Отговори
  • Мнения: 743
Здравейте ,през април тази година си подадох данъчната декларация за облекчение за данъчната тежест за 1 дете,но нямам никакъв резултат все още освен потвърждение че данъчната ми декларация е пристигнала в данъчното.Знаете ли нещо повече?

# 1
  • Мнения: 712
О-о-оо!
Аз отдавна ги получих. Подадох декларацията през януари, после не се появих цял месец да се подпиша и накрая, след като се подписах, ми ги преведоха след 2 дни.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 283
Да бе. Получихме ги едва през юни по банкова сметка, а подадохме декларация през февруари. Бих си казла мнението, но не ща да се ядосвам повече.

# 3
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Да бе. Получихме ги едва през юни по банкова сметка, а подадохме декларация през февруари. Бих си казла мнението, но не ща да се ядосвам повече.


хехехе, това все едно аз съм го писала;

при нас, след като ги преведоха по сметка на мъжа ми, звъннаха да ни карат да ги връщаме.
Така и не ми стан ясно от какъв зор, но нищо не им върнахме де Crossing Arms
Да си гледат работата

# 4
  • Мнения: 743
Това значи ли че,аз като по постоянен адрес съм регистрирана в Стара Загора ,трябва да ходя да се попиша там, за да ги взема? newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 1 397
Ние подадохме декларациите през март по пощата и до момента няма нищо по сметката, която сме дали. Само четох по вестниците, че имало много голям брой подадени декларации и щели да се забавят с изплащането. Не пишеше колко ще се забавят. Иначе срока май е един месец.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Мъжът ми подаде април и още нищо не е преведено по сметката. Мислех днес да се обаждам да питам.  newsm78

# 7
  • Мнения: 601
Това значи ли че,аз като по постоянен адрес съм регистрирана в Стара Загора ,трябва да ходя да се попиша там, за да ги взема? newsm78
Най добре звънни в данъчната служба. Там ще ти кажат подробности. Аз подадох декларация средата на февруари и до май нямаше и помен. Тогава се обадих, отидох до данъчното и се оказа, че една немарлива служителка е забутала една купчина декларации сред които и моята естествено....

# 8
  • Мнения: 261
охооо, даже забравих, че ги имаше. Още през март-април ми ги преведоха по банковата сметка. Но първо ги подадох в Пазарджик и второ - на ръка. Ти можеш да отидеш до поделениетона НАП, до което си подала декларацита и да провериш како става с нея. Може да е обработена и да стои /забравили да ти се обадят например/. А дала ли си телефони за връзка, за да знаят къде да ти звъннат? Абе най-добре бягай в службата да провериш.

# 9
  • Мнения: 184
Нищо още не сме получили.

# 10
  • Мнения: 432
Получихме ги по дебитна карта.Подадохме през март на място в провинцията и през април -готово.

# 11
  • Мнения: 215
Аз най-после си ги взех през юни, но много досаждах. Декларация подадох в началото на април и след законния срок нямаше нищо, та им звънях всеки ден по телефона.
оказа се, че въобще не са ми въвели искането за връщане на пари и трябваше да подам ново с нова дата - края на май и пак 1 месец чакане. Накрая казаха да отида да се подпиша и да си дам нови данни за сметка, защото междувременно бяха въведени IBAN-ите.
Искаха ми и копия на застраховките "Живот", макар че слушах по медиите изрично някаква дама от НАП каза, че никой няма право да ти взима копие от застрахователната полица, ама....
И после след 2 седмици ми ги преведоха парите.
Това е за община "Витоша" - дан. инспектор Румен Стойков.

# 12
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 315
Декларация подадохме в началото на февруари, а парите преведоха през април - вече няма помен от тях  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 406
подадохме през март декларацията, а получихме парите през юни

# 14
  • София
  • Мнения: 557
Някъде около март подадохме, парите ги преведоха май.

Общи условия

Активация на акаунт