Душевни терзания

  • 2 691
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 337
Запали свещичка за нея,занеси цветя на гроба й,Не съм от най-набожните,но щом сама си осъзнала грешката си и съжаляваш,мисля че и Господ ще ти прости.  bouquet

# 16
  • Мнения: 8 917
Разбирам те добре, наистина е тъжно. Знаеш ли аз какво бих направила - ще отида на църква и ще запаля свещичка в нейна памет, ще отида на гроба и ще занеса цветя, ще и кажа че съм и простила и ще я помоля да ми прости и тя. Не знам дали тя ще те чуе, но съм сигурна, че ти ще се почустваш по-добре.   bouquet

 Peace

А може би вече си го направила и ти е олекнало  bouquet

# 17
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Прости се с жената, помоли се и ако не можеш още да си простиш се сети за : " Признат грях  - половин грях", а ти и се се покаяла. Човек не винаги проумява нещата достатъчно рано, но някои и хич не ги осъзнават.

# 18
  • Мнения: 4 621
Първо си прости сама на себе си. Отиди на гроба на жената и се прости с нея. Ще ти олекне.

# 19
  • Мнения: 5 475
Разбирам те добре, наистина е тъжно. Знаеш ли аз какво бих направила - ще отида на църква и ще запаля свещичка в нейна памет, ще отида на гроба и ще занеса цветя, ще и кажа че съм и простила и ще я помоля да ми прости и тя. Не знам дали тя ще те чуе, но съм сигурна, че ти ще се почустваш по-добре.   bouquet

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт