Как да постъпя с баща ми?

  • 3 089
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 475
Хората се оценяват и обичат заради качествата си , а не заради кръвни връзки.

 Peace и аз съм на същото мнение!

# 31
  • Мнения: 1 120
Хората се оценяват и обичат заради качествата си , а не заради кръвни връзки.

 Peace и аз съм на същото мнение!
Подкрепям Peace
След като дядото не е изявил никакво желание да види внука си, след като крие от теб домашния си номер, след като примера , който може да даде на детето ти е лош, за какво ти е изобщо да го познава Confused

# 32
Знам, че темата е отишла доста назад, но просто искам искренно да ви благодаря за съветите/дори ще си ги копна и чета ако изпадна пак в някое настроение на терзания/.Колкото до мъжът ми , ами той всъщност го ненавижда...не иска да чува за него.Казва ми същите работи който чета и тук.
Благодаря ви още веднъж за подкрепата и съветите.Ако щете вярвайте но много ми помогнахте  bouquet

# 33
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Това не е баща, мила! Този човек не заслужава да го наричаш така. Забрави, че съществува! Имаш си майка и вече собствено семейство. Грижи се за детенцето си и бъди пълноценна. Трудно е, но за твоят душевен мир  мисля, че  е най-добре да го изтриеш от семейните регистри. Успех!

# 34
  • Мнения: 953
момиче,малко късно отговарям ,но и за ще ти кажа- забрави го.този човек незаслужава да му казваш че ти е баща.Не си струва да нараняваш майка си и сестра си.Та какво ти е дал - само горчивина в живота.Гледай си семейството и се опитай да игнорираш отрицателните емоции които ти е насадил.Заради детето си и мъжа си,който изглежда те обича.Заради хората които те обичат и подкрепят си длъжна да го забравиш.Нека любовниците му го гледат и той техните деца и внуци.Успех и се дръж.

Общи условия

Активация на акаунт