Жени на военни има ли?

  • 5 809
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 962
Жени на военни има ли тук?А жени с тази професия? От кой град сте? Мъжа ми е военен в Пловдив.И аз преди известно време се прабвах но не се получи

# 1
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Аз съм жена на военен - лейтенант в Плевен.
Какво си пробвала - да станеш кадровак?

# 2
  • Мнения: 962
Да пробвах да стана кадрова ваенна -телефонистка но не ме приеха.А мъжът ми е в свързочно поделение

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
И моят е военен...в Стара Загора

# 4
  • Мнения: 191
Моя бешеВВС,но се махна и все още адски му липсват самолетите.Нямаше избор -трябваше да живеем разделени. smile3518

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Моят мъж също е военен - лейтенант във Военноморските Сили  Laughing

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
И аз бих могла да се включа в темата като 'връзкарка' с военен, луд по самолетите yes

# 7
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Айде бройте ме и мен!
Ние не сме женени, но живеем оот 4 години заедно, което е пак същото Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 9 850
И аз съм съпруга на военен.Мъжът ми е ротен в Долна Митрополия.Преди два месеца преживяхме и първото си преместване-от София в Плевен.Няма как,наложи се или да се преместим ,или той да напусне работа.Не вярвях,че ще ми е толкова лесно да свикна,но сега сме много доволни и двамата...всъщност най-доволни са малките принцеси-тук имат много повече място за разходки и игра. Grinning

# 9
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Моят мъж също е военен - лейтенант във Военноморските Сили  Laughing

Да не излязат колеги с моя  Twisted Evil

# 10
  • София
  • Мнения: 561
Да се разпиша и аз-мъжът ми е лейтенант. Преди 1 1/2 година го преместиха в София.

# 11
  • Мнения: 1 558
И аз да се разпиша - кадрова военнослужеща съм.

# 12
  • Мнения: 5 140
И аз ще се разпиша, но като щерка на бивш военен.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Няма интрига в тая тема. Да взема да създам...Как мислите, доминират ли военните в леглото или, като свикнали на ред и дисциплина, оставят офицершата да води парада?  Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 9 850
Няма интрига в тая тема. Да взема да създам...Как мислите, доминират ли военните в леглото или, като свикнали на ред и дисциплина, оставят офицершата да води парада?  Mr. Green
Чакат да им дадеш команда...пък каквото сабя покаже! Mr. Green

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
И от мен малко офф, но без интрига: кой строява парада в къщи?   Laughing

# 16
  • Мнения: 1 080
Аз ще се включа като дъщеря на бивш военен и ще ви кажа,че хич не ви завиждам Confused, това БИВШ го слагам, за разкош.....винаги и навсякъде се държи все едно е сред войска.......Милата ми майчица.

# 17
  • Мнения: 2 013
Аз ще се включа като дъщеря на бивш военен и ще ви кажа,че хич не ви завиждам Confused, това БИВШ го слагам, за разкош.....винаги и навсякъде се държи все едно е сред войска.......Милата ми майчица.

По мои наблюдения всичко е въпрос на характер. Може и съпругата да е генералът вкъщи, а офицерът да козирува чинно!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Аз ще се включа като дъщеря на бивш военен и ще ви кажа,че хич не ви завиждам Confused, това БИВШ го слагам, за разкош.....винаги и навсякъде се държи все едно е сред войска.......Милата ми майчица.

По мои наблюдения всичко е въпрос на характер. Може и съпругата да е генералът вкъщи, а офицерът да козирува чинно!

И аз винаги съм си мислила, че точно така стоят нещата.

# 19
  • Мнения: 1 080
Истината е,че не си е работа, който както иска да го разбира.

# 20
  • Мнения: 2 013
Истината е,че не си е работа, който както иска да го разбира.

Не можеш да кажеш нещо толкова категорично! Това, че баща ти е властна натура и строява майка ти, не означава, че всичките момичета, женени за военни, са в същото положение. Виждала съм офицери под чехъл, ей богу!

