняг през нощта, баща ни идваше в детската стая и ни събуждаше да гледаме снежинките. И досега много се радвам на снега през нощта и мисля да продължа традицията..Много е красиво на нощната улична лампа да наблюдаваш снежинките и как се трупа снега...може би съм го запомнила и, защото е от малкото подобни жестове на баща ми, майка ми винаги е правела повече...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Вики много обича книжки. Преди време й купих за Косето Босе - двете я избрахме, а тя е запомнила и книжката за Житената питка, по-точно за бабата, която я меси (имаше картинка) и все за нея ме питаше. Обещах да я купя следващия път, като прочетем предната.

Купих я в деня на заминаването им с баща й, тя много се зарадва, а на мен ми стана мило.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт