Такъв мач не е имало!

  • 2 416
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Гледате ли на стадион "Васил Левски" какво става?!Привържениците на Левси издъниха отбора си!Какви са тез бомби по полицаите, какво е това чудо.Те направо си закопаха отбора....и ако това е агитка.Заслужават полицаите да ги понабият хубаво!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 827
това гледам и аз
все да намерим с кво да се прочуем
пуу
срам ме е

# 2
  • Мнения: 139
Малка поправка - стадионът е " Георги Аспарухов"! Naughty

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Няма такъв спорт, няма и няма... Що на тенис мачовете не правят такива изтъпления...

Мъжът ми беше там, сега пие бира някъде...като се върне, ще разказва..

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 926
И моя мъж беше там - чакам го да си дойде Wink

# 5
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Хич и не се смайвам от държанието на тези диваци. На устата ми е нещо по-силно и нецензурно...

Но всеки отбор си заслужава публиката, това е....

# 6
  • Мнения: 4 195
И моя мъж беше там - чакам го да си дойде Wink
и моя е там, но е полицай и аз виждах как точно върху неговия взвод мятат бомби и седалки........сега не си вдига телефона...............ще се поболея докато си дойде :: Praynig Cry Cry

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 569
И моя мъж беше там - чакам го да си дойде Wink
и моя е там, но е полицай и аз виждах как точно върху неговия взвод мятат бомби и седалки........сега не си вдига телефона...............ще се поболея докато си дойде :: Praynig Cry Cry


Дано всичко е наред!  Praynig
Ужасно племе са тези от агитките...

# 8
  • София
  • Мнения: 6 743
И моя мъж беше там - чакам го да си дойде Wink
и моя е там, но е полицай и аз виждах как точно върху неговия взвод мятат бомби и седалки........сега не си вдига телефона...............ще се поболея докато си дойде :: Praynig Cry Cry

Пиши като се прибере  Praynig
А инак по темата   smile3505

# 9
  • Мнения: 1 107
Ех, ех, ех... Все едно за първи път гледате мач, бе хора  ooooh!
Такива мачове е имало много, ще има и в бъдеще, не само у нас, ами и по целия свят.
Отборът ще си понесе наказанието. Агитките няма да поумнеят, а в един хубав ден лумпените изобщо няма да бъдат допускани до стадионите, както е в Англия  Peace

И моят мъж беше там, чакам си го и аз  Simple Smile

Важното е, че Левски победи  newsm44

# 10
  • Мнения: 4 195
Ех, ех, ех... Все едно за първи път гледате мач, бе хора  ooooh!
Такива мачове е имало много, ще има и в бъдеще, не само у нас, ами и по целия свят.
Отборът ще си понесе наказанието. Агитките няма да поумнеят, а в един хубав ден лумпените изобщо няма да бъдат допускани до стадионите, както е в Англия  Peace

И моят мъж беше там, чакам си го и аз  Simple Smile

Важното е, че Левски победи  newsm44


да, но по целия свят са инцидентни случаи, докато у нас са единични случаите без такива ексцесии

# 11
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Челси, какво трябва да се прави в такива случаи; да се скача от кеф и радост, като гледаме тези простаци ли?

Изразяваме нашето отношение, възмущаваме се...

А и доколкото си спомням коментара на Крум Савов :На повече от 400 мача съм присъствал, но такова нещо не съм виждал".....

# 12
  • Мнения: 1 107
да, но по целия свят са инцидентни случаи, докато у нас са единични случаите без такива ексцесии

За съжаление е така, но се надявам това да се промени в близките години. Правят се досиета на всички лумпени и изобщо не се допускат до стадиона, това е начинът!

# 13
  • Мнения: 1 107
Челси, какво трябва да се прави в такива случаи; да се скача от кеф и радост, като гледаме тези простаци ли?

Изразяваме нашето отношение, възмущаваме се...

А и доколкото си спомням коментара на Крум Савов :На повече от 400 мача съм присъствал, но такова нещо не съм виждал".....

Аз също съм възмутена, кофти ми е, но избощо не съм изненадана, явно съм гледала много повече мачове от Крум Савов.

