"Елитните" южни квартали на София

  • 7 218
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 23 656
Ела! Тук и наемите са ниски. Полуобзаведен двустаен за 120лв дават наблизо.

# 46
  • The wild, wild west
  • Мнения: 145
Според мен хората се изнасят от провинцията, за да търсят по-добра работа и реализация в София. Иначе едно младо семейство например, което няма близки и изобщо корени в София, защо ще го прави?  newsm78
Може би един ден като се стабилизира икономиката и има работа и по малките градове, хората ще престанат да се изнасят така масово. До тогава - това е положението...

# 47
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз живея в "елитния" квартал "Бели брези"..Ужас и безумие направо..Строежи, прахоляк и боклуци..Няма градинки, няма люлки, няма никакво спокойствие. Цял живот съм живяла на Вагона и съм влюбена в спокойствието и уюта на този район. Ако имах избор и апартамента беше мой, а не на свеки, никога нямаше да живея тук.

# 48
  • Мнения: 1 418
Ами да ви кажа мили момичета,че съм родена на пъпа на София.Имаше една улица"Георги Георгиу Деж"се казваше...Малко хора я знаят.Сега е преименувана с името отпреди 9.09.Та точно тези комунисти ни взеха къщата и ни изпратиха в една глуха Индия,защото много си я харесаха.Тази улица и до ден днешен е най-хубавата в София и там никой не строи.Даже и коли не вървят по нея.
А се обиждат тези,които се чувстват пряко засегнати явно.

Общи условия

Активация на акаунт