МАЙКИ, НЕ ИЗПУСКАЙТЕ ДЕЦАТА СИ ОТ ПОГЛЕД!!!

  • 2 895
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Потресена съм от това, което прочетох във в. 24 часа - стоят си посред бял ден на кафе пред ФК две майки и една гледачка, а децата им си играят наоколо. Изведнъж някое дете започва да пищи и майката вижда как някаква циганка е хванала детето и и го влачи към морската градина. Хукнали веднага и успели да си вземат детето, ама циганката избягала и по-късно полицаи и минувачи успели да я заловят.
Като си помисля какво е можело да стане тръпки ме побиват.
А и аз самата колко пъти съм била на кафе и съм оставяла дъщеря си да си играе наоколо, понеже вече е голяма...

# 1
  • Мнения: 275
УЖАС!!!!
Засега не изпускам дъщеря си от поглед, но тя е още малка ..... Но много ме е страх от подобно нещо. Ама чак аткова нахластво .... Вече изобщо не се притесняват тия цигани - нали знаят, че след 24часа ще ги пуснат ..... 

# 2
  • Мнения: 83
Лелееееееее,ако знаете колко е трудно постоянно да гледаш едно 7 годишно дете.Та то си пресича само,пазарува си сама от кафето,естествено под погледа ми.
Но с по-големите  е по-трудно.Аз лично съм много страхлива и само слушам за такива случки и полудявам,направо ми треперят ръцете. smile3511

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
 #ShockedДа не дава Господ никому Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Все още не я изпускам от поглед, но нали все някога трябва да го направя
...

# 5
  • Мнения: 14 133
Все още не я изпускам от поглед, но нали все някога трябва да го направя
...

# 6
  • Мнения: 116
Ужас. #CrazyВ нашия блок има една майка,която постоянно оставя детето си само навън(то е на 5-6 год) с часове.направо и се чудя,при положение че тези случаи за съжаление не са рядкост newsm78

# 7
  • Мнения: 844
Много гадно, аз днес се зазяпах в един хранителен магазин и докато си говорих с продавачката и хем бях с каката и малкия слязяъл от количката и излезнал пред магазина. Една от продавачките ми вика: "Госпожо, детото ви излезе навън". Направо щях да потъна от страх, срам и угризения. Толкова е бърз и сръчен в щуротиите, а само за миг се отплеснах. Не ми се мисли, ако наоколо имаше лоши хора..... Praynig

# 8
  • София
  • Мнения: 625
Тръпки ме побиват..........
Да пази Господ Praynig

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Ужас. #CrazyВ нашия блок има една майка,която постоянно оставя детето си само навън(то е на 5-6 год) с часове.направо и се чудя,при положение че тези случаи за съжаление не са рядкост newsm78

Е, ужас! Аз също от малка играя сама пред блока, с деца на моята възраст. Сега също хлапетата са на по 6-7 години и играят сами в градинките пред блока. Чак пък ужас...

# 10
  • Мнения: 1 425
Ох ,дано не се случва на никого,но нали рано или късно ще трябва да ги пуснем да играят сами.Какво ще правим ,тогава просто незнам......... newsm12 От сега се замислям и наистина започвам да се тревожа. Confused

# 11
  • София
  • Мнения: 9 826
Ужас. #CrazyВ нашия блок има една майка,която постоянно оставя детето си само навън(то е на 5-6 год) с часове.направо и се чудя,при положение че тези случаи за съжаление не са рядкост newsm78

Е, ужас! Аз също от малка играя сама пред блока, с деца на моята възраст. Сега също хлапетата са на по 6-7 години и играят сами в градинките пред блока. Чак пък ужас...


Димана,в никакъв случай не искам да се заяждам Hug,но в София нещата са малко по-различни,всъщност не само в София,а в големите градове.Ние живеехме в София десет години/до преди два месеца/.Никога не бих си пуснала детето само пред блока.Живеехме в Люлин ако има значение.Докато тук,където сме сега е много по-различно-живеем в малка кооперация на втория етаж,много по-спокойно е.Моите са още малки,но след време определено ще ми е по-спокойно.Въпреки че такава ужасия може да се случи и на село, и пред НДК!

# 12
  • Мнения: 3 098
Пази Боже! Praynig

# 13
  • Мнения: 2 751
Това ми е най-големият кошмар-някой да ми открадне детето  Rolling Eyes Винаги това ми е бил най-големият страх...
Аз не го испускам от поглед изобщо, най-вече заради това, не толкова да не се удари или нещо подобно, а най-вече заради това.
Добре, че случката е свършила благополучно  Praynig

# 14
  • Мнения: 353
очите  Shocked на десет, юмруците стиснати в готовност и винаги нащрек, защото това е нашата тъжна действителност.

Общи условия

Активация на акаунт