# 14
  • Мнения: 377
Абсолютно съм съгласна с Челси, че наш'те тъй наречени футболни хулигани ряпа да ядат пред италианци, англичани и испанци.  ooooh!
И на мен подобни "прояви" не са ми по вкуса, на за съжаление не са рядко срещани. Тъпото е, че тези уж фенове не могат да се светнат, че си закопават отбора. Батков яко ще го ръснат сега.  Confused

Челси, то май всеки е гледал повече мачове от Крум Савов, да бяха взели Сашо да коментира, щеше да им обЯсни как стоят нещата.  Wink

Вчера бяхме на РД и гледахме мача без звук, та ако може някой да ми каже за какво беше цялата простотия, че не разбрах, при положение че Левски водеха.  newsm78

# 15
  • София
  • Мнения: 4 865
Tanya77, мачът си беше точно за гледане без звук! Такива безумни коментари отдавна не бях слушала! Коментаторите се изложиха повече от агитката!

# 16
  • Мнения: 377
yanita, май си пропуснала световното.  Wink
Все пак БНТ са лидери в това отношение, там ако коментатора знае кои отбори играят и имената на поне половината футболисти получава бурни овации.  Mr. Green
Не знам кой друг е коментирал, но Крум Савов не е един от най-вещите по отношение на футбола /мое мнение/.  Peace

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

Вчера бяхме на РД и гледахме мача без звук, та ако може някой да ми каже за какво беше цялата простотия, че не разбрах, при положение че Левски водеха.  newsm78

     Оказа се, че цялата простотия била заради скандал между самата агитка.Скарали се хората, разделили се на две групи и си викаха селяни на стадиона Rolling Eyes
 Обаче физиономията на Сираков беше покъртителна, как гледаше милия.Жалко, ако ги лишат от домакинство, имат голям шанс за влизане в Шампионската лига.
 Според мен коментаторите с право се изказаха по този начин.И то скандала беше от тинейджъри, които ми се сториха в нетрезво състояние Confused

# 18
  • Мнения: 377

      Оказа се, че цялата простотия била заради скандал между самата агитка.Скарали се хората, разделили се на две групи и си викаха селяни на стадиона Rolling Eyes
 Обаче физиономията на Сираков беше покъртителна, как гледаше милия.Жалко, ако ги лишат от домакинство, имат голям шанс за влизане в Шампионската лига.
 Според мен коментаторите с право се изказаха по този начин.И то скандала беше от тинейджъри, които ми се сториха в нетрезво състояние Confused

За съжаление в повечето случаи е така, простотиите ги правят разни превъзбудени пикльовци, които са на стадиона заради всичко друго, но не и заради мача.  Confused

# 19
  • Мнения: 353
не знам как момчетата от левски успяха да  победят, като изглеждаха потресени. но сценката беше като за филм: агитката си ъни отбора, мята бомби и седалки по полицаите, треньора на отбора ги пит акъл имат ли, а те смело продължават, останалата част от стадиона крещи селяни...... много добре се представяме, няма що

# 20
  • Мнения: 4 473
ВърхЪ на простотията Tired. И селяните не се държат така, както сектор Б снощи Sick. За първи път не разбирам поведението на публиката Shocked. Два сектора срещу един - наш`те срещу наш`те Shocked. Челси и Таня са прави - това съвсем не са единични случаи, но е жалко винаги, когато се случват подобни ексцесии. Жалко за отбора, жалко за треньора и ръководството, жалко за всички сърдечни фенове....картинката беше потресаваща...
Молех се само мача да продължи и реферът да не вземе съвсем крайни мерки, че ще видим Шампионска лига през крив макарон. Като гледах изражението на Мъри  и Сираков ми се доплака Confused
Нямам думи ....

Честита победа на всички верни, трезвомислещи фенове на Левски! Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 4 865
добре де, а тия "фойерверки" на стадиона ли никнат?

световното го гледах избирателно, сигурно затова не чух някой да оплаква отбора-победител.

# 22
  • Мнения: 377
добре де, а тия "фойерверки" на стадиона ли никнат?

световното го гледах избирателно, сигурно затова не чух някой да оплаква отбора-победител.

Познавам голяма част от "хулиганите" от агитката  на Ботев /и организацията преди домакински мач е просто ......  Sick
Разните му бомбички, факли и димки се крият къде ли не по стадиона 2-3 седмици предварително. Полицията престърсва вечерта преди мача и успява да намери половината, остават обаче достатъчно, за да спретнат простотия.  Tired

А за коментаторите беше шегичка, не съм слушала вчера и не знам за какво става въпрос.  Peace

# 23
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Чудя се аз, не приеха ли в новия правилник на ФИФА при такива изцепки да се отсъжда служебна загуба на отбора, чиито фенове правят поразиите?

