Редуктил!?!

  • 97 303
  • 1 029
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 2 759
според мен много мислите и четете за страничните ефекти...
                    И така трябва. Аз четох днес в един форум за анорексия и булимия, че част от болните са ползвали подобен, макар и по-силен препарат  Sick.

# 1 021
  • Мнения: 10
За какъв период от време и колко милиграма Редуктил?

За месец и половина , от 15мг ...

# 1 022
  • Мнения: 70
Момичета, кажете ми, колко време може да се пие редуктил, без да се спира, аз го пия два месеца/от 10мг./, но ми се иска още един, какво мислите?! newsm78

# 1 023
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Прочети листовката.......може и до една година ,зависи от много неща......Какви са твоите резултати за този период?

# 1 024
# 1 025
  • Мнения: 155
на мен ми каза вчера лекарката че трябва да се пие 6месеца за да има траен резултат - доц. smile3521д-р Славова

# 1 026
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Новата тема

# 1 027
Момичета, Редуктила е най-доброто средство за отслабване. Той е създаден като антидепресант за войната в Персийският залив. Целта му е да подтиска глада и умората. Употребата е минимум 6 месеца. Целта е да приучи организма да няма нужда от много храна. Аз го пих преди да забременея и свалих 14 кг. трайно. В момента пак съм на него. Пийте само 15мг. Другото е лиготия.

# 1 028
  • Мнения: 737
и аз да се включа-преди две години ми го предписа диетолог,когато си го купих/а тогава не беше много евтин,предполагам и сега/и прочетох листовката направо ме достраша да го пия.Много зловещи ми се видяха страничните ефекти.В крайна сметка го изхвърлих така и не посмях да го пия.А имам да свалям доста. newsm78

# 1 029
  • Бургас
  • Мнения: 225
Момичета,пишете в новата тема! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=274376.120;topicseen

Общи условия

Активация на акаунт