Августовска среща да разтушим жегата

  • 2 031
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 419
Аз съм за сряда 19:00  Flutter

# 1
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
мен лично ми е все тая, само да е от 19.00 и да е на прохлада Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 4 272
И на мен ми е все едно, важното е да не е петък /тогава пътуваме за морето/ и четвъртък /тогава ще приготвям багажа за морето/.

# 3
и аз се включвам без значение за ден поне към момента стига да не ми спретнат нещо докторите. Това май ще е първата среща на която може би ще се присъединя и обещавам че много няма да мрънкам Embarassed Simple Smile Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 120
Искам и аз. Laughing

# 5
  • Мнения: 3 376
И аз искам да дойда, но още не знам със сигурност дали всички дни ще ме устройват и кои, понеже една приятелка може да си дойде от Франция и с нея трябва да се виждам.

# 6
  • Мнения: 1 419
Аз май в сряда не мога  Confused
 За вторник или чествъртък?

# 7
  • София
  • Мнения: 4 272
Ая, нека да не е в четвъртък, че тогава ще си приготвям багажа за морето.

# 8
  • Мнения: 1 419
Тогава вторник.

# 9
  • Мнения: 4 017
И аз бих искала да дойда във вторник, само че предишният път възникна работа за "след  работа" и не можах; дано този път няма такива спешности

# 10
  • София
  • Мнения: 4 272
Като гледам анкетата, вторник ще е денят. А заведението Flutter

# 11
  • Мнения: 1 419
Йееее  Hug
А за мястото, в центъра ли да е? Ходих преди няколко цедмици в едно до Сточна Гара, ама как се казваше...  newsm78 Ако не ви е неприятен този район ще се разровя и ще му намеря името - има страхотна градина и готвят мнооого вкусно  Grinning

За сега се очертаваме: КейРен, Леа, мече, Дара, Ая
Под въпрос: Гризката, Синеочка, Теди Николова

Някой ако ходи в чата да покани още дружки  Flutter

# 12
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
нека да е в центъра, че аз съм малко сложна с придвижването - работя в Борово  и нямам представа как ще стигна до Сточна.

# 13
  • Мнения: 1 419
Значи центъра - давайте идеи плс

# 14
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Доброто (маса в градината), някое "УГО" с градина ... за друго не се сещам засега

# 15
  • Мнения: 1 419
В Уго не приемат резервации  Tired

Знаете ли Тино? На Патриарха между Попа и Раковска - има градина и е много приятно, а готвят добре  Flutter

# 16
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Става Simple Smile

# 17
  • Мнения: 126
Момичета,ако нямате нищо против бих искала и аз да се присъединя към сбирката.От скоро съм във форума,а вярвяте или не нямам нито една приятелка в София.А като бъдеща мама,мисля какво по-хубаво запознанство от това със други бъдещи мамчета.
Поздрави на всички ви! Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 419
Добре си ни дошла, Мария  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 3 561
Ако не ме мори много жегата и аз ще се присъединя с удоволствие Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 419
Утре към обяд ще правя резервация, така че правя списъка на желащи до тогава  Wink

Ако някой смята да идва с половинка, нека ми каже да не объркам бройката  Blush

# 21
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравейте дами! Пишете ме и мен в списъка с идващите! За мен няма значение, кога ще бъде срещичката, важното е че ще я има!

# 22
  • Мнения: 2 120
ОООО, Розичката се завърна.
Момичета, обяснете ми като сляза на Попа, кой път да хвана, за да стигна до тази кръчма.   

# 23
  • София
  • Мнения: 4 272
Даре, както разбрах аз, от Попа, покрай нотариата вървиш, в посока към НДК. Ама дали е така newsm78 Я някой да обясни.
И да ви питам. Някой ще идва ли с половинката си? Мъжът ми би дошъл с мен, защото иначе трябва да е сам вкъщи, но ще му е неудобно, ако е сам мъж сред толкова жени Embarassed
Намерих точният адрес за тези, които не го знаят бул. "Патриарх Евтимий"22.

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 15:22 от lea

# 24
  • Мнения: 1 419
От Попа се пада към НДК от дясната страна след 6ти септември пряката - от вън не е очевидно, че е заведение - градината е отзад, така че четете внимателно табелите  Crazy

Леа, зимай го мъжо  Grinning - моя няма да идва, но може някой друг да дойде също или пък ще е в женска компания  Wink

# 25
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Моя мъж не мога го замъкна на подобен вид срещи Wink

# 26
  • Мнения: 1 029
Ауа, пиши ме и мен с другарче-приятелка.
ТУК ли е"Тино"?

# 27
  • Мнения: 1 419
Да, това е Дани - Патриарх Евтимий 22  Hug

# 28
  • Мнения: 4 017
Aya, много съжалявам, но няма да мога да дойда - ще имаме гости и така се получи, че няма как да ги отложа за друг ден. А много исках да се видя с вас..