Последна редакция: чт, 27 юли 2006, 00:22 от Divana

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Моят мъж също е военен - лейтенант във Военноморските Сили  Laughing

Да не излязат колеги с моя  Twisted Evil

И с моя - само че е капитан-лейтенант.

# 22
  • Мнения: 2 085
Има и жени военни Wink

# 23
  • Мнения: 2 013

Разкази за житието-битието на жените-военни биха ми били много интересни. Как се вписвате в "казармите"? Как се отнасят мъжете в поделенията с вас - с уважение, свалячески....?
Ходили ли сте на мисии в чужбина и бихте ли отишли?

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Аз също работя в едно поделение на ВВС, но тъй като не съм кадрови военнослужещ ще оставя другите да отговорят на въпросите  Sunglasses
klaris, готин аватар  Wink

# 25
  • Мнения: 2 085
Разкази за житието-битието на жените-военни биха ми били много интересни. Как се вписвате в "казармите"? Как се отнасят мъжете в поделенията с вас - с уважение, свалячески....?
Ходили ли сте на мисии в чужбина и бихте ли отишли?
Divana, аз поне добре се вписах в казармата Grinning Човек като си знае цената, бързо се намества Mr. Green
Мъжете са като навсякъде-едни се отнасят с уважение, други си викат "тая пък кво прави тук", но като видят, че си им конкуренция в знания и умения-искат, не искат, започват да се съобразяват с теб.Иначе всички се пробват, докато не ги сложиш на мястото им, hahaha няма офицери, няма сержанти Joy
На мисия не съм ходила.В Ирак, Афганистан, Косово няма и да ида Naughty, но в Брюксел или Италия... ухааа

аууу, търся си друг Embarassed
Я кажи в кое поделение си?Да не сме колежки?

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
да се запиша и аз. Wink
съпругът ми е ст.л-т и проблеми със 'кой командва в къщи -нямаме' Hugразбираме се чудесно Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 9 850
Истината е,че не си е работа, който както иска да го разбира.

Не можеш да кажеш нещо толкова категорично! Това, че баща ти е властна натура и строява майка ти, не означава, че всичките момичета, женени за военни, са в същото положение. Виждала съм офицери под чехъл, ей богу!
И аз не съм съгласна с казаното-професията не прави човека.Винаги ми е харесвало,че съпругът ми е точен и дисциплиниран човек,в това няма нищо лошо.Би ли се обосновала за тези свои думи?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Моят мъж също е военен - лейтенант във Военноморските Сили  Laughing

Да не излязат колеги с моя  Twisted Evil
Моя е в трети дивизион, а твоя?

# 29
  • Мнения: 248
И аз съм съпруга на военен. Моят е майор в Долна Митрополия.

# 30
  • Мнения: 1 722
Аз не знам дали се вписвам във вашия отбор  newsm78.
Мъжът ми е завършил военното в Търново, но е граничен полицай /а не типичен военен/ - понастоящем старши лейтенант.
Обучаваше войниците в поделението в Петрич, обаче след като ги премахнаха му закриха длъжността и сега работи в друго ГПУ, на 40 км. и си пътува всеки ден.
У дома май повече аз командвам  Embarassed Embarassed, щото съм голям инат и сърдитко  Twisted Evil.

# 31
  • Мнения: 962
Малии се от редник на горее  Wink има тук.
Ами мъжът ми е в Пловдив и се разбираме мн. добре.Има ли някой от Пловдив?На мисия не е ходил,но нашия кум също е военен  тук и тай ходи в Ирак сега септември пак ще заминава.Тъй като гледам някой да не си окажат колежки  Wink

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Малии се от редник на горее  Wink има тук.

Ма моля ти сЪ, тука сме все съпруги на елитни офицери  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 784
И моят мъж е морски. Но генералисимуса в нашето семейство съм аз. Sunglasses

# 34
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
А тези от запаса броите ли? Wink
Съпругът ми се уволни преди 5 години от армията, беше офицер от ВМС. Аз съм работила в поделение като военнослужещ (в.сл.) (сега май им викат граждански лица).

