Промоция на кана Брита в Метро-струва ли си?

  • 11 783
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 653
Явно никой от притежателите на каната не е прочел внимателно упътването, затова ще си позволя да цитирам дословно, дано сега го прочетете  Wink
Забележка за хора със заболявания на бъбреците или пациенти на диализа : по време на филтирането съдържанието на калий може леко да се увеличи. Ако имате заболявания на бъбреците и/или сте на диета с регулирано съдържание  на калий, препоръчваме ви да обсъдите употребата на филтъра с вашия лекар.
За отделянето на сребро няма да споменавам - според тях е в границите на нормалното. Просто водата излиза от каната доста обогатена  newsm78
Както се досещат с последното си връзват гащите, ако нещо стане. Аз не се опитвам да те разубедя да си вземеш каната, просто ти казвам какво пише в упътването и да не останеш неприятно изненадана както аз. Мъжът ми отказа да пие от водата, точно заради тази забележка /има проблеми с бъбреците/ и аз сериозно се замислям, дали да я ползвам само за мен?!? а на детето си му давам преварена вода, не че я пие де Simple Smile
и още нещо - филтърът се сменя всеки месец - доста скъпа инвестиция, не мислиш ли?

..... ThinkingЖивеем в блок,4иято канализация явно отдавна е за смяна.Правя си изводите от цветната палитра ,която излиза от 4ешмата Laughing-особено ско не ни е имало 1-2 дни.Какво щ е ме посъветвате?
Да си смените преди всичко водопровода, а не канализацията  Grinning или поне на вашия апартамент, че на целия блок ще е трудно....



# 16
  • Мнения: 1 081
    Според мен за тази цена си заслужава да я купиш, честно във Варна ако имаше промоция и аз щях да си взема, че чакаме бебе, а на него не мога да давам минерална вода, а и просто преварената не ми вдъхва много доверие. И като имаш предвид, че е 50лв., ами те само филтрите сруват толкова, щом така и так се чудиш, вземай я, къде не си ги дала 50лв.

# 17
  • Мнения: 4 970
Да си смените преди всичко водопровода, а не канализацията  Grinning или поне на вашия апартамент, че на целия блок ще е трудно....
Живея под наем и нямам и намерение да облагородявам толкова основно  жилището на хазяина Crazy
Явно ще си взема каната LaughingПо-разумно ми се вижда

# 18
  • Мнения: 653
Да си смените преди всичко водопровода, а не канализацията  Grinning или поне на вашия апартамент, че на целия блок ще е трудно....
Живея под наем и нямам и намерение да облагородявам толкова основно  жилището на хазяина Crazy
Явно ще си взема каната LaughingПо-разумно ми се вижда

в такъв случай по-добре каната разбира се!

# 19
  • Мнения: 723
Пропусни, викам аз! Имам такава кана- голяма измишльотина е! Никаква работа не върши, честно! ....
Мисля точно обратното, имаме такава кана от няколко години. Минала през нея вода става със съвсем различен вкус и много по-мека. Използваме я и за пиене и за готвене. Естествено, че като дойде време за смяна на филтъра и той не се смени, каната вече не върши никаква работа ...водата си излиза такава, каквато я сипваш от чешмата...
За промоцията - каните се движат около 40-50 лв. за различните модели, филтрите на различни места могат да се намерят за 9-11 лв. единия, следователно промоцията е изгодна ако прецениш, че имате нужда от такава кана.
thumbsup  Отдавна я ползвам и съм много доволна. Не пропускай промоцията!  Peace

# 20
  • Мнения: 863
а наистина ли филтърът се сменя всеки месец?

# 21
  • Мнения: 2 784
    Според мен за тази цена си заслужава да я купиш, честно във Варна ако имаше промоция и аз щях да си взема, че чакаме бебе, а на него не мога да давам минерална вода, а и просто преварената не ми вдъхва много доверие. И като имаш предвид, че е 50лв., ами те само филтрите сруват толкова, щом така и так се чудиш, вземай я, къде не си ги дала 50лв.
Във Варна промоцията е същата: 6 филтъра Брита+ подарък кана Алуна Календар. Ние днес ще ходим да я вземем.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
letka, открих каната- у нас е! Аз продължавам да настоявам да не си даваш парите за нея, затова ти я подарявам! И двете сме от Бургас! Така, че дрънни ми на домашния 824146 или на 0888 249273 да се разберем!  bouquet

# 23
  • Мнения: 4 187
Според мен си струва, отдавна исках да си вземем. Използвах момента  Peace!

# 24
  • Мнения: 3 153
По никакъв повод не бих пила вода от канализацията, независимо от филтъра, каната или квото и да е! Имам "щастието" да знам през какви тръби и в какво състояние идва така наречената ни "питейна" вода и положението е наистина трагично! У нас от години се консумират различни видове трапезна и минерална вода, нищо друго!

# 25
  • Мнения: 653
По никакъв повод не бих пила вода от канализацията, независимо от филтъра, каната или квото и да е! Имам "щастието" да знам през какви тръби и в какво състояние идва така наречената ни "питейна" вода и положението е наистина трагично! У нас от години се консумират различни видове трапезна и минерална вода, нищо друго!
Хора, спрете да пиете вода от КАНАЛИЗАЦИЯТА.... Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 457
мога да кажа само-жалко че наблизо няма метро Mr. Green

# 27
  • Мнения: 5 713
И ние имаме такава кана, доволна съм. А преди месец в Метро имаше пак промоция на Бритата, 3 литрова, с мемо календар за 11-12лв.

# 28
  • Мнения: 3 457
Пропусни, викам аз! Имам такава кана- голяма измишльотина е! Никаква работа не върши, честно! ....
Мисля точно обратното, имаме такава кана от няколко години. Минала през нея вода става със съвсем различен вкус и много по-мека. Използваме я и за пиене и за готвене. Естествено, че като дойде време за смяна на филтъра и той не се смени, каната вече не върши никаква работа ...водата си излиза такава, каквато я сипваш от чешмата...
За промоцията - каните се движат около 40-50 лв. за различните модели, филтрите на различни места могат да се намерят за 9-11 лв. единия, следователно промоцията е изгодна ако прецениш, че имате нужда от такава кана.
thumbsup  Отдавна я ползвам и съм много доволна. Не пропускай промоцията!  Peace
ох все повече ме хваща яд че намам на близо метро Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 680
По никакъв повод не бих пила вода от канализацията, независимо от филтъра, каната или квото и да е!
Хора, спрете да пиете вода от КАНАЛИЗАЦИЯТА.... Mr. Green
Joy

Общи условия

Активация на акаунт