Препоръчайте педиатър около Дървеница - София

  • 1 138
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Здравейте, мами! Чакам си бебока към октомври, но вече си мисля и кой ще му е доктор! Живеем в кв.Дървеница и много ми се иска някой да ми препоръча изпробван вече педиатър в околността / Младост и Студентски град, например/.
Ще съм ви благодарна ако ме насочите!
Късмет!

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
И ние сме в Дървеница. Ходим на консултация в "Сана" в Студентски град - на кръстовището след УНСС се намира, ако не го знаеш. Препоръчвам ти д-р Елена Иванова - тя е най-добрата! Ние не сме при нея, но смятам да се прехвърлим декември. Бяха ми я препоръчали още докато бях бременна, но стана така, че не се записахме при нея.

# 2
  • Мнения: 8 163
Др. Байкова във филиала на Студентска поликлиника при 8-мо у-ще. Тя преглеждаше Аля докато си бяхме в БГ. Преди да се установим тук и да си намерим педиатър съм й се обаждала поне 3-4 пъти с молба за съвет. Никога не ми е отказала и не е сгрешила с диагнозата/предписаното за Аля лечение.

# 3
  • Мнения: 2 274
И ние сме в Дървеница. Ходим на консултация в "Сана" в Студентски град - на кръстовището след УНСС се намира, ако не го знаеш. Препоръчвам ти д-р Елена Иванова - тя е най-добрата! Ние не сме при нея, но смятам да се прехвърлим декември. Бяха ми я препоръчали още докато бях бременна, но стана така, че не се записахме при нея.
  С две ръце " ЗА"! Peace
    д-р Елена Иванова ни е семеен лекар от 7 години и нямам никакво намерение да я сменям за друг! Много мила и отзивчива и страхотен педиатър!

# 4
  • София
  • Мнения: 570
Ние също живеем в Дървеница и също сме при Д-р Иванова в Студ. поликлиника. Много е добра и я препоръчвам горещо. Антибиотик изписва само, когато е нужно, в някои случаи изписва и хомеопатични на Боарон.

Общи условия

Активация на акаунт