# 24
  • Мнения: 6 472
Такива изцепки ме доведоха до заключението, че футбола много одава е опорочена игра (футболните фенове да не го приемат лично)  Sad А в БГ се получава така, че футболен фен почва да става синоним на простотия и вандалщина, точно заради такива пишлеменца #2gunfire

# 25
  • София
  • Мнения: 2 827
Чудя се аз, не приеха ли в новия правилник на ФИФА при такива изцепки да се отсъжда служебна загуба на отбора, чиито фенове правят поразиите?
ами, да
аз за това написах,че ме е срам и че все с нещо ще намерим да се прочуем
на теб как ти се вижда отбор да води в резултата и да се осира така благодарение на феновете си ...  Tired тъпо е!  и все пак добре, че не се случи и мача продължи .... Grinning

# 26
  • Мнения: 4 195
мъжа ми е жив и здрав, както и всичките му колеги, които за съжаление пак са на топа на устата, най-гадното е че не идва от полицайчетата, а от техните т.нар. шефове, но не мога да коментирам повече
мога обаче доста за внасянето на факлите да ви кажа
1. Полицаите са длъжни да "джобят" на входа всеки, е да ама агитката нарочно се изсипва 15 мин преди мача и иди преджоби 10 хиляди човека примерно за 15 минути - абсурд #Crazy
2. Полицаите имат право да не допуснат лица в нетрезво състояние, както и лица употребили наркотични вещества - е да ама и на това са хванали цаката - пият 200 грама водка 10 мин преди мача, една бира, една дъвка - и знаеш ли кога, полицая ще разбере че е пил - никога, минимум след 20 минути алкохола ще го тръшне, а тогава той вече ще е на стадиона - и става страшно
мъжът ми сподели, че на такова нещо не е присъствал - свои срещу свои. да имало е много по сериозни изцепки на други мачове, но на агитки от различни отбори - така - никога Confused

# 27
мъжа ми е жив и здрав, както и всичките му колеги, които за съжаление пак са на топа на устата, най-гадното е че не идва от полицайчетата, а от техните т.нар. шефове, но не мога да коментирам повече
Извинявай, ама с привържениците на никой друг отбор мъжът ти и другите ченгета не се отнасят толкова гадно, колкото с феновете на "Левски".
Миналата година след мача за Суперкупата тъпите ушовци си позволиха да бият и родители, излизащи с невръстните си дечица!
 

# 28
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
мъжа ми е жив и здрав, както и всичките му колеги, които за съжаление пак са на топа на устата, най-гадното е че не идва от полицайчетата, а от техните т.нар. шефове, но не мога да коментирам повече
Извинявай, ама с привържениците на никой друг отбор мъжът ти и другите ченгета не се отнасят толкова гадно, колкото с феновете на "Левски".
Миналата година след мача за Суперкупата тъпите ушовци си позволиха да бият и родители, излизащи с невръстните си дечица!
 

ееее, ама ти нещо съвсем не с у ред.....
Кое му беше снощи гадното отношение на полицаите newsm78 newsm78 newsm78
Ако бяхме нормална страна, всички тези скачащи маймуни щяха да бъдат смачкани, вЕрвай ми....
а нашите само гледаха в общо линии...

# 29
  • Мнения: 4 195
мъжа ми е жив и здрав, както и всичките му колеги, които за съжаление пак са на топа на устата, най-гадното е че не идва от полицайчетата, а от техните т.нар. шефове, но не мога да коментирам повече
Извинявай, ама с привържениците на никой друг отбор мъжът ти и другите ченгета не се отнасят толкова гадно, колкото с феновете на "Левски".
Миналата година след мача за Суперкупата тъпите ушовци си позволиха да бият и родители, излизащи с невръстните си дечица!
 