# 35
  • Мнения: 1 080
Истината е,че не си е работа, който както иска да го разбира.

Не можеш да кажеш нещо толкова категорично! Това, че баща ти е властна натура и строява майка ти, не означава, че всичките момичета, женени за военни, са в същото положение. Виждала съм офицери под чехъл, ей богу!

Като казах това по-горе нямах предвид не само властващите натури и своите родители. Макар моите родители да са едно доста успешно семейство и едни наистина добри професионалисти. Смея да твърдя,че малко са хората, които успяват на повече от едно поприще и са наистина добри, а те са такива и не го казвам,защото са ми родители. Баща ми е постигнал и продължава да постига много и то благодарение на този си дух и характер, колкото и да е труден(за мен), за което мога само да му кажа евала. За това,че той е бил "властващия" е по-приемливо, отколкото да е под чехъл(жалка картинка), тъй като това да има някой който да е малко по-отгоре е съвсем нормално в едно семейство,а и си е въпрос на организация и неписано договаряне между мъжа и жената. Монетата винаги има две страни. Също така имам достатъчно много примери извън семейството. Едно 90 % от съседите ми са бивши или настоящи военни. Цял живот съм сред такива, не от година две, три, а цял живот. Е не мога да им се кефя, колкото и добре да им стои униформата. Да не говорим,колко много злоупотребяват някои с нея.
По повод на офицерите под чехъл- че той,ако пред една жена се превива как ще действа на бойното поле! Питам и отговор не искам. За никой не е тайна,че армията е пълна с путьовци. Никакво уважение не мога да изпитвам към такива хора. Да тук ще спомена и това,че доста от хората са попаднали по военните училища и са станали част от БА, защото са потърсили някаква изгода-това една от малкото останали неща, за които държавата(ние) плаща и то добри пари и  има възможност за кариера.
Друга Истината е,че и българската армия на практика няма. Нищо не е останало от престижа, с който се е славила едно време униформата и то заради хората,които я носят,а не заради плата, от който е ушита.
Може би вашите мъже са изключения. Дано! Peace

# 36
  • Мнения: 2 013
Не мога да кажа каква е българската армия в момента, има хиляди вицове за фуражките, в които сигурно има частици истина. Просто се дразня от обобщения за всяка професия или група хора - за военни, медицински сестри, журналисти и т.н. Как ще работиш и как ще се отнасяш към професията си е наистина въпрос на характер и лични качества. Колкото за путьовците - те са навсякъде, както и женските им еквиваленти.

# 37
  • Мнения: 962
Divana здр.!
Съгласна съм със теб!На всякъде има издънки каито може би заради тях слагат хората в едни групи....
А я да ви попитам имали смесъл според вас да се ходи на мисия?Познавам хора който първия път ходиха за да видят какво е ,заради тръпката ,а сега  втория път са просто за пъри

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз съм предубедена към военните по принцип (може би без основание), просто психиката на военния противоречи на хипарската ми душа. Grinning Затова предпочитам тия, които избират тая кариера заради високата заплата, отколкото от сдухана мотивация тип "Служа на родината", бла-бла.
А за това, че Българска армия на практика няма, съм склонна да се съглася с MadMama.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 306

А я да ви попитам имали смесъл според вас да се ходи на мисия?Познавам хора който първия път ходиха за да видят какво е ,заради тръпката ,а сега  втория път са просто за пъри

А за какво да ходят, ако не за пЪри?
За да подкрепят икономическата война на Щатите или щото им пука за иракския народ? Айде стига.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 257
 55 и аз да се разпиша като жена на военен.

# 41
  • Мнения: 85
Да се разпиша и аз Wink.Съпругът ми е ст.л-т,но аз съм командира в къщи Flutter

Последна редакция: чт, 27 юли 2006, 15:03 от rosica_77

# 42
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Моят мъж също е военен - лейтенант във Военноморските Сили  Laughing

Да не излязат колеги с моя  Twisted Evil
Моя е в трети дивизион, а твоя?


