От близо и далече в Добрич те се връщат вече - 12

  • 18 011
  • 278
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 166
добро утро и от нас
аз днес съм малко по-добре от вчера ама дано се оправя бързо,че ми писна да съм болна.И за капак съседите правят ремонт и така къртят,че имам чувството,че апартамента ще събарят и ми бъркат не в мозъка ами незнам къде и детето ми не може да спи от тях.Ако не чакахме доктора да идва от 8 щях да съм по улиците.
Аз съм при Бодичева тя вече не е в ДКЦ2 измести се много отдавна от там.Доволна съм от нея като изключим,че като влязът пациенти при нея и като се разприказва и не 15мин. прави преглед ами 30мин.иначе пък мен лично на втория ден ме изправя на крака когато съм болна.

# 31
  • Мнения: 4 392
Здравейте момичета!
Ех,успокоихте ме.Значи все пак е известна хомеоПатка ( Как звучи само?! ShockedА какво да кажа-хомеоПатица ли? Joy).Все пак отидох малко напосоки,но удавник и за сламка се хваща. Wink
Ще се включа по-късноооо

# 32
  • Мнения: 11
Аз вече писах няколко пъти в предната тема, ама никой не ми е обърнал внимание  Thinking 79 набор съм, учила съм във Ветеринарния, а после висшо във филиал на Велкотърновския. Живеем на Добротица и се пробвах да се натреса на Амаренката ама нещо не ми се отвори парашута. От другата седмица, ако е по-хладно ще се пробваме да с юрнем по центъра. Може някой дневна срещичка да си чукнем с по-хайманосващите майки. А бебшора е на 3 месеца. Мислех че ми се вижда онова нещо със снимката. А между другото как да си сложа снимка на аватара, че нещо нямам стаж с форумите.
Айде от мен засега толкав че онова моето шило пак не ще да заспива само и ще се дундуркаме smile3541

# 33
  • Мнения: 11 607
Здравейте!
Мамо Цоцоланке, сега ще пишеш често често, като си е твоята темичката.


Нямам такива амбиции - порсто тази седмица колежка е в отпуск и аз съм на нейният комп и имам през цялото работно време интернет и наваксвам за пропуснатото във форума. Е, mimi_kir да обясни вчера цял ден какво правихме и как си бях уплътнила работното време! Сега уикенда няма да ме има никаква напр.

mimi_kir моята последователност е вярна!!!!! Party Joy ако искаш да ти пратя и другата информация ....

# 34
  • Мнения: 3 810
Па като си рекла да се раздрънкам...

Вчера мама ви Цоцоланка вместо да си гледа работата, праща снимки по Интернет моля ви се...Около 100-тина МБ.
Как може такова безобразие! ooooh!
Работа няма ли си тази жена?
Даже и през обедната почивка не излезе...

Ами така е, като има на среща си една такава шантава като мене...да я юрка.
Аз информация безплатно не давам Naughty. Помогнах и сутринта, но й го изкарах през носа.
Всъщност снимките бяха от срещата им на класа и ми ги прати, за да ги кача в сайта на випуска.
Търсете Мама Цоцоланка с очила и блуза черно и бяло или с лилаво сако отгоре.

Мама Цоцоланка , справих ли се с обясненията? Flutter

79 набор съм, учила съм във Ветеринарния, а после висшо във филиал на Велкотърновския. Живеем на Добротица ....
А добавяй сега!

# 35
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Всъщност снимките бяха от срещата им на класа и ми ги прати, за да ги кача в сайта на випуска.

Олеле, много позбати мернах из тези снимки. Grinning
Цоцоланке, моята щерка е в един клас с дъщерите на Живка и г-жа Кънева (преподава ни по английски), а пък преди това бяха заедно в ДГ Wink

mimi_kir, вече няколко пъти се виждам с Ted_cat, ако искаш да ти дам и домашния й телефон да се уговорите. Тя се жалеше, че не познава лично никого от форума, е, освен мен, но и ние се запознахме преди няколко дена.

