Пишат ли двойки в детските градини?

  • 1 068
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 750
Моля ви споделете. Дъщеря ми е на почти 5 години, ходи на детска градина доста отдавна, но напоследък нещо много съм им набрала на учителките там. Една от майките ми се оплака, че сина й имал двойка по рисуване, дъщеря ми онзи ден беше оценена пак с двойка. Е ОК - аз не претендирам, че децата рисуват хубаво - ама защо пък двойки - вижда ми се обидно - ми кажи им че не са се справили добре, да се стараят повече или нещо подобно, ама двойки......... Дори Мира се хвалеше, че имала двойка - тя горката дори и не разбира значението на оценката.
Права ли съм да се сърдя и да ми е обидно или нещо просто са ми повече нервите и се чуда за какво да се заям?

# 1
  • Мнения: 8 769
Леле.... Shocked от тази крехка възраст ли започват вече да стресират децата с оценки? #Shocked

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
аз се чуствам солидарна!!!
НЕМОГА да рисувам и винаги съм имала проблеми с този ПРЕДМЕТ в училище...
е...то все едно да пишеш двойка на някой, защото неможе да пее...какво да направи човека? да си пререже гърлото ли?

егати педагозите!!!!!!!!!!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 39 711
какво ли ме очаква. Аз винаги се старая да поощрявам дъщеря ми независимо какво е написала и нарисувала. И мъж ми карам да и казва "браво". Иначе си мисля, че бих убила в нея всякакво желание за писане, рисуване и т.н.
Явно учителките трябва да минат през психолог Wink

# 4
  • Мнения: 8 769
Цитат на: AnMary_

Явно учителките трябва да минат през психолог Wink

Те  ТРЯБВА да са го учили тоя предмет в университета, или каквотот ам са завършили, за да станат учителки. Учи се детска психология (много е интересно, наистина), ама някои може и да са минали изпита с пищови или по друг начин....А може би се опитват някакви нововъведения да вкарват и ново течение в науката "Психология" да откриват... #Puppy dog

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Цитат на: Туфи
....А може би се опитват някакви нововъведения да вкарват и ново течение в науката "Психология" да откриват... #Puppy dog


я....ако обичат да влизат в час или да се оттичат по каналния ред....

ох...добре, че на Елина учителките са свестни и постоянно им говорят на децата колко са добри, послушни и талантливи, та няма разминаване............иначе има да се чуди горката как така вкъщи рисува божествено, а детската градина - ДВОЙКИ:))

# 6
  • София
  • Мнения: 750
Супер - значи съм права. Аз реших, че просто от хормоните ми е бясно, а пък нямам основание -  Е ПРИ ПЪРВА ВЪЗМОЖНОСТ ЩЕ ВДИГНА ПРЕКРАСЕН СКАНДАЛ!!! newsm61  newsm61  newsm61
Не става дума за рисуването - просто не намирам за правилно отношението.
Е благодаря ви!

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Arrow кви 2-ки, кви 5 лв.  #Shocked
  Bulb Щерката е в 1-ви клас и няамт още оценки, та в детската ли?  #Crazy  #Crazy  #Crazy

Асиа - сега се сещам за друго. На съседката детето е в предучилищна група и като има дали едно домашно...малей. Да изписват ръкописно латинско Л-малко и то по 3 броя. Детето й реве и се тръшка, че не може да го напише, тя се тръшка че има тъпа щерка и какво се получава на практика. Госпожата нещо се била объркала  #Splat , като го дала това домашно и пак на нея е било по-лесното, щот на някой деца се е паднало същото, но не по 3 бр., а цял ред с навързани ръкописни малки латински Л-чета  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire .
Добре, че не съм била аз майка на дете с такова домашно  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil .  #Sniper

# 8
  • София
  • Мнения: 2 826
Цитат на: Туфи
Леле.... Shocked от тази крехка възраст ли започват вече да стресират децата с оценки? #Shocked


и аз така съ упулих ужъст #Shocked

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
Лелее ее е. Че на нас оценки от 4-ти клас ни пишеха май newsm78 , а 2-ки в началото изобщо май нямаше newsm78
отивай да се разтовариш нервите - напълно си го заслужават bash

# 10
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
В нашата градина дават червени сърчица като награда.

# 11
  • София
  • Мнения: 7 242
В наща един единствен път даваха червени точки и дъщеря ми много се радва. Е, вече не дават, но пък така е по-добре отколкото да ни пишат 2-ки. Абе тези хора не работят ли по програми? Няма ли точни и еднакви за всички крителии?

Общи условия

Активация на акаунт