В щаба на гарата

# 43
  • Мнения: 2 220
Мъжът ми е лейтенант. Честно казано,  нито той, нито някой от другите военни, които познавам, се изявява като офицер вкъщи. Това, което се говори за военните, винаги ме е озадачавало, защото лично не познавам никой, който да се вписва в картинката, напротив, всички са мили момчета, държащи на равноправието вкъщи.

# 44
  • Мнения: 1 558

Разкази за житието-битието на жените-военни биха ми били много интересни. Как се вписвате в "казармите"? Как се отнасят мъжете в поделенията с вас - с уважение, свалячески....?
Ходили ли сте на мисии в чужбина и бихте ли отишли?

В казарма се вписвам идеално, цял живот съм живяла с военни - дъщеря съм на бивш офицер. Който с риска да опровергая няколко мнения твърдо мога да заявя, че не е изявявал акто командващ вкъщи. Пък и има един лаф "Жената винаги е едно звание над мъжа си". Тук не става за дума за така наречените от някои "путьовци", просто говорим за хора, които уважават и ценят жените до себе си, а не им се налагат. Налагането в личния живот поне за мен си е супер комплексарско изпълнение. Пък и не може да се слагат всички военнослужещи под един знаменател.
Иначе предпочитам да работя с мъже, не ме свалят повече отколкото на другите ми работни места, считам че съм доказала професионализма си и ме възприемат зад портала не като жена, а като конкуренция.
Малии се от редник на горее  Wink Има ли някой от Пловдив?
- редник съм и съм от Пловдив Wink!

# 45
  • Мнения: 463
 PeaceИ аз живея с военен от Специалните сили на флота.Не ми скучно никога.Нямам проблем с командването или с леглото.

# 46
  • София
  • Мнения: 9 850
Момичета,я сега да ви питам нещо Grinning.Ако ви се наложи да се преместите със съпруга си в нов град,на съвсем непознато място,сред нови хора-как бихте реагирали.На мен ми се наложи преди два месеца и честно казано тогава го изживях доста тежко.Бяхме се установили в София,бяхме си купили апартамент с дългосрочен ипотечен кредит,въобще не се бях и замисляла,че може да се местим.И една сутрин мъжа ми отива на работа и ми се обажда-:Да знаеш,че след един месец се местим в Плевен.Е,не го каза така директно...Ако знаете какъв рев му дръпнах.Но сега се чувстваме много добре на новото място,чак самата аз не мога да повярвам колко бързо свикнахме.Даже сега никак не ми се връща в София.Единствено не мога да свикна с тази несигурност-все се чудя дали утре няма да ми каже,че отиваме в Ямбол примерно. Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 463
Неприятничко е ,но нали сте заедно,всичко ще буде наред.

# 48
  • Мнения: 1 558
Момичета,я сега да ви питам нещо Grinning.Ако ви се наложи да се преместите със съпруга си в нов град,на съвсем непознато място,сред нови хора-как бихте реагирали.На мен ми се наложи преди два месеца и честно казано тогава го изживях доста тежко.Бяхме се установили в София,бяхме си купили апартамент с дългосрочен ипотечен кредит,въобще не се бях и замисляла,че може да се местим.И една сутрин мъжа ми отива на работа и ми се обажда-:Да знаеш,че след един месец се местим в Плевен.Е,не го каза така директно...Ако знаете какъв рев му дръпнах.Но сега се чувстваме много добре на новото място,чак самата аз не мога да повярвам колко бързо свикнахме.Даже сега никак не ми се връща в София.Единствено не мога да свикна с тази несигурност-все се чудя дали утре няма да ми каже,че отиваме в Ямбол примерно. Rolling Eyes

Ами благодарение на баща ми сме сменили 5 града и безброй апартаменти, ако ти каже някой, че е лесно - не му вярвай! Но като нямаш избор просто свикваш.