# 36
  • Мнения: 643
Аз вече писах няколко пъти в предната тема, ама никой не ми е обърнал внимание 
Грешката е моя и искренно се извинявам, просто пуснах темата, но бях малко заета през този период, и затова не съм я преглеждала подробно. Повече няма да се повтори. Hug

# 37
  • Мнения: 1 114
Amarena, не е ли време вече да опознаеш Добрич? Мъжа ти да ти покаже "забележителностите", така да се каже.  Joy





# 38
  • Мнения: 4 392
Аз вече писах няколко пъти в предната тема, ама никой не ми е обърнал внимание  Thinking 79 набор съм, учила съм във Ветеринарния, а после висшо във филиал на Велкотърновския. Живеем на Добротица и се пробвах да се натреса на Амаренката ама нещо не ми се отвори парашута. От другата седмица, ако е по-хладно ще се пробваме да с юрнем по центъра. Може някой дневна срещичка да си чукнем с по-хайманосващите майки. А бебшора е на 3 месеца. Мислех че ми се вижда онова нещо със снимката. А между другото как да си сложа снимка на аватара, че нещо нямам стаж с форумите.
Айде от мен засега толкав че онова моето шило пак не ще да заспива само и ще се дундуркаме smile3541
joannav,бях ти писала и на ЛС,но вероятно си забравила. Умишлено не се събирам с майки с деца в момента.Бяхме болни от едно,сега от друго.Нали  разбираш,за вас мисля! Wink

Amarena, не е ли време вече да опознаеш Добрич? Мъжа ти да ти покаже "забележителностите", така да се каже.  Joy
Теа,полудя ли? Wink Ако науча всичко за една година ,какво ще правя останалите 5-10-15-20-30 години,или колкото там Господ ми е  определил?! Ще умра от скука.Ужас! hahahaВинаги си оставям по нещичконеопознато. hahaha





# 39
  • Мнения: 208
Почвам да се хваля smile3521 newsm03 Рая спечели награда в конкурса на Persil и сп. Мама Crazyа сега пуснах и снимки за фото-конкурса на Германос ,моля ви да ни подкрепите Praynig Peace

# 40
  • Мнения: 2 821
Почвам да се хваля smile3521 newsm03 Рая спечели награда в конкурса на Persil и сп. Мама Crazyа сега пуснах и снимки за фото-конкурса на Германос ,моля ви да ни подкрепите Praynig Peace

Браво smile3501....ама не си се похвалила докрай...каква е наградата Mr. Green
и къде се гласува за тоз Германос Grinning

# 41
  • Мнения: 208
Ами  ooooh! smile3532 прах за пране Joyдобре че печели детето та да има и за мама Mr. GreenА за гласуването тук www.germanos-konkurs.com

# 42
  • Мнения: 110
Привет от нас.Ние днес порасваме с още един месец.От снощи имаме напредък-държим си сами шишето.Сега стягам багаж че ще ходим до Варна.
geomarаз вчера купих една лепенка ама в аптеката не ми казаха нищо дали е дищаша и колко време може да стои залепена.Взех я от аптека Янакиев.Струва 2 лв.Твоите какви са?

# 43
mimi kir sajalavam 4e ne ti se obadix dosega smile3518 , no biax na Albena pri sestra mi, ako iska6 dnes da se vidim ili v ponedelnik Simple Smilegabriel2-blagodaria za saveta smile3525,no ve4e re6ix da otida pri Stoi4ev-light_Angel e rodila pri nego i bila mnogo dovolna,dage v ponedelnik sutrintas 6te xodim dvete pri nego,taka 4e ako niakoi iska mojem kam 12-12.30 da piem kafe na centara Grinning

# 44
  • Мнения: 2 821
Честити 10 месечета на Габи!!! Да е здрава и весела!!!
А за гласуването ....
нещо неможах да намеря снимката на Рая newsm78

svet_lana, по-лесно се чете на кирилица Hug
кой е Стойчев newsm78.....не се сещам.Аз като раждах имаше един на смяна в един от следващите дни, ама как се казваше Thinking
Когото и да избереш....пожелавам ти лека бременност!

Общи условия

Активация на акаунт