Камелия на гости на Слави-26.07

  • 3 427
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 495
ще го гледате ли?Вече си показа анатомията, за глас да не говорим, какво ще показва още тази вечер newsm78Защо Слави кани напоследък все фолк-певици?Това ли е начина за вдигане на рейтинга, и аз незнам Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 27 юли 2006, 15:26 от Белла

# 1
  • UK
  • Мнения: 3 959
Айде пак. Абе тая Камелия ако не пуснете тема за нея поне веднъж седмично, пъпка на задника ли ще ви излезе бе, хора? Оставете я да си живурка както си и харесва, нали не ви живее в къщата?

# 2
  • София
  • Мнения: 625
Айде пак. Абе тая Камелия ако не пуснете тема за нея поне веднъж седмично, пъпка на задника ли ще ви излезе бе, хора? Оставете я да си живурка както си и харесва, нали не ви живее в къщата?

Малко грубо!

# 3
  • Мнения: 2 309
Ами  newsm78  очаквам да си носи спекулум и да си покаже в.......

# 4
  • Мнения: 2 495
Айде пак. Абе тая Камелия ако не пуснете тема за нея поне веднъж седмично, пъпка на задника ли ще ви излезе бе, хора? Оставете я да си живурка както си и харесва, нали не ви живее в къщата?
Айде бе??Къде са тия теми за Камелия пускани всяка седмица?Нещо се бъркаш!Казвам актуалното и интересното, нали за това е този Клюкарник, а на теб като не ти харесва можеш просто да подминеш тази тема, нали така

# 5
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ох. Ама сте шампиони във "връзването", честно. Белла, напиши "Камелия" в търсачката, и стой и гледай. И не виждам нищо интересно в това, че Камелия била на гости на Слави. Не по интересно от които и да било друг гост на Слави. Къде е темата за снощния гост? За онзиденшния? За оня от преди година и половина? Айде пак се вържете ако искате.

# 6
  • Мнения: 3 423
Аман от тоя курволяк, бе, само чалгаджийки ли ви вълнуват?

# 7
  • Мнения: 5 622
Абе вие пак ли намерихте за какво да се джавкате?  Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 15 198
Е и? Какво от това? Камелия та Камелия..... И на мен ми омръзна да чета за нея. Аз не я и знаех коя е до скоро, но от толкова обсъжданици вече и знам и анатомията, и скапания грим, и тъпия акъл.... и какво ли не. Няма ли някой наистина интересен, който да се обсъжда всяка седмица вместо Камелия?

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Е тая Камелия я намразих вече...аман

# 10
  • Мнения: 263
Е, какво толкова, че пак е пусната тема за Камелия?!? На вас като ви е писнало да я обсъждаме, какво ви кара да четете пък и даже да пускате мнения в темите за нея? Какво сега, ще правим списък кой може и кой не да обсъждаме? Мен пък ми е интересно някой да ми каже какви ги е говорила в Шоуто на Слави и чакам с нетърпение подробности  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 153
Като видна кюкарка ще гледам Mr. Green Twisted Evil

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Слави кани напоследък все фолк-певици?Това ли е начина за вдигане на рейтинга, и аз незнам Rolling Eyes

ами ей затова. защото някой от сценаристите му, като пусне една търсачка в Клюкарника, и Камелия ще покани, и Марийчето  Mr. Green

# 13
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Та той кой ли да покани Слави, не се ли изредиха вече всички, та дори и по два пъти. Не му гледам тъпото шоу изобщо.

# 14
  • Мнения: 191
Ами  newsm78  очаквам да си носи спекулум и да си покаже в.......
rotfImboМного професионално изказване Hands Clapпредставям си как се гъне миличката за да ни ''освети очите'' smile3532

Общи условия

Активация на акаунт