# 49
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Хайде и аз да се разпиша!!!

# 50
  • Мнения: 248
Валенце, преди 8 години и на мен ми се случи същото. Трябваше да се преместим от Бургас в Плевен. Съобщиха ни го 20 дена по-рано. Няма да ви казвам как за 20 дена се продава апартамент, стяга се багаж и т.н. Лошото при преместването за съпругите е, че докато се утвърдиш на някаква работа и край, всичко отива на вятъра. И на новото място започваш всичко отначало. Но сега въобще не съжелявам. Както са казали хората всяко зло за добро. Лошото при българските военни е, че ги третират едва ли не като предмети. Политиката ни е такава. Може ли например на слушателите във Военна академия да им съобщават новите места 1 месец по-рано. Ами нали тези хора имат семейства. Докато в другите страни всеки знае къде ще бъде поне 6 месеца напред.

# 51
  • Мнения: 455
Мъжът ми е лейтенант. Честно казано,  нито той, нито някой от другите военни, които познавам, се изявява като офицер вкъщи. Това, което се говори за военните, винаги ме е озадачавало, защото лично не познавам никой, който да се вписва в картинката, напротив, всички са мили момчета, държащи на равноправието вкъщи.
Peace Съгласна съм с казаното! И нашите приятели са повечето военни и всички са много интелигентни момчета с много хубави семейства.
Моят също е офицер, но от военна полиция.

# 52
  • София
  • Мнения: 9 850
Да,Мериан,така е,дори като им предлагат място им дават не повече от две минути за отговор-съгласен ли си,не си ли.Нямаш време дори да помислиш за основните неща.Освен това той на 30 май си беше на работа в София,а на другия ден трябваше да е в Плевен.Не ме питайте как за един месец си намерихме квартира тук,дадохме апартамента в София под наем...чудо.

# 53
  • Мнения: 3 457
аз пък съм войничка,а колкото до мисиите -много мои колеги ходиха и как пък от един не чух че е отишъл за слава,абсолютно всички ходиха по 1-2 пъти за пари.Аз също исках да се запиша -естествено за пари,добре че забременях Mr. Green

# 54
  • Мнения: 174
Ето ме и мен- жена на къдровак Laughing

# 55
  • Мнения: 1 202
И мойто мъж е военен вече 11 години.  Peace

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
аууу, търся си друг Embarassed
Я кажи в кое поделение си?Да не сме колежки?
Не мисля че сме колежки. Поделението в което работех е щаба на тактическата авиация в Пловдив, който в момента е пред закриване.
Иначе по темата кой къде командва - след 8 години в армията се омъжих за човек много далеч от тези неща  Embarassed Но семейството, омъжена за военен или не добре е жената да води колата  Wink

Последна редакция: чт, 27 юли 2006, 18:38 от Linkata

# 57
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета,я сега да ви питам нещо Grinning.Ако ви се наложи да се преместите със съпруга си в нов град,на съвсем непознато място,сред нови хора-как бихте реагирали.На мен ми се наложи преди два месеца и честно казано тогава го изживях доста тежко.Бяхме се установили в София,бяхме си купили апартамент с дългосрочен ипотечен кредит,въобще не се бях и замисляла,че може да се местим.И една сутрин мъжа ми отива на работа и ми се обажда-:Да знаеш,че след един месец се местим в Плевен.Е,не го каза така директно...Ако знаете какъв рев му дръпнах.Но сега се чувстваме много добре на новото място,чак самата аз не мога да повярвам колко бързо свикнахме.Даже сега никак не ми се връща в София.Единствено не мога да свикна с тази несигурност-все се чудя дали утре няма да ми каже,че отиваме в Ямбол примерно. Rolling Eyes

Какво против Ямбол имаш...??? Mr. Green Знаеш ли колко хубав град е.......
Аз го преживях Валенце, това за което говориш, въпреки че не сме женени. След 5 години студенски живот във Варна, реших да зачеркна всичко и да ида при него в София. Изнесох багажа и тръгнах. Живяхме там половин година и за късмет него го преместиха в любимата ми Варна..та наново багажи и сега сме тук. И аз се ядосвах и плаках. Ама сега съм най-доволна. Тук са ми приятелите, тук съм си свикнала.
Незанам и не искам да мисля, след като създадем семейство и имаме деца, ако се наложи да се местим.... НЕИСКАМ да го изживявам наново!!!!
Любимият пита мъжа ти къде е служил в София???