ееее, ама ти нещо съвсем не с у ред.....
Кое му беше снощи гадното отношение на полицаите newsm78 newsm78 newsm78
Ако бяхме нормална страна, всички тези скачащи маймуни щяха да бъдат смачкани, вярвай ми....
а нашите само гледаха в общо линии...
така, Воден дух, ако аз бях полицай - не мъжа ми, точно агитката на Левски - ама точно тази, която снощи направи зулума, която винаги прави зулума, защото Левски има невероятни фенове - но те снощи бяха в отсрещния сектор и винаги се разграничават, та тези които мятаха така щях да ги бия, ама така щях да ги бия - наред, кой падне, а ако някой родител си е набутал детето и него си при тази агитка, защото всички много добре знаят на какво са способни "ултрасите" - то тогава да си носи отговорността.
снощи полицаите бяха обстрелвани с опасни за живота им предмети - ако някой беше пострадал. ако мъжа ми го беше изкьоравила факла и беше осакатен за цял живот или починал - тогава така ли щеше да говориш, а? тогава щяхте да се скъсате от съболезнования, при свършен факт. малко им е боя на феновете на Левски и с ГОЛЕМИ БУКВИ ИСКАМ ДА ВИЗИРАМ ТОЧНО ФЕНОВЕТЕ ОТ СЕКТОРА,  ОТ КОЙТО ХВЪРЧАХА СЕДАЛКИ, ФАКЛИ И БОМБИЧКИ - това са животни, не уважаващи футбола, неразбиращи от футбол и как въобще може да има и един псотинг в тяхна защита, като последиците от действията им ще са катастрофални за Левски
аз съм от ЦСКА, винаги съм била. Но успехите на Левски миналата и дай боже тази година, винаги ще призная и ще кажа Браво, играете, можете, побеждавайте, печелете, не мога да си обърна езика да кажа друго........но това снощи. въобще не ме интересува какво мислите за полицаите, защото аз спя с такъв и знам, че не сте прави, и не пожелавам на никой да гледа как замерят съпруга му, банда идиоти Close Close
и това с ушовците..................смешни сте с тази дума, наистина смешни, да викате на някой дошъл да ви пази - "Ушев педераст", от това по голяма идиотия не съм срещала, наистина #Crazy #Crazy

# 30
  • в гората
  • Мнения: 1 486
мъжа ми е жив и здрав, както и всичките му колеги, които за съжаление пак са на топа на устата, най-гадното е че не идва от полицайчетата, а от техните т.нар. шефове, но не мога да коментирам повече
Извинявай, ама с привържениците на никой друг отбор мъжът ти и другите ченгета не се отнасят толкова гадно, колкото с феновете на "Левски".
Миналата година след мача за Суперкупата тъпите ушовци си позволиха да бият и родители, излизащи с невръстните си дечица!
 

Мястото на невръстните дечица не е на стадиона (поне не на футболен мач)- първо. Като тръгнат лумпените срещу полицаите, те какво да застанат и най-любезно да помолят бащите с деца, да се оттеглят, за да могат да се справят със сганта, така ли? Е, как си го представяш това да стане??? В ситуация когато тълпата е обезумяла...

Второ - като гледам какви олигофрени има по стадионите, няма да ви казвам какви идеи ми идват за тез' другари от агитките, че ще кажете, че съм крайна..., но за мен това са абсолютни лумпени и едно Белене за такива няма да е излишно.

Нормалните хора ходят на мач в А и В сектор (централните трибуни, мисля, че така се наричаха) за мен.

# 31
  • Мнения: 353
да се млати наред и8 да се бие заради самия бой е малоумно. но да се напердашат мухльовците, които си го просят - е възпитателно! наистина лошото е, че покрай сухото гори и мокрото.
и още нещо е гадно - че като ги напердашиш малките дришльовци, вместо да получат заслуженото си, те ще почнат да се навиват за следващия път какъв золум ще направят - нали трябва всички номера да си покажат.
много е трудно да се намери среден вариант, но ако можеше наистина да ги джобиат, щеше да е доста по-добре. има и друг вариант - като се изспиат накуп - иако джобене и проверка - който влезнал - влезнал, другите да се научат да ходят на време. защото стадото само с наказание май се възпитава.

# 32
  • Мнения: 1 107
Четох, че Левски са поискали да се приеме закон за футболното хулиганство - това е възможно най-добрата реакция, браво на тях!

С риск да прозвуча като Сашко Диков  Blush - нищо чудно в агитката да е имало чорбари-провокатори  Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 4 195
да се млати наред и8 да се бие заради самия бой е малоумно. но да се напердашат мухльовците, които си го просят - е възпитателно! наистина лошото е, че покрай сухото гори и мокрото.
и още нещо е гадно - че като ги напердашиш малките дришльовци, вместо да получат заслуженото си, те ще почнат да се навиват за следващия път какъв золум ще направят - нали трябва всички номера да си покажат.
много е трудно да се намери среден вариант, но ако можеше наистина да ги джобиат, щеше да е доста по-добре. има и друг вариант - като се изспиат накуп - иако джобене и проверка - който влезнал - влезнал, другите да се научат да ходят на време. защото стадото само с наказание май се възпитава.

и като не влезе някой защото мача е почнал и го е изпуснал ще съдят минисдтреството на вътрешните работи...........

Общи условия

Активация на акаунт