# 29
  • Мнения: 1 419
Нищо, синоеочке - другия път  Wink

До сега сме се събрали:
- Ая (+10% мъжа);
- КайРен
- Леа + мъжа?
- мече
- Дара
- мария1998
- грийн даун
- Голди
- ДаниДан + 1 (+ още един под въпрос)

Под въпрос:
- Гризката
- Теди Николова

Тотал: 10 сигурни, 3 под върпос, 2 мъже под въпрос

Казвайте ако съм направила грешка да я коригирам докато е време и да правя следобяд резервация.

Трия анкетата

# 30
  • Мнения: 3 376
Аз няма да мога да дойда. Sad Довечера пристига приятелката ми от Франция и ще бъда заета. Иначе много исках да ви видя, особено при тези страхотни новини! Желая ви обаче да си изкарате страхотно и после да ми разказвате Peace

# 31
  • Мнения: 2 120
Аз като вечно неразбрала да попитам-От колко часа ни е срещичката? Laughing

# 32
  • Мнения: 1 419
Съжелявам, Гризка

Дарче, от 7ч на Патриарх Евтимий 22 - градината  Grinning

Следва ъпдейт с потвърждение на резервацията - кой очаква да отиде рано, за да кажа неговото име - аз може да закъснея 15тина мин  Embarassed

# 33
  • София
  • Мнения: 4 272
Моят мъж при това положение няма до го взема. А за часа не знам точно в колко ще пристигна Rolling Eyes Ая, ти направи резервацията на твое име. Какъв е проблема?

# 34
  • Мнения: 2 120
Момичета, ако не ни оправят колата няма да мога да дойда, защото в по-късните часове нямам автобус за вилата. Дано я оправи майстора, че много ми се идва.

# 35
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Моят мъж при това положение няма до го взема.

Ако не е късно, вземи го, че моя благоверен ме изненада с интереса си - не за друго - просто да си хапнел Wink

# 36
  • Мнения: 1 419
СПЕШНО!


Добре,

Финалния списък:
- Ая
- КайРен + мъж
- Леа + мъж?
- мече
- Дара (с пожелание да й се оправи колата  Hug)
- мария1998
- грийн даун
- Голди
- ДаниДан + 1 (+ още един под въпрос)

Обаче има проблем - в Тино няма места  Shocked
Давайте бързо идеи за друго място, плс

Сещам се за голямо място в Тукан на Хемус, но там вече сме били - помагайте  Praynig

# 37
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
В някой Дивак? Или Гърнето, Доброто

# 38
  • София
  • Мнения: 4 272
Добре, щом ще има и друг мъж, вземам и моя Wink Ама да не ми вържете тенекия Crazy
И последно? Кое заведение остава? Даре, къде ти е вилата?

# 39
  • Мнения: 4 324
Аз само да се включа със свет към небременните Wink Simple Smile Simple Smile
Който пие от чашата на бременна, забременява в най-скоро врмеме Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Това беше за настроение Simple Smile Весело изкарване дами (и господа) Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 419
Момичета, не ме бийте  Blush

Имайки предвид късния час, просто избрах (мерси на Кайчето за идеите) и резервирах маса за 12-14 човека в ГЪРНЕТО от 19:00 на името на Мая

Надявам се всички в списъка да видят мястото - моля ако имате телефони по между си да се свържете също.

Съжелявам за промяната в последната минута  Confused

Забравих, и съм броила двама мъже  Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 4 272
Лелеее, Таня, добре, че се включи Wink Да му мислят Ая и Кай Рен, без питиета ще останат Wink

# 42
  • Мнения: 4 324
Извинявам се на бременелките  Hug  Simple Smile Ама нали трябва да помагат с каквото могат Wink Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Преди време една наша отдаваншна съфорумка, чак по пощата си поръча чаша от бременна Simple Smile Сега има прекрасно момченце Simple Smile
Това малко като шега Simple Smile

Ама Вие да черпите бременелките, ей Simple Smile да ги не оставяте без пиене Simple Smile

# 43
  • Мнения: 2 120
Така, последно и аз разбрах за промяната, ама още чакам майстора да се обади ще я бъде или не таз кола. С две думи или ще ми видите физиономията или не. Wink

Леичка, вилата е чак над Горна баня, някакви си поляни/все им забравям името/.

Ако не дойда весело изкарване и менкайте чашите. Laughing

# 44
  • Мнения: 1 419
Охх, дали и другите са видяли, че има промяна - ще вземе да стане издънка май  newsm78.
Почвам да пускам ЛС

Моля, който е видял от темичката още да пише тук, за да знам по списъка, че всичко е наред. Данидан ми писа на лични, че й е излийзло нещо спешно и няма да може да дойде.

# 45
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Там сме с мъжо...

Общи условия

Активация на акаунт