# 58
  • София
  • Мнения: 9 850
Ооо,нямам нищо против Ямбол,не ме разбирай погрешно Hug,просто Ямбол беше другата ни алтернатива/евентуално/,но ни е доста далече от родния град-и двамата сме от Враца.Иначе против града нямам абсолютно нищо,доже най-добрата ми приятелка от студентството е от там.
Мъжа ми служи последно в КПВО на 4-ти километър в София.А мъжа ти защо пита Grinning?

# 59
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ооо,нямам нищо против Ямбол,не ме разбирай погрешно Hug,просто Ямбол беше другата ни алтернатива/евентуално/,но ни е доста далече от родния град-и двамата сме от Враца.Иначе против града нямам абсолютно нищо,доже най-добрата ми приятелка от студентството е от там.
Мъжа ми служи последно в КПВО на 4-ти километър в София.А мъжа ти защо пита Grinning?

Защото и той служи в София, но в танковата бригада.

# 60
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Аз съм дъщеря на бивш военен. И съм приятелка на матрос, и също съм матрос. В темата прочетох много мнения, все различни. Като цяло военщината е сдухана история, но все пак е история Mr. Green Laughing Mr. Green. Сдухана, защото има много хора, които се правят на това - онова, без да им отива, и изглеждат смешни. Но повечето сегашни военни са си съвсем наред, няма го този спек от преди години.

# 61
  • Мнения: 822
Няма интрига в тая тема. Да взема да създам...Как мислите, доминират ли военните в леглото или, като свикнали на ред и дисциплина, оставят офицершата да води парада?  Mr. Green
Чакат да им дадеш команда...пък каквото сабя покаже! Mr. Green
Най-хубавото е,че и за да се спрат,пак чакат команда...

Много насериозно сте взели темата...Не така.
Ние сме убийствена комбинация:военен (бивш) и даскалица (също бивша).Боб с кисели краставички.Класика.Стой и гледай!Единият сам си говори и сам се слуша.Другият нищо не чува,само отговаря "Да,слушам те" и пак си прави това,което е решил...

# 62
  • Мнения: 2 013
Няма интрига в тая тема. Да взема да създам...Как мислите, доминират ли военните в леглото или, като свикнали на ред и дисциплина, оставят офицершата да води парада?  Mr. Green
Чакат да им дадеш команда...пък каквото сабя покаже! Mr. Green
Най-хубавото е,че и за да се спрат,пак чакат команда...

Много насериозно сте взели темата...Не така.
Ние сме убийствена комбинация:военен (бивш) и даскалица (също бивша).Боб с кисели краставички.Класика.Стой и гледай!Единият сам си говори и сам се слуша.Другият нищо не чува,само отговаря "Да,слушам те" и пак си прави това,което е решил...

Вие сте често срещана комбинация - край военните училища има педагогически институти и за медицински сестри... От соцвремето. Та има много военни, женени за учителки, доколкото знам.

# 63
  • Мнения: 2 784

Моят мъж също е военен - лейтенант във Военноморските Сили  Laughing

Да не излязат колеги с моя  Twisted Evil
Моя е в трети дивизион, а твоя?

