Болка под мишницата?!

  • 31 260
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Появи ми се болка под едната мишница, без да напипвам никакви бучки и подутини. Боли като пипам и като си движа ръката. Преди месец и половина бях на мамолог, но всичко беше наред. Някой има ли идея какво може да е?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 926
Мене така ме боли когато ще ми идва newsm78 Щом си била на мамолог ням,а от какво да се притесняваш мисля. Да не си я претоварила нещо?
Ако много се притесняваш пък може да идеш при личния.

# 2
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
На мене ми се е случвало да ме боли там от лимфните възли, от мускулна треска и от хормони (около менструация). Винаги когато ме заболи ходя на лекар.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Миналият месец ходих на мамолог заради болка в едната гърда, пак без бучки, само болка. Беше точно в деня, когато ми дойде цикълът и мамологът каза, че е хормонално. Сега обаче съм в овулация...
Ходенето по доктори ми е свързано с тежка организация, за да има кой да гледа Калина, но ако не мине, ще се ходи... ooooh! Whistling

# 4
  • Мнения: 46 477
Случвало ми се е при по-тежки физически усилия, нещо като мускулна треска Simple Smile

# 5
  • Мнения: 470
На мен пък ми се беше откачил лимфен възел и се движеше, но не било опасно според мамолога.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 352
Наскоро имах подобен проблем. Възможно е да са запушени потни жлези. Ако искаш пробвай да спреш дезодорантите за 2-3 дни и виж дали ще има подобрение.

# 7
  • Мнения: 1 116
Може просто да си разтегнала сухожилие при физическо натоварване.
Simple Smile

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Когато се преумора имам болки под мишнищите, появявят ми се и бучки.Но като почина и до два дни ми се скриват.

Общи условия

Активация на акаунт