Редуктил!?!

  • 97 307
  • 1 029
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 759
... Притеснява ме това, че няма никаква информация за тях (действие, странични ефекти, правени ли са  клинични изследвания), дори нямат листовка, като изключим листчето, залепено на кутията. Има ефект от тях... но ме е страх отново да ги пия.
    Мен така ме бяха притеснили "Калорекс"   Sick . Хич упътване нямаше, ни листовка - нищо. Изпих си ги, ама повече няма да си взема  Crossing Arms... Даже незнам дали не са били менте (купих ги уж от аптека в болница)  Rage

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 611
52-53 лв. Доста изгодно. Simple Smile

това е доста евтино
от къде ги взе?
още като излезе темата звъннах в склада да питам сега как вървят цените и бяха доста по-високи

# 47
  • Мнения: 6 039
143  лева има 15лг Редуктил 28 капсули - за 4 седмици

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 611
143  лева има 15лг Редуктил 28 капсули - за 4 седмици

да точно това е реалната цена

# 49
  • Мнения: 6 039
ами момичетата пишат за 10мг и само за 2 седмици, значи половин опаковка.
така, че има резон да е около 50лв

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 611
143 лева / 28дни = 5.10 лева (приблизително) цена на хапче на ден
това е цена от склада, проверена преди 2 дена

53 лева / 14 дни = 3.79 лева
цена от мнението по-горе, при което сметката ми не излизаше

НО сега видях, че това са цени за различни милиграми, така че може би е реално...

# 51
  • Мнения: 1 114
Извинявай, но според теб какво означава "реална цена"??? Колкото по-голяма надценка си е сложила аптеката, толкова "по-реална" ли е?
За толкова съм си купила хапчетата от аптека "Марешки" /това е верига от аптеки във Варна, Добрич.../ и не са с изтекъл срок. Mr. Green

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 611
теа, както казах моята цена е складова, не знам колко струва в аптека
спомням си че преди години като го ползвах едно хапче ми струваше около 5 лева, затова и сега сметнах да видя колко е единичната цена, защото не помня колко парички давах за цяла опаковка
така че за мен 5 лева за хап е реална цена, равносметка от преди и сега

почнах да се чудя дали пак да не си купя
това лято не само че не успях да сваля, но дори качих  #Cussing out
сигурно е от егн-то вече...

# 53
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Цитат
това лято не само че не успях да сваля, но дори качих 
сигурно е от егн-то вече...
 

Докато го пи ли качи???

И аз мисля да си взема 1 блистер от 15 мг. Миналата год. пих 1 месец от 10 мг. и не свалих нито грам.

# 54
Здравейте момичета,
Много ми се иска да сваля точно 4 кг. Но наистина не обичам да гладувам и да пазя диети.
Според вас струва ли си да пробвам 1 месец този прочут редуктил?

# 55
  • Мнения: 2 759
52-53 лв. Доста изгодно. Simple Smile

143  лева има 15лг Редуктил 28 капсули - за 4 седмици

    Mоля, ако някой знае къде се предлагат съответните мг/количества/цени в София да ме 'светне' на лични. Аз намерих само 10мг/14табл=60 лв и 15мг/28=160..  newsm78

# 56
  • Варна
  • Мнения: 618
Има ли ве4е някои с резултати?

# 57
  • Мнения: 4 202
Здравейте момичета,
Много ми се иска да сваля точно 4 кг. Но наистина не обичам да гладувам и да пазя диети.
Според вас струва ли си да пробвам 1 месец този прочут редуктил?

Хора луди ли сте бе? Shocked


И като не можеш да свалиш 4 кг. дай сега да се тъпчеш с Редуктил?

Редуктил е лекарство и то доста сериозно, влияещо на мозъка. Това не са от онези билкови хапченца, които ги рекламират постоянно, съвсем различно е от Калорекс и тем подобни.

Това е лекарство за особено тежки случаи, като този който описва Малена и според мен си трябва консултация със специалист, и то не от програма "Редукция".

За няколко кила да си "бъркаш" в мозъка, е това не мога да го разбера  Thinking

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 611
Здравейте момичета,
Много ми се иска да сваля точно 4 кг. Но наистина не обичам да гладувам и да пазя диети.
Според вас струва ли си да пробвам 1 месец този прочут редуктил?

Хора луди ли сте бе? Shocked


И като не можеш да свалиш 4 кг. дай сега да се тъпчеш с Редуктил?

Редуктил е лекарство и то доста сериозно, влияещо на мозъка. Това не са от онези билкови хапченца, които ги рекламират постоянно, съвсем различно е от Калорекс и тем подобни.

Това е лекарство за особено тежки случаи, като този който описва Малена и според мен си трябва консултация със специалист, и то не от програма "Редукция".

За няколко кила да си "бъркаш" в мозъка, е това не мога да го разбера  Thinking

сигурно защото не разбираш тези няколко кила как могат цял живот да ти бъркат в мозъка
да влияят на самочувствието ти
на кариерата
на настроението ти
на общуването с околните
да предизвикват депресии
омраза към външния вид
нежелание за живот
нека спра до тук

# 59
  • Мнения: 4 202

сигурно защото не разбираш тези няколко кила как могат цял живот да ти бъркат в мозъка
да влияят на самочувствието ти
на кариерата
на настроението ти
на общуването с околните
да предизвикват депресии
омраза към външния вид
нежелание за живот
нека спра до тук


Зависи какво се разбира под няколко кила обаче, нали?
Не можеш да ме убедиш, че 4 кила могат да ти объркат кариерата например, или общуването с другите.
Аз също не съм слаба и вечно съм на диета, и разбирам много добре стремежа на всяка една да отслабне, просто имах предвид, че това не са безобидни хапчета, а е лекарство за особено тежки случаи.

Общи условия

Активация на акаунт