Споделете!

  • 651
  • 8
  •   1
Отговори
Децата ви харесват ли храната от детската кухня?

# 1
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Здравей,големият ми син е бил на кухня а сега и малкият е и много съм дожолна.Харесжа храната и нищо не отказва

# 2
  • Мнения: 9 668
Мисля, че това е много относително. Зависи и от детето, и от кухнята. Не е възможно нявсякъде храната да е приготвена по еднакъв начин и всички деца да хаесват едно и също. Големият ми син например  не опита десертите им нито веднъж през първите месеци, а после пък ядеше само тях.

# 3
  • Мнения: 1 352
Моят син харесва кухнята и аз съм много доволна. Рядко има манджа, която да не му хареса. Голямо улеснение е за мен. Едно хубаво нещо, което прави държавата за децата ни, за съжаление не се сещам за друго:(

# 4
  • Мнения: 4 668
Моят син не я иска  Sad, мъчихме се на няколко пъти , прекъсвахме , после пак вземахме - не , блъска лъжицата и плаче . Може би трябва да споделя , че понякога не иска и домашно приготвена храна . Яде си пюрета на Хип и Нестле основно , напоследък набляга само на шунката , бананите и бисквитите .
Добре , че поне пие АМ !

# 5
  • Мнения: 222
Аз бях много доволна от кухнята и малкия много я харесваше

# 6
  • Мнения: 4 176
Моля смени си заглавието на темата така, че от него да става ясно за какво иде реч. Два пъти я отварям без да ме интересува детската кухня и пюретата.

# 7
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Моля смени си заглавието на темата така, че от него да става ясно за какво иде реч. Два пъти я отварям без да ме интересува детската кухня и пюретата.

И аз така Wink, а и няма ли да получиш повече и по-изчерпателни отговори във форумите на майките или нашите деца?

# 8
  • Мнения: 1 722
Понякога я харесва, друг път - не. Зависи конкретно от храната ...

Общи условия

Активация на акаунт