Александра, пък мойто мъж познава твойто. Wink Пита дали е механик и дали името му започва с Т.
Но дори да не е същият пак се познават- мъжо е старшина, компютърджия на трети дивизион.Дивана, ние също сме учителка и военен. Но той никога не е работил друго, освен това, а аз никога не съм практикувала като учителка. По ирония на съдбата, след като 5 години учих в Търново и ходих с трима курсанти, и геройски успях да избягна брак или сериозна връзка, се прибрах във Варна и се влюбих във военен. И това аз, дето твърдях, че военен никога няма да взема та да ме мъкне от град на град. Съдба! Twisted Evil

# 64
  • Мнения: 4 390
Не съм жена на военен Mr. Green, но ще се разпиша в темата.
Преподавала съм една година "Утройство на автомобила" в Строителни войски,
и 4 години съм работила в секретна секция, в ШЗО. Crazy
Имам младшо офицерско звание, но съм вече от запаса. Joy

# 65
  • Варна
  • Мнения: 3 232

Александра, пък мойто мъж познава твойто. Wink Пита дали е механик и дали името му започва с Т.
Но дори да не е същият пак се познават- мъжо е старшина, компютърджия на трети дивизион.Дивана, ние също сме учителка и военен. Но той никога не е работил друго, освен това, а аз никога не съм практикувала като учителка. По ирония на съдбата, след като 5 години учих в Търново и ходих с трима курсанти, и геройски успях да избягна брак или сериозна връзка, се прибрах във Варна и се влюбих във военен. И това аз, дето твърдях, че военен никога няма да взема та да ме мъкне от град на град. Съдба! Twisted Evil

Същия е  Laughing И аз го питах, сети се за твоя  Laughing Laughing

# 66
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
И аз да се разпиша тук Simple Smile и моя мъж е военен в гр.Пловдив;)

# 67
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Аз също съм омъжена за офицер - ст. лейтенант в Пловдив. Освен това съм дъщеря на баща подполковник от резерва, и на майка, която работи във Военното училище в Търново. Зет ми също е ст. лейтенант, кумът ми също  Simple Smile.
Аз като някои от вас съм с филологическо образование ( а вече и магистратура - икономическа), но по стечение на обстоятелствата съм редник  Grinning. С най-нисък чин съм, но определено не им се давам на заобикалящите ме мъже  Laughing
Относно мисиите, не бих отишла, но виж 1-2 годинки в Брюксел не бих отказала (ама трябва да стана сержант  Sad )

# 68
  • Мнения: 781
Мда много сме жените на военни във форума JoyИ аз съм една от тях.Мъжо е ст. лейтенант - в Пловдив.

# 69
  • Мнения: 962
marchella в кое поделение е мъжа ти?А има ли някой от 28570 свързочния полк в Пловдив?

# 70
  • Мнения: 3 457
аз съм свързпчник ,но в северна България Mr. Green

# 71
  • Мнения: 962
De Simone къде в северна Бълария?Ние по принцип сме от Русе

# 72
  • Мнения: 3 457
nadolu-Ловеч Mr. Green

# 73
  • Мнения: 962
Аха вуйна ми е в Плевен а селото ми е на 40 км.от Плевен А имам братовчеди в Ловеч  newsm10

# 74
  • Мнения: 3 457
а те да не са военни,че тук куцо ,кьораво и сакато е Mr. Green

# 75
  • Мнения: 2 220
Мисля, че с радост бих се преместила, ако се наложи, за разлика от повечето от вас. Но пък тук сме на квартира, ако си бяхме купили жилище, щеше да е по-различно. Но в момента нищо кой знае какво не ме задържа тук, нямам дори работа, където да се върна след майчинството. Обаче  Mr. Green всичко това важи, ако преместването е в голям (много голям) град.  Mr. Green Не мога да си представя да живея в градче и ако мъжа ми го местят в такъв, доста ще се позамислим дали да отидем.

# 76
  • Мнения: 962
НЕ НЕ СА  Naughty

# 77
  • Мнения: 962
toninna В  кое поделение е ?Е то още по голям град от Пловдив е София  Wink

# 78
  • Мнения: 2 220
В Ягодово е. Е, не е нужно да е по-голям, важното е да е достатъчно голям, например Варна. Точно и да се върнем по родните места.

П.С. Тя Варна май изпревари вече Пловдив и като население, и като развитие, така че пак не се връщам назад;)

# 79
  • Мнения: 962
 Peace А ако не е тайна в кой квартал сте?

Общи условия

Активация на акаунт